Jump to content
kikikeit

Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

Recommended Posts

Väga lahedad üritused kindlasti! Usun, et meie Tartu esindusmees Ivo andis konkurentidele tugeva lahingu igal alal. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Individuaalsed tulemused eilses kergejõustikuvõistluses

Võistleja -

KUULITÕUGE - KAUGUS - KETTAHEIDE - KÕRGUSHÜPE

Ivo Pärle -

7,78 - 2,64 - 20 - 125

Team OLIMP:

Marti Taru -

6,48 - 2,03 - 18 - 130

Siim Kelner -

8,36 - 2,84 - 22,5 - 145

Natalia Kiivikas -

6,82 - 2,25 - 16 - 110

Taavi Ottoson -

7,55 - 2,68 - 17 - 125

Liis Kristiin Vaher -

6,82 - 2,19 - 17,5 - 115

Ilja Belenkov -

8,11 - 2,21 - 18,5 - 130

Team FAST:

Utti Hietala -

10,65 - 2,79 - 31,5 - 160

Peter Wilenius -

7,85 - 2,22 - 18,5 - 140

Ott Kiivikas -

10,0 - 2,52 - 27,5 - 140

Janika Jürgenson -

6,7 - 2,0 - 20 - 120

Henri Tilga -

7,46 - 2,67 - 15 - 135

Märt Puusepp -

7,48 - 2,69 - 16 - 165

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma jäin oma kergejõustiku tulemustega päris rahule. Kuuli sain paigalt 10 m täpselt täis, mis on uus isiklik rekord. Pettumus tuli väike kohapealt kaugushüppes 2.52 ei ole teab mis korralik tulemus, 2.80 hakkame tulemusest rääkima. Utti pikim katse, kus ta natuke tagasi komistas oli jalajälgede pealt mõõdetuna 3.07. Ketas tuli korralikult paigalt 27.50 - meeste ketast ei olnud ma kunagi ka varem heitnud.

Tõsine üllatus sündis aga kogu kõrgushüppevõistlusel, kus enamus mehi polnud kunagi hüpandu või olid lapsepõlves sellega kokku puutunud. Tegin ka isikliku rekordi 1.40 ja ei olnud kaugel ka 1.45 ületamisele. Omaette vaatamisväärsus oli see, kui avastati, et saltoga üle hüpata on lihtsam, nii avastas Märt, kes tuli ka võistluse võitjaks. Ta oli hädas1.25 ja pärast ületas saltoga 1.65cm.

Igal juhul oli huvitav proovida erinevaid kergejõustiku alasid ja õnneks keegi tegevuse käigus viga ei saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mul on terve elu nii palju näppe olnud? Milleks mulle neid nii palju?? B):P

See on tõesti hea pilt sattunud ja veel parem kirjeldus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma jäin oma kergejõustiku tulemustega päris rahule. Kuuli sain paigalt 10 m täpselt täis, mis on uus isiklik rekord. Pettumus tuli väike kohapealt kaugushüppes 2.52 ei ole teab mis korralik tulemus, 2.80 hakkame tulemusest rääkima. Utti pikim katse, kus ta natuke tagasi komistas oli jalajälgede pealt mõõdetuna 3.07. Ketas tuli korralikult paigalt 27.50 - meeste ketast ei olnud ma kunagi ka varem heitnud.

Tõsine üllatus sündis aga kogu kõrgushüppevõistlusel, kus enamus mehi polnud kunagi hüpandu või olid lapsepõlves sellega kokku puutunud. Tegin ka isikliku rekordi 1.40 ja ei olnud kaugel ka 1.45 ületamisele. Omaette vaatamisväärsus oli see, kui avastati, et saltoga üle hüpata on lihtsam, nii avastas Märt, kes tuli ka võistluse võitjaks. Ta oli hädas1.25 ja pärast ületas saltoga 1.65cm.

Igal juhul oli huvitav proovida erinevaid kergejõustiku alasid ja õnneks keegi tegevuse käigus viga ei saanud.

Krt, isegi oleks kõrgushüpet proovinud. Sama saltotehnikaga olen kunagi 170 cm ületanud, aga olümpial ei läheks selline tehnika vist arvesse? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt nii, sama möönduse tegime ka eelmisel aastal oma kümnevõistlusel, et hüppa kuidas tahad, peaasi, et latt jääb peale. Samuti olin ise see mees, kes ka kasutas suuremal kõrgusel saltot, praktiliselt, et paarisammuliselt eelhoolt ületasin 1.65. Aga jah, võistlusmääruste järgi tuleb hüpe sooritada ühelt jalalt, kohe selline punkt on sees. Loomulikult ei viitagi sellele, et nii poleks tohtinud, arusaadav, tegemist sellise lihtsa väikese omavahelise lõbusa üritusega.

Ei hakka salgamagi või noh, ütleks nii, et tõsiselt negatiivne pettumus on jõumeeste kuultõuke tulemused. Ott ja Utti võivad rahul olla, kuid alla 10 m tundub kuidagi väga kasin B) ja seda isegi hoolimata asjaolust, et mõni katsus meeste kuuli võib - olla esimest korda. Ärge nüüd pahaseks saage mu peale :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt nii, sama möönduse tegime ka eelmisel aastal oma kümnevõistlusel, et hüppa kuidas tahad, peaasi, et latt jääb peale. Samuti olin ise see mees, kes ka kasutas suuremal kõrgusel saltot, praktiliselt, et paarisammuliselt eelhoolt ületasin 1.65. Aga jah, võistlusmääruste järgi tuleb hüpe sooritada ühelt jalalt, kohe selline punkt on sees. Loomulikult ei viitagi sellele, et nii poleks tohtinud, arusaadav, tegemist sellise lihtsa väikese omavahelise lõbusa üritusega.

Ei hakka salgamagi või noh, ütleks nii, et tõsiselt negatiivne pettumus on jõumeeste kuultõuke tulemused. Ott ja Utti võivad rahul olla, kuid alla 10 m tundub kuidagi väga kasin B) ja seda isegi hoolimata asjaolust, et mõni katsus meeste kuuli võib - olla esimest korda. Ärge nüüd pahaseks saage mu peale :D.

Asi lihtne, jõumeeste tulemused tulevad särkide, trikside, trakside ja sidemete pealt olulisel määral. Turvise sees on järelikult suhteliselt tühi mass. SUHTELISELT - mida nätavad ka siis need kuulitõuke tulemused. Panna mees kuulitõuke ringis samalaadsesse turvisesse, suruda kuul vastu kaela kõrval jõuga ( võrdlus raske kangiga mida peab rinnale tõmbama) ja päästa see lahti lendab ka kuul kauuuuuuugele, nagu kang surumise ajal ülesse. :P Võite minu peale pahaseks saada küll, sest nii see suuresti ka on tegelikult.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi lihtne, jõumeeste tulemused tulevad särkide, trikside, trakside ja sidemete pealt olulisel määral. Turvise sees on järelikult suhteliselt tühi mass. SUHTELISELT - mida nätavad ka siis need kuulitõuke tulemused. Panna mees kuulitõuke ringis samalaadsesse turvisesse, suruda kuul vastu kaela kõrval jõuga ( võrdlus raske kangiga mida peab rinnale tõmbama) ja päästa see lahti lendab ka kuul kauuuuuuugele, nagu kang surumise ajal ülesse. B) Võite minu peale pahaseks saada küll, sest nii see suuresti ka on tegelikult.

No püüa olla. Kuulitõuge on eelkõige tehnika ja plahvatuse ala. Inimene võib olla tugev nagu karu, aga kuuli ei tõuka. Rääkimata jännidest:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi lihtne, jõumeeste tulemused tulevad särkide, trikside, trakside ja sidemete pealt olulisel määral. Turvise sees on järelikult suhteliselt tühi mass. SUHTELISELT - mida nätavad ka siis need kuulitõuke tulemused. Panna mees kuulitõuke ringis samalaadsesse turvisesse, suruda kuul vastu kaela kõrval jõuga ( võrdlus raske kangiga mida peab rinnale tõmbama) ja päästa see lahti lendab ka kuul kauuuuuuugele, nagu kang surumise ajal ülesse. :D Võite minu peale pahaseks saada küll, sest nii see suuresti ka on tegelikult.

Minu teada kulturistid ei tee trikside-traksidega trenni. B) Eile oli kuulitõukajate seas ainult üks jõutõstja.

Üle pooltest ei olnud kunagi kuuli käeski hoidnud, eriti 7-kilost.

Kuulitõukekriitikutele:

Jah, ei tõuganud kümmet, tõukasin esimest korda elus 7-kilosega ~8,5m, lähen nurka häbenema.

Muudetud kasutaja Siim K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No püüa olla. Kuulitõuge on eelkõige tehnika ja plahvatuse ala. Inimene võib olla tugev nagu karu, aga kuuli ei tõuka. Rääkimata jännidest:D

Õige tähelepanek. Kunagi sai üle 12,5 tõugatud (muidugi hooga). Eelmine suvi proovisin. Olen ju tugevam kui kunagi varem. Mõtlesin et sama palju peaks kohapealt tulema. Pettumus oli suur kui sain ka natuke üle 10m.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õige tähelepanek. Kunagi sai üle 12,5 tõugatud (muidugi hooga). Eelmine suvi proovisin. Olen ju tugevam kui kunagi varem. Mõtlesin et sama palju peaks kohapealt tulema. Pettumus oli suur kui sain ka natuke üle 10m.

Kuulitõukest hoian hetkel ennast väga kaugel. Võrdlemisi suur vigastuse oht kui sellise asjaga aastaid tegelenud ei ole. Ei imesta, kui homme-ülehomme keegi võistlejatest avastab, et õlg ei kuula enam sõna B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu teada kulturistid ei tee trikside-traksidega trenni. B) Eile oli kuulitõukajate seas ainult üks jõutõstja.

Üle pooltest ei olnud kunagi kuuli käeski hoidnud, eriti 7-kilost.

Kuulitõukekriitikutele:

Jah, ei tõuganud kümmet, tõukasin esimest korda elus 7-kilosega ~8,5m, lähen nurka häbenema.

Vabandusi leiab ikka, aga nurka küll vaja minna pole. ;) Ja mis see annaks kui keegi teist 12 m tõukaks? Pole ka kunagi mingit tehnikat õppinud ja esimest korda kuuli katsudes kukkus see 12 m joonele. Imevähe on see ikkagi. Arvasin, tookord, et 15 peaks ikka suutma. :P Essugi. :D

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×