Jump to content
kikikeit

Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

Recommended Posts

Nii palju kui ma Soome keelest aru sain siis kas tõesti Soome poisid käisid poest kärbsevõrke ostmas öömajja, et saaks akent lahti hoida öösel? :o

:o:D see oli ulme, mis elukaid seal Saaremaal akendest sisse lendas..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmisel aastal kindlasti sääsevõrk kaasa, varakult juba kotti ära. Teistel jällegi haamer vms vaja kaasa võtta, et aken üldse lahti käiks :o

Muudetud kasutaja htilga poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, täna peaks juba teine loosimine toimuma ju? :D

Palve ongi saadetud Fitshopidesse saata kohale kõik täidetud kupongid ja esimesel võimalusel teeme loosimise ära - kannatust palun härrased. See ei välista tänaste ostude puhul kuponge täitmast, sest kolm loosimist on veel ees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-25435-0-45396500-1325683838.jpg

2012 laagri priipääsme loosimised

Vabapääsme võitmiseks ei pea tegema midagi muud, kui sooritama ostu

ükskõik millisest Fitshopi poest ja täitma kohapeal ära loosikupongi. Netipoest ostes tuleb teha linnuke vastavasse kasti, kui on soov osaleda loosis.

1.oktoober 2011

1.detsember 2011

1.veebruar 2012

1.aprill 2012

1.juuni 2012

Jäänud on veel kolm loosimist ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja täidetud kupong osaleb ka igas järnevas loosimises, kui eelmisega õnn naeratanud pole ;)

Mis vääringus ostu eest muidu kupongi täita sai, 10€ või piisab väikesest batoonikesest? (nt. kuidas on netipood seadistatud?)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fit.camp 2010 meenutused

Kui athletic oli veel külavõistlus ja Viskal jäi realiseerimata..

Möllu kui palju

PS! Uus loosimine juba aprillis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin pikka pidu ei ole, varsti peab hakkama ka laagri registreermisega pihta ,seega huvilised võite aegasasti oma soovist juba teada anda ott@fitness.ee - nö eelregistreerimine, küll me paneme täpsemad paketid välja, kuid eks see suurusjärk on sama mis varasematel aastatel nädalasel paketil.

Aeg on kindel 16- 22 juuli

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise oleks huvitatud kah , sest ei ole kunagi osalenud , aga mis see tasu ka on ?

Aitäh !

Nädalane laager on senini olnud suurusjärgus 250€ eks ta tuleb ka seekord samasse suurusjärku, sisaldab öömaja, kolmkorda päevas rootsi lauas söömist, treeninguid, seninare ja koolitusi, meelelahtusmänge, grilliõhtut ja piiramatus koguses toidulisandeid tarbida.

Paneme aegsasti välja ka terve paketi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui see kõik täpselt läbi mõelda, et mis selle raha eest saab, siis tegelikult on tegemist ikkagi soodsa pakkumisega ;)

35,7€ eest (mis jaotub ühe päeva peale) saab 3x päevas korralikult ja tervislikult süüa, piiramatus koguses toidulisandeid näost sisse ajada :D , treenida koos Eesti (ja ka maailma) parimatega, osaleda oma ala tegijate seminarides, mõnusad / hubased ööbimistingimused, ideaalne asukoht ja seda kõike muidugi hea seltskonna keskel.

Vägagi suure tõenäosusega olen ka mina elukaaslasega tulemas! :)

Minu mõistes on FitCampi näol tegemist täiusliku variandiga puhkuseks, sest ma ei kujutaks ette, et ma pean puhkamiseks kuhugi kaugele sõitma paariks nädalaks nõnda, et pean jõusaalist eemal olema - see oleks katastroof! :D

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui see kõik täpselt läbi mõelda, et mis selle raha eest saab, siis tegelikult on tegemist ikkagi soodsa pakkumisega ;)

35,7€ eest (mis jaotub ühe päeva peale) saab 3x päevas korralikult ja tervislikult süüa, piiramatus koguses toidulisandeid näost sisse ajada :D , treenida koos Eesti (ja ka maailma) parimatega, osaleda oma ala tegijate seminarides, mõnusad / hubased ööbimistingimused, ideaalne asukoht ja seda kõike muidugi hea seltskonna keskel.

Vägagi suure tõenäosusega olen ka mina elukaaslasega tulemas! :)

Minu mõistes on FitCampi näol tegemist täiusliku variandiga puhkuseks, sest ma ei kujutaks ette, et ma pean puhkamiseks kuhugi kaugele sõitma paariks nädalaks nõnda, et pean jõusaalist eemal olema - see oleks katastroof! :D

See on üks suur valgupidu nagu üks noor klassik tavatses öelda :)

Ja Orissaare - puhkus õiges kohas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt ajate suu vett jooksma, ikka viimasepeal värk see laager

kahjuks ei jõua nii kiiresti peale praktikalt tulekut seda raha kokku ajada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt ajate suu vett jooksma, ikka viimasepeal värk see laager

kahjuks ei jõua nii kiiresti peale praktikalt tulekut seda raha kokku ajada :D

Aga ole loominguline ;) ,mõtle mis sul inimestele pakkuda oleks - kinesioteiping!

Ehk saad korraldajatega räägitud, et saad natukene soodsamalt kui viid mingi moment (mingi õhtupoolik?) laagris midagi sellega seonduvat läbi - näiteks pakud teadmisi (praktilisi ja teoreetilisi)? Jagad teibirullid inimestele kätte ja "mumitsifeerimine" alaku! :D

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et mul oleks palju praktilisemaid ja kasulikumaid asju näidata kui teiping.. pealegi sa vist unustasid ära, kui palju üks teibirull maksab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalane laager on senini olnud suurusjärgus 250€ eks ta tuleb ka seekord samasse suurusjärku, sisaldab öömaja, kolmkorda päevas rootsi lauas söömist, treeninguid, seninare ja koolitusi, meelelahtusmänge, grilliõhtut ja piiramatus koguses toidulisandeid tarbida.

Paneme aegsasti välja ka terve paketi.

Tundub vägagi hea pakkumine ! Olen kindlasti käpp .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub vägagi hea pakkumine ! Olen kindlasti käpp .

Väga tore! Eks me iga aasta mõtleme midagi uut välja, loodetavasti ka sellel aastal. Aga tore on, et eelmistel aastatel osalenud inimesed annavad positiivset tagasisidet ja julgustavad ka teisi laagris osalema - lõppde lõpuks korraldame laagri ikkagi mitte endale, vaid huvilistele ja sportlastele. Nädalaga õpib seal koos tippudega treenides rohkem kui aasta üksinda nokitsedes.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seoses Orissaarega, kui see juba teemas hetkel, siis kasutan võimalust ja tuletan kõigile meelde (lootes, et mu meeldetuletust antud teema risustamiseks ei peeta:)), et käesoleva nädala laupäeval, s.o. 12.05.2012 algusega 13:00 toimub Orissaares Saaremaal Orissaare Spordihoones Saaremaa I lahtised meistrivõistlused lamades surumises.

Kellel plaanis võistelda, on soovitatav tund-poolteist varem kohale tulla.

Täpsem info fitness.ee uudiste juures ja foorumis, facebook.com ning Orissaare Spordihoone kodulehel (vastavad lingid alljärgnevalt):

http://www.fitness.ee/uudis/4374/saaremaa-i-lahtised-meistrivoistlused-lamades-surumises

http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/35785-saaremaa-i-lahtised-meistrivoistlused-lamades-surumises-12052012/page__pid__341429#entry341429

http://www.facebook.com/#!/events/218368461608173/

http://spordihoone.onepagefree.com/?id=1573

Neilt lehekülgedelt leiab ka korraldajate kontaktid.

Kohtumiseni Saaremaal, Orissaares :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan meelde - loosida on jäänud veel viimane priipääse Fit.camp 2012 Orissaare laagrisse!

Tee ost Fitshopis, täida kupong ning oota Oti kõnet. Loosis saab ka osaleda ostes läbi interneti meie veebipoest.

Ei maksa nukrutseda, kui loosiõnn ei naerata - osaleda saavad laagris kõik soovijad.

post-25435-0-53122600-1337948046.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×