Jump to content
Guest larde

Jõusaal Tallinnast pikkade lahtioleguaegatega?

Recommended Posts

Guest larde

Tere! Olen kolimas suvel Soomest Tallinnasse, ja otsin saali kuhu pääseks treenima kas ööpäev läbi või mis avatakse väga vara hommikul. Ega päev käima enne hommiku treeningut ei lähe! :D Nii et kas te oskate mind aidata leida hea ja odav saal Tallinnast?

Suur aitäh teile! Ja vabandage kirjavigade eest.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Olen kolimas suvel Soomest Tallinnasse, ja otsin saali kuhu pääseks treenima kas ööpäev läbi või mis avatakse väga vara hommikul. Ega päev käima enne hommiku treeningut ei lähe! :D Nii et kas te oskate mind aidata leida hea ja odav saal Tallinnast?

Suur aitäh teile! Ja vabandage kirjavigade eest.... :D

REVAL-SPORT on avatud 7 hommikul ja parimad tingimused treenimiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Olen kolimas suvel Soomest Tallinnasse, ja otsin saali kuhu pääseks treenima kas ööpäev läbi või mis avatakse väga vara hommikul. Ega päev käima enne hommiku treeningut ei lähe! :D Nii et kas te oskate mind aidata leida hea ja odav saal Tallinnast?

Suur aitäh teile! Ja vabandage kirjavigade eest.... :D

Mis linnaosas sa hakkad elama? Ma arvan et jõusaali pärast sa ei hakka vast täiesti linna teise otsa sõitma nii et ehk täpsustaksid oma piirkonna, siis saab juba täpsemalt soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sparta on ka hea variant

E - R 07.00 -23.00, sissepääs kuni 22.00

L - P 09.00 - 22.00, sissepääs kuni 21.00

Sparta on tõesti väga hea variant - seal on ka tipptunnil alati õhku ja pealegi on see nii mõnusa asukohaga...

Muide, täna viimast päeva võib Sparta kuukaardi saada vaid 1 euro eest: https://vaatavaid.ee/loosimine/22

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×