Jump to content
kikikeit

Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

Recommended Posts

Netiühendus on siin hea ja kiire - Spordihoones siis, mitte ööbimiskohas. See loob head eeldused väga heaks reportaaziks, seega järgneva nädala jooksul ärge arvutist kaugele minge.... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru, et kõik on tore, kui olla juba kohal aga ausõna, ma ei kujuta ette esiteks, kuhu mul kõik asjad mahuvad ja teiseks, kuidas ma kõik asjad ära suudan vedada :D Aga kui ma kohal olen, siis õnnelikult kohal!

...naised B)

Pärnu-Orissaare algab mul ka varsti siis :P Jõuan pool 1... Kohtume ;););)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine aasta olen ka kontvõõrana kohal, süda tilgub verd juba, sellised võimalused trennitegemiseks. Kõigile edu ja head trennitegemist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused kõigile, esimene nö tõeline laagripäev on alanud. Rahvas vaikselt saabub, esimene suurepärane lõunasöök on ka juba söödud ja hetkel on nö vaba tund - kes magab, kes luusib niisama ringi. Kella 16 on esimene ühistreening plaanis, sealt ka kindlasti reportaaz. Peale trenni Maskiball ja grilliõhtu - seega tõotab tulla huvitav päev.

Aga nüüd pildiülevaade päeva esimesest poolest.

Toidulisandite laud - Fasti uued tooed (toote etiketid saabuvad ehk õhtuse praamiga)

post-22-1310988167_thumb.jpg

saunatagune

post-22-1310988204_thumb.jpg

Peamaja (ajalooline postihoone)

post-22-1310988224_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba koos esimeste päikesekiirtega tulin ise päikese kätte ja seadsin üles sekrtäriaadi laua

post-22-1310988393_thumb.jpg

Esimesed saabujad olid GP of Fitnessi vallatud tüdrukud (Krissu ja Kerli) - kui juba nemad kohal on, siis on hea tuju garanteeritud... B)

post-22-1310988444_thumb.jpg

demonstratsioonesinemine uute laagrisärkidega

post-22-1310988510_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natusik vaba aega veetmas

post-22-1310989308_thumb.jpg

Kohe esimestest minutitest algas esimene võistlus; Kaks kategooriat, kes võtab nädala jooksul kõige rohkem maha ja vastupidi, kes võtab nädala jooksul kõige rohkem juurde....parimatele karikad auhinnaks!

post-22-1310989335_thumb.jpg

Siim soovib ikka juurde võtta - naised tahtsid huvitaval kombel kõik maha saada.... B)

post-22-1310989419_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähemalt eelmine aasta ei olnud

Kükipukid on olemas, seega tegemata siin küll midagi ei jää - nagu mainisin, siis trennisaal on siin parem kui eelmistes laagrikohtades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
So disappointed cause I had to skip this one B)

I wish very successful camp, enjoy!

Btw, conditioning looks good Ott!

I m also very disappointed, that you cant come, but you have to promise that you are here 2012! Here is really nice place for summer camp.

Thank you for good words for condition - I do my best! You can use best shots - promote the camp, some another formus. Thank you!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kuidas Siim k netti saab, kuid mina pean selleks eraldi Orisaare spordihoonesse öösel siis murdma... B) alles oli häire peal ja ootasin patrulli saabumist, õnneks lahenes kõik rahulikult, tahan ju ainult reportaazi teha.... :D

Täna on palju juhtunud, kõva ühistreening, õhtusöök, õhtune Maskiball + tutvumismängud - panen lihtsalt hulga pilte välja ilma kommentaariteta, eks ise saate kommenteerida. Varsti hommik, siis veaanj uba hommikusvõimlemist ja homme ka esimne koolitus plaanis.

post-22-1311022441_thumb.jpg

post-22-1311022461_thumb.jpg

post-22-1311022480_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×