Jump to content
kuldarp

Mehed ja Naised võistlema!!!!

Recommended Posts

Lugupeetud rinnalt surujad,

27.novembril toimub Põltsamaal juunioridele ja seenioridele rinnaltsurumis võistlus. Võistluse esialgne info on siin:

1. Võistluste eesmärk ja ülesanded:

· Selgitada parimad individuaal- ja klubidearvestuses

· Populariseerida jõutõstmist

· Luua uusi sportlike sidemeid

2. Võistluste organiseerimine, koht ja aeg

· Võistlusi organiseerib, valmistab ette ning viib läbi SpOL koostöös EJTL-iga

· Võistluste direktor Kuldar Pajula tel. 58164412 / 56654047

· Võistluste sekretär Taavi Libe tel. 53935633

· Võistluste peakohtunik Ants Rosenbaum.

· Info telefonil : 58164412 / 56654047

· Põltsamaa, Veski tn 5, Põltsamaa Ühisgümnaasium

· 27.november 2004

Juunioride 19a.-23a. klass(1985a.-1981a.sündinud).

9:00-10:30 Kaalumine.

Kaalumisel on juunior kohustatud tasuma võistluste osavõtumaksu 25.-EEK

Võistleja esitab kaalumisel täidetud, allkirjastatud võistleja registreerimislehe

(www.e-web.ee/sygis) ja isikut tõendava dokumendi.

10:45 Võistlejate tutvustamine.

11:00 Võistlus.

13:00 Autasustamine.

Mehed - kehakaaluklassid: -52,0 kg; -56,0 kg; -60,0 kg; -67,5 kg; -75,0 kg; -82,5 kg; -90,0 kg; -100,0 kg; -110,0 kg; -125,0 kg; +125,0 kg

Seenioride klass(Vanusepiiranguid ei ole). Naised ja mehed

9:00-10:30 Kaalumine.

Kaalumisel on võistleja kohustatud tasuma võistluste osavõtumaksu 50.-EEK (eelnevalt võistelnud noor või juunior 10kr).

Võistleja esitab kaalumisel täidetud, allkirjastatud võistleja registreerimislehe

(www.e-web.ee/sygis) ja isikut tõendava dokumendi.

13:30 Võistlejate tutvustamine.

13:45 Võistlus.

16:30 Autasustamine.

Mehed - kehakaaluklassid: -52,0 kg; -56,0 kg; -60,0 kg; -67,5 kg; -75,0 kg; -82,5 kg; -90,0 kg; -100,0 kg; -110,0 kg; -125,0 kg; +125,0 kg

3. Autasustatakse ainult Eesti vabariigi kodanike (erand tehakse meeskonna arvestuses võistelnud sportlasele), kodakondsust tõestava dokumendi esitamisel

(ID-kaart, pass, jne.).

4.Kõik võistlejad kannavad personaalselt vastutust oma tervisliku seisundi eest.

5.Sügissurumine 2004 tohivad osavõtta kõik Eesti vabariigi kodanikud ja võistkonnas 1 mittekodanik.

6.Klubide vaheline arvestus:

* Iga klubi saab välja panna kaks meeskonda (juuniorid ja seeniorid) ja ühe naiskonna (seeniorid).

* Iga välja pandud mees- või naiskonna eest tuleb tasuda 75kr.

* Mees- ja naiskonnad järjestatakse Wilks’i punktide alusel (Nelja parima võistleja Wilks’i punktid kokku liidetult).

* Mees- või naiskonnas peab olema minimaalselt kolm Eesti vabariigi kodanikku.

8.Võistlusmäärused:

Võistlused viiakse läbi rahvusvälise jõutõsteliidu (IPF) poolt tunnustatud võistlusmääruste alusel.

Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab kohtunikekogu võistlustel kohapeal.

NB! DOMEEN www.e-web.ee/sygis avatakse hiljemalt 16. november

Võistluste korraldaja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vapsee :D

sa läinud nüüd hoogu surumis võistluste korraldamisega

väga tubli..

ja küll neid surujaid hakkab ka rohkem tulema <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küsimus kõigile: kas on palju rinnalt surumis võistlusi, kus saaksite osaleda. Niia nagu mina tean siis on neid üpris vähe, kus end proovile panemas käia. või kuidas sellega nüüdki on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen tähele pannud et väga palju võistlusi toimu just põltsamaal on seal kohalik kõva tegja? Siis huvitab mind ka veel see et kui palju neil võistlustel kogusumma on (EESTIS) üle sajakilostel meestel.

Ise ei ole saanud teatud põhjustel neil võistlustel käia, kuid eks tuelvik viib mind ka sinna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei...vaata alati ei pea olema kohapeal olema kõva tegija, muidugi oleks mul hea meel, et meil oleks kõva tegija. Võistlused on selleks, et kohaliku rahvast kaasata. JA meskäpp: ma arvan, et sa ajad mind kellegagi segamini, sest mina olen alles uus tegija eesti areenil ja mina lähtun IPF reeglitest ja EJTL määrustest, aga põltsamaal on meil ka üks Eesti JÜÜ mess. Ma arvan et sa mõtled teda. ja see võistlus on esimest korda põltsamaal ning on ainult mõeldud lamades rinnalt surumisele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleks ka proovima, aga nii vara hommikul on igatahes minu lihased veel nii kanged, et tulemus jääb märgatavalt madalamaks ja seetöttu osalema ei tule:-) Kui vöistlus algaks öhtul 4-5 ajal, oleksin kohal. Minule ei sobi näiteks ka hommikune treening.

Kui öhtul teen rinnnatreeningut 140-145ga, siis hommikul on raskusi 120-se kangiga seeriate tegemisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NB! Kellaajad muutusid

Lugupeetud rinnalt surujad,

27.novembril toimub Põltsamaal juunioridele ja seenioridele rinnaltsurumis võistlus. Võistluse esialgne info on siin:

1. Võistluste eesmärk ja ülesanded:

· Selgitada parimad individuaal- ja klubidearvestuses

· Populariseerida jõutõstmist

· Luua uusi sportlike sidemeid

2. Võistluste organiseerimine, koht ja aeg

· Võistlusi organiseerib, valmistab ette ning viib läbi SpOL koostöös EJTL-iga

· Võistluste direktor Kuldar Pajula tel. 58164412 / 56654047

· Võistluste sekretär Taavi Libe tel. 53935633

· Võistluste peakohtunik Ants Rosenbaum.

· Info telefonil : 58164412 / 56654047

· Põltsamaa, Veski tn 5, Põltsamaa Ühisgümnaasium

· 27.november 2004

Juunioride 19a.-23a. klass(1985a.-1981a.sündinud).

12:00-13.30 Kaalumine.

Kaalumisel on juunior kohustatud tasuma võistluste osavõtumaksu 25.-EEK

Võistleja esitab kaalumisel täidetud, allkirjastatud võistleja registreerimislehe

(www.e-web.ee/sygis) ja isikut tõendava dokumendi.

13:45 Võistlejate tutvustamine.

14:00 Võistlus.

15:00 Autasustamine.

Mehed - kehakaaluklassid: -52,0 kg; -56,0 kg; -60,0 kg; -67,5 kg; -75,0 kg; -82,5 kg; -90,0 kg; -100,0 kg; -110,0 kg; -125,0 kg; +125,0 kg

Seenioride klass(Vanusepiiranguid ei ole). Naised ja mehed

12:00-13:30 Kaalumine.

Kaalumisel on võistleja kohustatud tasuma võistluste osavõtumaksu 50.-EEK (eelnevalt võistelnud noor või juunior 10kr).

Võistleja esitab kaalumisel täidetud, allkirjastatud võistleja registreerimislehe

(www.e-web.ee/sygis) ja isikut tõendava dokumendi.

15:20 Võistlejate tutvustamine.

15:30 Võistlus.

17:00 Autasustamine.

Mehed - kehakaaluklassid: -52,0 kg; -56,0 kg; -60,0 kg; -67,5 kg; -75,0 kg; -82,5 kg; -90,0 kg; -100,0 kg; -110,0 kg; -125,0 kg; +125,0 kg

3. Autasustatakse ainult Eesti vabariigi kodanike (erand tehakse meeskonna arvestuses võistelnud sportlasele), kodakondsust tõestava dokumendi esitamisel

(ID-kaart, pass, jne.).

4.Kõik võistlejad kannavad personaalselt vastutust oma tervisliku seisundi eest.

5.Sügissurumine 2004 tohivad osavõtta kõik Eesti vabariigi kodanikud ja võistkonnas 1 mittekodanik.

6.Klubide vaheline arvestus:

* Iga klubi saab välja panna kaks meeskonda (juuniorid ja seeniorid) ja ühe naiskonna (seeniorid).

* Iga välja pandud mees- või naiskonna eest tuleb tasuda 75kr.

* Mees- ja naiskonnad järjestatakse Wilks’i punktide alusel (Nelja parima võistleja Wilks’i punktid kokku liidetult).

* Mees- või naiskonnas peab olema minimaalselt kolm Eesti vabariigi kodanikku.

8.Võistlusmäärused:

Võistlused viiakse läbi rahvusvälise jõutõsteliidu (IPF) poolt tunnustatud võistlusmääruste alusel.

Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab kohtunikekogu võistlustel kohapeal.

NB! DOMEEN www.e-web.ee/sygis avatakse hiljemalt 16. november

Võistluste korraldaja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×