Jump to content
kikikeit

Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

Recommended Posts

Kus see fitness girl on, kes mul eelmine aasta ühe pildi peal pea kohal ühe käe peal pesitses :D ?

Nad kindlasti varjavad teda hirmsa onu Renku eest B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa oleksid meil selles kaalulandajate mängus -siis ei tee taljele kurja.... :D Soome poisid järgivad küll plaani, nagu oleks homme võistlus, kuigi neil SM samal päeval kui meil EMV 9. oktoober.

Jah, kuigi mõlemad soomlased eelmisel aastal lubasid, et teevad kohe mitu aastat pausi, märkasin ma juba piltidelt, et mehed on kõvasti alla võtnud. Ilmselt kohtume mõlema mehega ka Eestis toimuvatel Klassikalise kulturismi maailmameistrivõistlustel. Sellega seoses usun, et tuleb palju Soome pealtvaatajaid. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päeva esimene pool tegusalt mööda saadetud, millesse mahub hommikune jooks, võimlemine, hommikusöök, peale seda grimmimise koolitus + grimmimise praktiline osa + toidulisnadite teaduslikel uuringutel põhinev koolituse esimene osa. Nüüd enne lõunasööki väike reportaz toimunust, sest õhtused mängud ja trennid ootavad alles ees.

Hommikuvõimlemine

post-22-1311066594_thumb.jpg

post-22-1311066608_thumb.jpg

Liisu - teine päev laagris...

post-22-1311066629_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Utti "Hulk" - eelmine laager 114 kilo aasta hiljem 99kilo

post-22-1311067360_thumb.jpg

raskejõustikulegend

post-22-1311067397_thumb.jpg

niipea kui põhjanaabrid saalis trennis on - tekkib tunne, et seina taga asub Orissaare sünnitusmaja.... B)

post-22-1311067421_thumb.jpg

kohapeal käis ka kogukas EKFL vaatleja

post-22-1311067490_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Grimmieksperiment on huvitav igal juhul B) . Kuid, et eksperiment siiski täiuslik oleks, siis loodetavasti Janika magab selle grimmiga öö ära ka, kannab pikki riideid (kuna, enamus ajast, kui meil on võistlused on õues aeg selline, et sellise lühikese riidega väga ringi ei liigu, ei kodus kasina keskküttega korteris ega õues) ja teeb siis pärast ka korraliku, võistlustasemele vastava intensiivusega poseerimise ka otsa. Võib - olla naisterahvas ei olnudki parim variant selle grimmi katse tarvis, kuna nende pingutused vististi laval nii suured ikkagi ei ole ka kui meestel, mistõttu ei hakka ka "mahlad" sellises mahus voolama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Grimmieksperiment on huvitav igal juhul B) . Kuid, et eksperiment siiski täiuslik oleks, siis loodetavasti Janika magab selle grimmiga öö ära ka, kannab pikki riideid (kuna, enamus ajast, kui meil on võistlused on õues aeg selline, et sellise lühikese riidega väga ringi ei liigu, ei kodus kasina keskküttega korteris ega õues) ja teeb siis pärast ka korraliku, võistlustasemele vastava intensiivusega poseerimise ka otsa. Võib - olla naisterahvas ei olnudki parim variant selle grimmi katse tarvis, kuna nende pingutused vististi laval nii suured ikkagi ei ole ka kui meestel, mistõttu ei hakka ka "mahlad" sellises mahus voolama.

Kahju on jah, et sa ei saanud siin osaleda - ón asju mida kirjutatdes lahti ei räägi ja kohapeal vaadates mõistab paremini. Eksperiment on seda keerulisem ,et Janika teeb korraliku trenni veel - mida tavaliselt 2 päeva enne võistlust enam ei tehta - ja palav on siin nii et vesi lendab.... seega vaatame, mis välja tuleb. hommikul panime peale, ta peseb see enne õhtust trenni maha, siis kanname peale uue kihi, ta läheb magama ja homme hommikul peseb ka selle kihi maha, siis vaatame edasi ,mis pildi me saame neljapäeva hommikuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See grimmimise teema on olnud viimase aasta jooksul mulle tugevaks peavaluks. Olin ju mina see mees, kes pärast 2010 aasta euroopa meistrivõistluseid uut Jan Tanat taevani kiitis. Hollandis oli meil teistsugune Jan Tana raudselt. See oli nii tume, et varjas isegi minu tattoo ära ning püsis peal võistluse lõpuni. Need hilisemad oli juba teine teema... Ma arvan, et sellel Hollandi Jan Tanal oli teine koostis või midagi sellist. Jan Tanat ma maha ei kanna, aga kindlasti jätkan sügiseks teiste variantide katsetamist. ebuy on erinevaid grimme ja spreysid täis, aga kõike ei saa ju katsetada ning ülistavad kommentaarid võivad ju ka alati olla tootjate endi poolt üles kirjutatud kiidulaulud. Kui midagi silma hakkab, siis annan teistele ka teada. Ei vaidle vastu, et laagris Janikale peale pandud grimm tundub ilus ühtlane ja võimalik, et tegemist ongi mingi uue Jan Tana seeriaga, mis on eelmise hooaja grimmist parem. Eks paistab B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ma veel mõtlesin heausksena, et sa Liis võtsid arvuti kaasa loengule, et märkmeid teha :D

Aga hommikuvõimlemise osalus oli küll nadi, rohkem distsipliini :P

Mõnusat äraolemist teile sinna B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ma veel mõtlesin heausksena, et sa Liis võtsid arvuti kaasa loengule, et märkmeid teha B)

multitasking!!

http://vimeo.com/26634163 trenni ka natuke ja ps! meil ongi kõik siin laiad kui laudauksed, asi ei ole kaameras :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun, et pärast tänast spordipäeva vahetab nii mõnigi mees spordiala :D

Kellest sai täna kõrgushüppaja, kellest kaugushüppaja ja kuulitõukaja, sündis ka kettaheitjaid.

Ja iluvõimlejaid sündis samuti rohkem kui üks... B)

Algselt proovisid jõusaalihärjad ikka endale ja enda seisukohtadele truuks jääda...

post-18819-1311107646_thumb.jpg

post-18819-1311107682_thumb.jpg

post-18819-1311107739_thumb.jpg

post-18819-1311107860_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fit.Camp Orissaare TiiMID:

FAST & OLiMP

post-18819-1311109236_thumb.jpg

Team OLIMP:

Marti Taru

Siim Kelner

Natalia Nazarenko Kiivikas

Taavi Ottoson

Liis Kristiin Vaher

Ilja Belenkov

Team FAST:

Utti Hietala

Peter Wilenius

Ott Kiivikas

Janika Jürgenson

Henri Tilga

Märt Puusepp

KUULITÕUGE PAIGALT:

FAST: 50,14m

OLIMP: 44,14m

Parim tõukaja UTTI 10,65m

KAUGUSHÜPE PAIGALT:

FAST:14,89m

OLIMP: 14,11m

Parim hüppaja SIIM 2,84m

KETTAHEIDE:

FAST: 128,5m

OLIMP: 109,5m

Parim heitja UTTI 31,5m

KÕRGUSHÜPE:

FAST: 8,25m

OLIMP: 7,55m

Parim hüppaja MÄRT- 165cm B)

Tänase päeva - 19.juuli - võitis Team FAST

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks nipp, üks katse, üks võimalus ja üks hea tulemus!

post-18819-1311111274_thumb.jpg

post-18819-1311111286_thumb.jpg

Hoiatus! Orissaare loomaaia puurist valla pääsenud valge tiiger - ohtlik kõigile (v.a. lastele)

post-18819-1311111298_thumb.jpg

post-18819-1311111310_thumb.jpg

Kas mul on terve elu nii palju näppe olnud? Milleks mulle neid nii palju?? B):D

post-18819-1311111600_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×