Jump to content
plax77

Millistes Tartu jõusaalides näete jõutrenni tegevaid naisi-tüdrukuid?

Recommended Posts

Okey ma vaatan et siin paljud kurdavad et naised segavad neid jõusaalis :) . Asi vist ikka rohkem keskendumises :D . Ma ei tea küll tartu naistest ja tartu jõukatest aga need sotimaal elavad õrnemasoo esindajad on päris asjalikud, vähemalt mõned. JJS SPORDIS olles ja soojenduseks sparringut tehes on nii mõnigi päris magusalt mu ribisid silitanud :D ja ma ei mõtle saunajutu stiilis ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen oma trennile nii keskendunud, et ma ei leiaks hetkekski aega kellegi segamiseks:D

sama. Kusjuures paar nädalat tagasi käisin ühe meessoost tuttavaga jõusaalis (tavaliselt käin üksi, sest nii on kõige parem) ja ta käis mulle nii kohutavalt pinda oma jutuvada, kommenteerimise ja küsimustega, et mul oli pool trenni rikutud. Õnneks ta otsustas varem ära minna ja teine pool trennist läks ladusamalt.

Ei ole siin midagi, et ainult naised trenni segavad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sama. Kusjuures paar nädalat tagasi käisin ühe meessoost tuttavaga jõusaalis (tavaliselt käin üksi, sest nii on kõige parem) ja ta käis mulle nii kohutavalt pinda oma jutuvada, kommenteerimise ja küsimustega, et mul oli pool trenni rikutud. Õnneks ta otsustas varem ära minna ja teine pool trennist läks ladusamalt.

Ei ole siin midagi, et ainult naised trenni segavad :P

peab tõdema jh, et üksi on trennis vb vähekene igav aga samas sõbraga koos käies läheb mõnikord trenn mölaks ära :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks need puhkepausid tõesti kipuvad pikaks minema. Kui sõpradega trenni teen, siis läheb trenn 1.5 - 2 tunni pikkuseks, kui üksi teen, siis saan tunniga hakkama (oleneb ka trennist) :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina käin A. Le Coq Spordihoone ülemises ja ka vahel alumises jõusaalis. seal pigem tervisesportlased, kes käivad aegajalt trennis, päris kulturiste pole seal kordagi näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina käin A. Le Coq Spordihoone ülemises ja ka vahel alumises jõusaalis. seal pigem tervisesportlased, kes käivad aegajalt trennis, päris kulturiste pole seal kordagi näinud.

See on jah siuke koht, et kui trenni lähen, siis läbi akna vaatan seda teksapükstes teismeliste biitsepsihuviliste poiste jõusaaliinvasiooni.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on jah siuke koht, et kui trenni lähen, siis läbi akna vaatan seda teksapükstes teismeliste biitsepsihuviliste poiste jõusaaliinvasiooni.

Väga ilus lause! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on jah siuke koht, et kui trenni lähen, siis läbi akna vaatan seda teksapükstes teismeliste biitsepsihuviliste poiste jõusaaliinvasiooni.

Haha.... uskumatu! :D

Pilti ei saa teha?

Ma näen tihti suvepükstes olevaid biitsepsivendi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on jah siuke koht, et kui trenni lähen, siis läbi akna vaatan seda teksapükstes teismeliste biitsepsihuviliste poiste jõusaaliinvasiooni.

Kui ma kunagi seal käisin, siis mingid 15-aastased tüübid tulid korra jõusaali, tegid midagi, läksid ära. Mõtlesin, et ongi trenn tehtud, aga EI :D ! Tulevad tagasi väikeste krõpsupakkidega ja hakkavad siis jõusaalis sööma ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on jah siuke koht, et kui trenni lähen, siis läbi akna vaatan seda teksapükstes teismeliste biitsepsihuviliste poiste jõusaaliinvasiooni.

ei vaidle vastu :D seal liigub igasuguseid jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et ma nagu väga enam eriti Tartu Planet-Sport saalis ei käigi, sest laia seljaga Kadi on oma jüngritega mulle hirmu nahka ajanud. Pärast löövad või midagi ja ütlevad halvasti. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma kunagi seal käisin, siis mingid 15-aastased tüübid tulid korra jõusaali, tegid midagi, läksid ära. Mõtlesin, et ongi trenn tehtud, aga EI :D ! Tulevad tagasi väikeste krõpsupakkidega ja hakkavad siis jõusaalis sööma ;)

Krt, mehed, silma võtab märjaks! Kunagi vanas EPMÜ spordihoones ühed klounid käisid poole trenni pealt väljas suitsu tegemas lumehanges. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et ma nagu väga enam eriti Tartu Planet-Sport saalis ei käigi, sest laia seljaga Kadi on oma jüngritega mulle hirmu nahka ajanud. Pärast löövad või midagi ja ütlevad halvasti. :rolleyes:

No see oli nüüd küll viisakalt öeldud :lol: Nüüd saan siis aru, miks sa alati üle ukse saali vaatad ja siis kiirelt ära kaod :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures Tartu Planet-Spordis on jõusaalis hakanud viimasel ajal väga palju naisterahvaid käima! Ei oskagi öelda, kas tegemist on treeneri suure kihutustööga või mõne sooduskampaania laviiniga. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×