Jump to content
arginiin

Kre-alkalyn, arginiin ja aeroobne päev!

Recommended Posts

Tere,

Ootaks teadjate meeste arvamust selle kohta, kas, kuidas ja kui palju võtta aeroobsel trennipäeval vastavaid aineid?

Lisan soome keelse otselingi, kuid ilmselt on ainete koostis siiski arusaadav: ( http://www.fitnesstukku.fi/cgi-bin/ibutik/...p;extra=kampanj )

Aeroobse treeningu all pean silmas 40min cross-trainerit (selja tõttu ei saa joosta ega ka muud "põrutavat" teha).

Tervitades, B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saanud "eesmärgi küsimusest" aru?

Kui räägime üleüldises kontekstis eesmärgist, siis eelkõige oleks selleks "jõunumbrite" suurenemine ning loomulikult ka lihaste vormimine, kuid kulturisti keha mõõtmed jätaks siiski eemale.

"Kui siis võtta BCAAd või EAAd, kofeiini." --> Kas seda soovitad aeroobsele päevale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saanud "eesmärgi küsimusest" aru?

Kui räägime üleüldises kontekstis eesmärgist, siis eelkõige oleks selleks "jõunumbrite" suurenemine ning loomulikult ka lihaste vormimine, kuid kulturisti keha mõõtmed jätaks siiski eemale.

"Kui siis võtta BCAAd või EAAd, kofeiini." --> Kas seda soovitad aeroobsele päevale?

Selles mõttes et võid ju võtta. Ma ei tea, kui kurnav see aeroobne on, kas pärast on taastusjooki vaja, aga kuna aminohapped aitavad lihasmassi säilimisele kaasa ja seda ka eriti enne aeroobset võttes, siis mina olen võtnud küll. Eks kofeiin aitab ka rasvapõletusele kaasa, aga kui seda koguaeg võtta, siis harjub keha ära, niiet võib ju aeroobsel päeval selle ära jätta, kuna aeroobne pole nii suurt pingutust nõudev töö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles mõttes et võid ju võtta. Ma ei tea, kui kurnav see aeroobne on, kas pärast on taastusjooki vaja, aga kuna aminohapped aitavad lihasmassi säilimisele kaasa ja seda ka eriti enne aeroobset võttes, siis mina olen võtnud küll. Eks kofeiin aitab ka rasvapõletusele kaasa, aga kui seda koguaeg võtta, siis harjub keha ära, niiet võib ju aeroobsel päeval selle ära jätta, kuna aeroobne pole nii suurt pingutust nõudev töö.

Tänud vastamast, jätan nad siis aeroobsel vahele, kuna 40min nii ära ka ei tapa.

Nii palju veel küsiks, et kas kre-alkalyni peaks siiski päevas ühe manustama või võib ka selle vahele jätta (pakendil uhkelt kirjas, et ei vaja laadimist)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud vastamast, jätan nad siis aeroobsel vahele, kuna 40min nii ära ka ei tapa.

Nii palju veel küsiks, et kas kre-alkalyni peaks siiski päevas ühe manustama või võib ka selle vahele jätta (pakendil uhkelt kirjas, et ei vaja laadimist)?

Peaasi, et normaalselt sööd siis. :lol:

Kre-Alkalyni olen ma jõusaali trennipäeval võtnud 4 tk ja vabal päeval 2 tk, et ikka kreatiinitaset kehas stabiilsena hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesmärk on ikka oluline.

Sinu puhul lihaste kasvatus crosstraineril poleks imselt eriti aktuaalne niiehknaa, sealt ka küsimus.

Kui raha jagub, siis võid ju süüa kreatiini enne ja/või pärast aeroobset.

Muus osas enne sellist võrdlemisi lühikest aeroobset peaks aminohapetest piisama küll, süsivesikuid selel aja tarbeks vaja pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesmärk on ikka oluline.

Sinu puhul lihaste kasvatus crosstraineril poleks imselt eriti aktuaalne niiehknaa, sealt ka küsimus.

Kui raha jagub, siis võid ju süüa kreatiini enne ja/või pärast aeroobset.

Muus osas enne sellist võrdlemisi lühikest aeroobset peaks aminohapetest piisama küll, süsivesikuid selel aja tarbeks vaja pole.

Eesmärk on loomulikult oluline, seda ei tahtnudki väita.

Kreatiiniga on nö asi JOKK.

Suurem ja uuem asi on minu jaoks arginiin ja too "anabolic beast", kas teil endil sellega kogemusi?

Paki peal kirjas, et võtta enne trenni..aga nö vabadel päevadel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesmärk on loomulikult oluline, seda ei tahtnudki väita.

Kreatiiniga on nö asi JOKK.

Suurem ja uuem asi on minu jaoks arginiin ja too "anabolic beast", kas teil endil sellega kogemusi?

Paki peal kirjas, et võtta enne trenni..aga nö vabadel päevadel?

Ma siinkohal ütleks jällegi, et ergomeetri vm jaoks pole need nii primaarsed, pigem anna hagu jõutrenniga.

Piiratud rahakoti puhul ei näe põhjust enamus asju, vastupidiselt soovitusele, trennivabal päeval näost sisse ajada. See on pigem firmade kasumlik soovitus.

Ainuke asi, mida ma hiljuti olen söönud nii on arginiin ja seda iga päev enne magama minekut. Kreatiini võtavad ka paljud vabal päeval ja mineraalid, vitamiinid, õlid on ka sellised nö ajatud tooted.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma siinkohal ütleks jällegi, et ergomeetri vm jaoks pole need nii primaarsed, pigem anna hagu jõutrenniga.

Piiratud rahakoti puhul ei näe põhjust enamus asju, vastupidiselt soovitusele, trennivabal päeval näost sisse ajada. See on pigem firmade kasumlik soovitus.

Ainuke asi, mida ma hiljuti olen söönud nii on arginiin ja seda iga päev enne magama minekut. Kreatiini võtavad ka paljud vabal päeval ja mineraalid, vitamiinid, õlid on ka sellised nö ajatud tooted.

Ok, tänud vastamast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikk aeroobne põletab lihast, arginiin ja anaboolsed aminohapped blokeerivad sellise mõju.

Pigem tekitab küsimusi enamiku kreatiini erivormide efektiivsus. Aga vbl mõni sööb Kre-Alkalyni selleks et magu keerama ei hakkaks.

Isiklikult olen head kuulnud kreatiinnitraadi kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pikk aeroobne põletab lihast, arginiin ja anaboolsed aminohapped blokeerivad sellise mõju.

Pigem tekitab küsimusi enamiku kreatiini erivormide efektiivsus. Aga vbl mõni sööb Kre-Alkalyni selleks et magu keerama ei hakkaks.

Isiklikult olen head kuulnud kreatiinnitraadi kohta.

Ma ei ole neid eraldi võtnud, kuid nende kolme koostöös on trennis absoluutselt "teine maailm", ehk siis jõuan rohkem lihast pingutada. Samas küll täheldasin, et järgmine päev oli lihas täiesti läbi omadega.

Esimesel päeval, kui võtsin nö "täisportfelli" neid kolme, tekkis selline...surisemise tunne (ehk siis ma olen varemalt kokkupuutunud sellega, kui olen pikka aega ühes asendis ning seejärel liigutama hakanud, selline "nõelte sorkimise" tunne) veri hakkas kiiremini voolama? Ei tea, kas see oli arginiinist või sellest "anabolic beastist", kuid olen järgnevad korrad arginiini koguse jaganud- 2 enne trenni, 2 enne magama minekut ning siis pole seda efekti lisandunud.

Keegi teadja võiks anda teadusliku käigu minu "surisemisele"?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole neid eraldi võtnud, kuid nende kolme koostöös on trennis absoluutselt "teine maailm", ehk siis jõuan rohkem lihast pingutada. Samas küll täheldasin, et järgmine päev oli lihas täiesti läbi omadega.

Esimesel päeval, kui võtsin nö "täisportfelli" neid kolme, tekkis selline...surisemise tunne (ehk siis ma olen varemalt kokkupuutunud sellega, kui olen pikka aega ühes asendis ning seejärel liigutama hakanud, selline "nõelte sorkimise" tunne) veri hakkas kiiremini voolama? Ei tea, kas see oli arginiinist või sellest "anabolic beastist", kuid olen järgnevad korrad arginiini koguse jaganud- 2 enne trenni, 2 enne magama minekut ning siis pole seda efekti lisandunud.

Keegi teadja võiks anda teadusliku käigu minu "surisemisele"?

mul tekib TÄPSELT SELLINE nõeltetorkimine siis, kui hommikul tühjale kõhule jack3d võtan! vägev fiiling...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sellega on ka oht nö ületarbida?

Ei tohiks olla. Kuidas sa ikka seda ületarbid? Kogemata valad terve potsiku endale sheigi sisse? :P

Aga jah - Beta-Alaniin on see, mis kihelemise tekitab. Mõnele meeldiv - mõnele mitte. Mulle väga ei istu. Kõrvad hakkavad nii sügelema ja igasugu lambi kohad. Otsaesine, Nina jne. Õnneks möödub paarikümne minutiga. Aga ikka. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui võtsin eile enne magamaminekut 2 tbl arginiini, hakkas keha higistama natukese ajapärast.

Lugesin netist võimalike kõrvalnähtude kohta ning öeldakse, et äärmuslikel juhtudel võib esineda anafülaktiline shokk. See ta loomulikult ei ole, kuna puuduvad kõike ülejäänud sümptomid, kuid sellegi poolest.

Hetkel jätan igaks juhuks vahele, kuna keha higistamine tähendab, et "talle" siiski midagi ei meeldi. Enne trenni seda võttes ei ole täheldanud midagi.

Kas keegi oskab seletada fenomeni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke liiga palju pabistad tühja asja pärast.

Anafülaktiline shokk on ikka hoopis teine maailm, kus päästab 112 või automaatsüst. :lol:

Higistab, mis seal ikka siis. Sõid enne kõhu täis ehk, oli stress või sada muud asja - arginiin on vasodilaator ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke liiga palju pabistad tühja asja pärast.

Anafülaktiline shokk on ikka hoopis teine maailm, kus päästab 112 või automaatsüst. :lol:

Higistab, mis seal ikka siis. Sõid enne kõhu täis ehk, oli stress või sada muud asja - arginiin on vasodilaator ikkagi.

Ok! ma üritan pigem ettevaatlik olla, kuna ühel või teisel põhjusel olen ikka ja jälle iga aasta korra nö perhi "spa´d" külastanud.

Seda küll väiksemate muredega, ehk siis selg (mitte küll väike mure just- diski sopistus) mõlemad põlved- pimesool- jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×