Jump to content
Common

Käsivars + kõht

Recommended Posts

Hei.

Üks väike probleem - nimelt käevarred on mul kuidagi liiga peenikesed. Biits ja triitsepts on ilusti trenniga suuremaks läinud, aga käsivars on nende kõrval kuidagi liiga peenike ja proportsioonist väljas nagu. Järsku keegi oskab paari harjutust soovitada, mis võiks endal kavasse lisada ja mis päevale?

Teine küsimus oleks seoses kõhuga. Hetkel kava järgi on see mul ainult kahel päeval. Kas oleks mõtet seda ka teistel päevadel teha? Varasema kava järgi, oli see mul iga trenn (3x nädalas siis)

Hetkel näeb kava välja selline:

T, L: rind, õlg, triitseps, kõht.

N, P: selg, jalad, biitseps.

Igale lihasele on siis 2 harjutust.

Tänud.

Muudetud kasutaja Common poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.fitness.ee/exercise_show.php?groupID=4〈=1

Sellelt lingilt leiad käsivarre jaoks harjutusi. Kui vaatan su jaotust, siis minu meelest küll erilist vahet pole, kummale päevale lisad.

Kõhtu võid vabalt treenida vaid kaks korda nädalas. Aga ka kõhu puhul on suur roll harjutustel, mida kasutad.

___

Igale lihasele 2 harjutust kõlab nagu teeksid vaid isoleeritud harjutusi ja väldiksid baasharjutusi. Lamades surumine, kükk ja jõutõmme peaksid igas normaalses kavas sees olema. Samuti on absurdne lugeda harjutuste arvu lihasele kokku, kui tegelikult loeb seeriate arv ja kui veel täpsemaks minna, siis korduste arv seerias / pingutuse kestvus, puhkepausi pikkus jne.

Vaatasin, et õlad, biic ja triic olid ilusti eraldi loetletud, aga selg oli mainitud ühena. Soe soovitus, ära alaselga treenida unusta. Ülaselgki vajab rohkem kui kahte harjutust.

Praegune jaotus on sul kuidagi paigast ära. Esimene päev on kerge, väikesed lihased. Siis aga jalad ja selg koos. Eraldigi on jalapäev ja seljapäev väga rasked, kokku pannes aga kohe kindlasti ei anna sa maksimumi endast. Ja nii ei tule ka arengut.

Neli korda nädalas käies võib ju kava neljaks ka jaotada. B)

Muudetud kasutaja lifter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://jasonferruggia.com/how-to-build-bigger-forearms/

Loodan,et saad inglise keelest aru. Harjutuste nägemiseks kopeeri nimed lihtsalt youtube.

Enda kogemuste baasil on mind kõige rohkem aidanud lihtsalt kangi hoidmine(artiklis static holds).

Nt.jõutõmbe viimasel seerial hoiad kangi nii kaua käes kui jaksad.

Muudetud kasutaja martin1333 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud, eks ma siis täna proovi midagi teha B)

Kasutajale lifter:

Kava on mul siiski koostatud treeneri poolt (Olen ka suht algaja veel), kordused on 10-12 ja seeriaid 3-4 (Olenevalt harjutusest), pausid 90 sek. Olen ka ise pannud tähele, et selja ja jala päev on füüsiliselt koorvam. Seljale on mul muidu blokil tõmbed, kitsa haardega ja siis matil selline harjutus, nagu kõhuli I-T. Samuti on päeva lõpus üla- ja alakeha tõsted.

Kõhule teen muidu niisama kõhulihaseid, 4 seeriat. Sellepärast mõtlengi, et ehk oleks mõtekas kõhtu igal päeval teha? :D

Muudetud kasutaja Common poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud, eks ma siis täna proovi midagi teha :D

Kasutajale lifter:

Kava on mul siiski koostatud treeneri poolt (Olen ka suht algaja veel), kordused on 10-12 ja seeriaid 3-4 (Olenevalt harjutusest), pausid 90 sek. Olen ka ise pannud tähele, et selja ja jala päev on füüsiliselt koorvam. Seljale on mul muidu blokil tõmbed, kitsa haardega ja siis matil selline harjutus, nagu kõhuli I-T. Samuti on päeva lõpus üla- ja alakeha tõsted.

Kõhule teen muidu niisama kõhulihaseid, 4 seeriat. Sellepärast mõtlengi, et ehk oleks mõtekas kõhtu igal päeval teha? :P

Eem, üla- ja alakeha tõsted ongi ju kõhule (+ puusapainutaja) B)

Selg ei saa piisavalt koormust sul. Treener on kava koostanud teadmisega, et kui biic/triic/õlad/rind kasvavad, on klient rahul ja rohkem polegi tarvis. Palju sa ikka peeglist selga näed. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks väike probleem - nimelt käevarred on mul kuidagi liiga peenikesed. Biits ja triitsepts on ilusti trenniga suuremaks läinud, aga käsivars on nende kõrval kuidagi liiga peenike ja proportsioonist väljas nagu. Järsku keegi oskab paari harjutust soovitada

Jõutõusud! B)

Muudetud kasutaja Mart Muru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×