Jump to content
zxcvb

Poe salatid

Recommended Posts

Kuidas suhtuda nendesse poes müüdavatesse salatitesse, mida karpide sisse pannakse? Nt kartulisalat. Kas aeg-ajalt võib süüa? Vahest lõunal oleks hea seda süüa.

Muidugi koostisest lugesin välja, et sisaldab palju ebatervislikku nt majoneesi, taimeõli ja suhkrut. Tean, et selle võib vabalt kodujuustuga asendada, aga tahan, et vastaksite küsimusele :lol: tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks on kartulisalat(majonees, viiner jne) ilusa nimega rämpstoit. Isegi osad toorsalatid ei kõlba, näiteks Mamma kapsa-porgandi salatisse on 100g kohta mingi 10g suhkrut visatud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul koolis see põhitoit. Praks või loeng saab läbi, Konsumisse pool kilo salatit, üks kodujuust ja liiter apelsini mahla ning kähku loengusse. Oleneb ikka vanusest ja ainevahetusest, kuidas mõjub sulle selline toit. Mind on õnnistatud suht hea kuivusega ja selline üks halb toidukord päevas ei ole mulle halvasti veel mõjunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul koolis see põhitoit. Praks või loeng saab läbi, Konsumisse pool kilo salatit, üks kodujuust ja liiter apelsini mahla ning kähku loengusse. Oleneb ikka vanusest ja ainevahetusest, kuidas mõjub sulle selline toit. Mind on õnnistatud suht hea kuivusega ja selline üks halb toidukord päevas ei ole mulle halvasti veel mõjunud.

Miks inimesed küll ni pinnapealsed on ja arvestavad kõike pelgalt paksuse järgi.

Mul on hetkel üks ehitusmees....kes jutu järgi peaks olema enam-vähem minuvanune.... Mees näeb üsna kuiv välja, kuid silmad on juba nagu 70 aastasel. Nagu areneva skleroosiga vanainimene....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks inimesed küll ni pinnapealsed on ja arvestavad kõike pelgalt paksuse järgi.

Paksus reageerib kiiremini kui tervis. Tervist sa pead sageli ikka tükk aega ja mitmel rindel rikkuma, et see tõsisemalt välja hakkaks lööma aga paksuse kohapealt piisab mõnel inimesel, et kuuks lasta end käest ja juba 5-6kg raskem. :lol:

Muudetud kasutaja kalmer87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paksus reageerib kiiremini kui tervis. Tervist sa pead sageli ikka tükk aega ja mitmel rindel rikkuma, et see tõsisemalt välja hakkaks lööma aga paksuse kohapealt piisab mõnel inimesel, et kuuks lasta end käest ja juba 5-6kg raskem. :P

:lol:

Me oleme kõik erinevad. Paksenemine on eelkõige kaitsefunktsioon, osadel töötab paremini, teistel halvemini.

Kõhnad igatsugu pahaloomuliste kasvajatega on tunduvalt laiem nähtus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks poe salatid sõltuvad paljudest erinevatest asjadest: tootjast, komponentidest, säilivusajast, säilitamistingimustest, kasutajatest jne. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks poe salatid sõltuvad paljudest erinevatest asjadest: tootjast, komponentidest, säilivusajast, säilitamistingimustest, kasutajatest jne. :lol:

Vähemalt Selveri toorsalatite üks tõsine koostisosa tundub küll olevat äädikas. Samas ei näe küll ühtki põhjendust miks mitte ise samasugune toorsalat kodus kokku keerata ja kaasa võtta kuhu iganes. Ajakulu vast 15 minutit et valmis teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähemalt Selveri toorsalatite üks tõsine koostisosa tundub küll olevat äädikas. Samas ei näe küll ühtki põhjendust miks mitte ise samasugune toorsalat kodus kokku keerata ja kaasa võtta kuhu iganes. Ajakulu vast 15 minutit et valmis teha.

Kindlasti kodus tehtud salatid on kõige kindlamad, aga kui kodus ei ole aega teha, siis usun, et toidupoodidest leiab ka täiesti pandavaid salateid :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paksus reageerib kiiremini kui tervis. Tervist sa pead sageli ikka tükk aega ja mitmel rindel rikkuma, et see tõsisemalt välja hakkaks lööma aga paksuse kohapealt piisab mõnel inimesel, et kuuks lasta end käest ja juba 5-6kg raskem. :lol:

Oleks see vaid nii. Mul pigem vastupidi, et kuu aega lösutamist ja -5 kg tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×