Jump to content
kikikeit

Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

Recommended Posts

Aga mingid ühiskokkamised võiks isegi täits olla ju, sa Aile ja ka Gerbel ka teete ju näiteks ise leiba- päris huvitav oleks seal veidike köögis mässata teie juhendamisel :)

Trenni tehakse aastaringselt nagunii, kuid väga suur osa meie päevaplaanist moodustab ju ka toiduvalmistamine, eriti andekas peab olema veel dieedi ajal, mil peab tihti ühekülgseks jääva toidu endale vastuvõetavamaks serveerima. Nii et ma arvan, et mida mitmekülgsem on laagris see nn ühistegevuse osa, seda kivtim! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mingid ühiskokkamised võiks isegi täits olla ju, sa Aile ja ka Gerbel ka teete ju näiteks ise leiba- päris huvitav oleks seal veidike köögis mässata teie juhendamisel :)

Trenni tehakse aastaringselt nagunii, kuid väga suur osa meie päevaplaanist moodustab ju ka toiduvalmistamine, eriti andekas peab olema veel dieedi ajal, mil peab tihti ühekülgseks jääva toidu endale vastuvõetavamaks serveerima. Nii et ma arvan, et mida mitmekülgsem on laagris see nn ühistegevuse osa, seda kivtim! :)

Selliste v2ikeste t88gruppidega v6iks teha kyll. Leiva jaoks peab siis juuretise jne kraami kaasa v6tma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas laagri korraldamine edeneb? Kas ja kuna toimub ning kui palju maksab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kajuks hetkel ei ole veel uudiseid. Alles lõppesid võistlused ja oleme jooksvate tööasjadega tegelenud, Arnoldki alles Viinis eks kui tagasi tuleb saab arutada ja kui midagi selgub ega me siis seda saladuses ei hoia. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes veel ei ole jõudnud ennast registreerida laagrise, siis on veel võimalus

Koolitused ja laager:

EKFL Suvelaager toimub Käärikul 5.-9. august 2009 Täpsem info ja registreerimine siin

Lisaks on KÕIGIL HUVILISTEL võimalus osa võtta RAHVUSVAHELISEST KOHTUNIKE KOOLITUSEST, mis leiab aset laupäeval algusega 10:00. Paketi ostnud inimestele on koolitus tasuta, kõigile muudele huvilistele on tasu 500.- EEK. Tegutsevatele kohtunikele on koolitus kohustuslik! registreerimine siin

NB! Kiirustage, sest kohtade arv on piiratud! Registreerunuks loetakse inimest, kes on sooritanud ülekande. Kokku on selle aasta laagris 33 kohta. Vabade kohtade olemasolul saame kohti juurde.

Projekti juht: Arnold Tokko - Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu president

Teostajad: Ott Kiivikas, Indrek Otsus, Erich Janner

Lisainfo: Ott Kiivikas – treeninglaagri juht

assistent: Laura Reisalu tel.56 486 126,

e-mail: rosin@fitness.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kaua kestab 8. augustil kohtunike koolitus? Kas sealt saab ka koolitusmaterjalid?

Ja kas materjale saaks ka saksa keeles (eeldan, et muidu on nad inglise keeles)? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme ongi siis kauaoodatud laagri avamise päev käes. Stardin ise hommikul võimalikult vara, et enne kui teised saabuvad oleksin kohapealsete asjade ja võimalustega maksimaalselt hästi kursis. Teeme ju suvelaagrit sellisel kujul esimest korda uues kohas.

Hakkan siia teema alla ka jooksvalt reportaazi tegema, et teil ka laagrielust korralik ülevaade oleks. Kõiksugu kommentaarid ja küsimused on teretulnud. :D

Kõigile laagris osalejatele ei jää muud üle öelda - kohtume homme! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kahjuks ei lähe ka sell aastal! Nüüd majanduslangus on mõjutanud väljaminekuid ning kulutan antud raha toidulisandite peale! Soovin ikka sel aastal anda 110% ehk siis tuleb ka kaua oodatud esikoht!

Et laager tuleb kindlasti lahe! Kel võimalus ikka minge!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen kõigi ennustuste järgi homme kella 14st kohal ja jään Käärikule kuni reedeni, mil liigun edasi Tallinna, kuna olen ka sel nädalavahetusel Fitshop Spartas tööl(astuge nv-l Spartast läbi :D ) Mingi aeg peaks Käärikule saabuma ka Imre "Vendvähk" Vähi ja nädalavahetusel võib Kääriku laagris kohata ka Ivo "IvoP" Pärlet.

Niipalju siis Fitshop Eedeni esindatusest laagris...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lohuta ennast sellega, et teen jälle reortaazi - siis on tunne nagu ise oleksid kohal.... :D

Jah seegi lohutus, hoian ennast kindlasti teie tegemistega kursis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene ekipaaz Nazrenko/Kiivikas on õnnelikult kohal. Käib laagripaiga ülevaatus ja ettevalmistamine laagriliste saabumiseks. Nagu näete tehnilised lahendused oleme suutnud juba luua, seega kõik tingimused edukaks reportaaziks on olemas. :D

Just praegu olen siirdumas treeningsaali - et vaadata koht oma pilguga üle ja siis juba informeerida "suuri mehi" kas siin ikka trenni teha saab, sellepärast ju tegelikult siia tulimegi. :P

Panen varsti pilte ka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas seal treenimis tingimused on? Kas umbes samad nagu Võsul? Tuleks ka korraks ntx laup läbi aga kui trenni teha ei saa siis vist ei.

Seal on ju lisaks ka soe järv näiteks, võta üks päev vabaks ja naudi suve :P

Ja kõigile fännidele infoks- meie Jokeriga liitume reedel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal on ju lisaks ka soe järv näiteks, võta üks päev vabaks ja naudi suve ;)

Ja kõigile fännidele infoks- meie Jokeriga liitume reedel :P

Ma pean kahjuks oma fänne kurvastama - mina laagriga ei liitu .... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen kõigi ennustuste järgi homme kella 14st kohal ja jään Käärikule kuni reedeni, mil liigun edasi Tallinna, kuna olen ka sel nädalavahetusel Fitshop Spartas tööl(astuge nv-l Spartast läbi :D ) Mingi aeg peaks Käärikule saabuma ka Imre "Vendvähk" Vähi ja nädalavahetusel võib Kääriku laagris kohata ka Ivo "IvoP" Pärlet.

Niipalju siis Fitshop Eedeni esindatusest laagris...

Oled Reedel trennis ka ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal on ju lisaks ka soe järv näiteks, võta üks päev vabaks ja naudi suve :P

Ja kõigile fännidele infoks- meie Jokeriga liitume reedel :D

Mul siin Elvas kolm sooja järve. Tahaks just karmide meestega Käärikul koos rauda tõsta rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×