Jump to content
kikikeit

Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

Recommended Posts

If there´s grass on the field, play ball. <_<

No vaatame seda asja veel kirbukene. Kuna ma olen nii deep mees, et tulevikku näen, siis saavad sul küll ainult tütred olema. Ja siis kui nad saavad nii kuueteiskümneseks, eks sa siis tuleta meelde seda 'kui on muru, mängi palli' asja. ONJU :o

Ma soovitaks juba praegu sellise hea padja valmis otsida, kuhu sisse oleks hea nutta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vaatame seda asja veel kirbukene. Kuna ma olen nii deep mees, et tulevikku näen, siis saavad sul küll ainult tütred olema. Ja siis kui nad saavad nii kuueteiskümneseks, eks sa siis tuleta meelde seda 'kui on muru, mängi palli' asja. ONJU <_<

Ma soovitaks juba praegu sellise hea padja valmis otsida, kuhu sisse oleks hea nutta.

Oiiiii Kirp seda oli vist valus kuulda :o , tahaks kohe sõnu tagasi võtta või mis ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vaatame seda asja veel kirbukene. Kuna ma olen nii deep mees, et tulevikku näen, siis saavad sul küll ainult tütred olema. Ja siis kui nad saavad nii kuueteiskümneseks, eks sa siis tuleta meelde seda 'kui on muru, mängi palli' asja. ONJU <_<

Ma soovitaks juba praegu sellise hea padja valmis otsida, kuhu sisse oleks hea nutta.

Kamoon, Simmo. Sellele mõtleme siis. Elu ongi selline. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vidomateriali ei tule minuteada, ei tea et Joker filinud midagi oleks.

Tore on tõdeda, et rahvas juba mu üleskutsele registreeruda kiiresti reageeris, hetkel on juba tulnud 10 sooviavaldust järgmise aasta laagrisosaleda, ma ei arvasta sinna sisse, neid inimesi, kes sellel aastal osalesid. Seega ega seal palju kohti üle ei ole kui arvestada, et see aasta osales 25-27 inimest ja kokku on järgmiseks aastaks broneeritud - 50 kohta. Seega kui keegi veel arvab ,et soovib järgmisel aastal osaeda saatke mulle mail. ott@kulturism.ee ja selgitusse lisaga nimi, vanud, tel, mail, ja aadress.

Ette tänades <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vidomateriali ei tule minuteada, ei tea et Joker filinud midagi oleks.

Tore on tõdeda, et rahvas juba mu üleskutsele registreeruda kiiresti reageeris, hetkel on juba tulnud 10 sooviavaldust järgmise aasta laagrisosaleda, ma ei arvasta sinna sisse, neid inimesi, kes sellel aastal osalesid. Seega ega seal palju kohti üle ei ole kui arvestada, et see aasta osales 25-27 inimest ja kokku on järgmiseks aastaks broneeritud - 50 kohta. Seega kui keegi veel arvab ,et soovib järgmisel aastal osaeda saatke mulle mail. ott@kulturism.ee ja selgitusse lisaga nimi, vanud, tel, mail, ja aadress.

Ette tänades <_<

Et inimesed ennast lihtsalt kirja ei paneks, siis väike broneerimistasu võiks ju ikka olla, mida tagasi ei saa, kui inimene peaks loobuma? 250 eeku näiteks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et inimesed ennast lihtsalt kirja ei paneks, siis väike broneerimistasu võiks ju ikka olla, mida tagasi ei saa, kui inimene peaks loobuma? 250 eeku näiteks?

Noh, mõistlik oleks seda korjama hakata vast uue aasta alguses vnii... Aga üldiselt laagrikorraldajana ütlen, et see on oluline mõte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, mõistlik oleks seda korjama hakata vast uue aasta alguses vnii... Aga üldiselt laagrikorraldajana ütlen, et see on oluline mõte.

Jah, eks kuupäev jääks korraldajate otustada. Oluline on aga see, et laagrisse saaksid need, kes sinna tõesti minna tahavad. Nagu me siit eestpooltki lugesime, et "oleks teadnud, oleks tulnud" jne jne. Oleks-poleks - laager toimus vist juba viiendat korda, seega - kes asjaga vähegi kursis, peaks juba ammu teadma, mis selles laagris toimub ja kes seal käivad. Summa võib ka suurem olla ja kogu summa tasumisel käsitletakski seda broneerimistasuna. Kui loobud näiteks 3 kuud enne laagrit, saad kogu raha tagasi. Kui 2 kuud, siis pool raha ja kui kuu aega enne laagrit teatad, et ei osale, oled oma rahast ilma. Erandiks muidugi force majore - haigus vms, kuid need oleks juhtumid, mida vaadeldaks case by case. Minu arvamus siis selline :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Gannibal - eks ma võtan neid mõtteid arvesse, esialgu selle aasta numbri sees korjan lihtsalt kokku nimekirja inimesi kes üldse teoreetiliselt asjast huvitatud on, küll siis kui asi konkreetsemaks läheb mõtleme läbi mis ja kuidas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna kaks ööd tuleb juurde ja eeldame, et pakume korraliku täiendkoolitusprogrammi, st. ikka kindlad loengud toidust treenimisest jne. siis kaldun arvama, et see hind võib tulla 4000 - tuuri natuke siia, natuke sinnapoole (sisaldab siis kõiki kulusid, toit, elamine, koolitus, trenn jne.) Eks paistab, mida hinnad aastaga teevad , kuid suurusjärk on selline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laager toimub 19-25 juuli ja sellekohane info läks laiali eelmisel aastal osalenutele ja täna loodetavasti jõuab ka EKFL võisteljateni (vähemalt tegin omalt poolt paketid ja info valmis), Rebane aitab laiali saata suurele ringile. Selle põhjal vaatame palju soovijaid on ja kui jääb vabu kohti paneme ka vabamüüki.

Mul ei ole mõtet seda infot praegu siia välja riputada kui ei ole selge kas vabu kohti üldse jääb. Info palusin saata hiljemalt 31.05. seega peale seda saan edasi pakkuda kohti kui vabu veel on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellel aastal on kindlasti plaanis teha Jan Tana grimmimise koolitus (kuna see on tulevikus IFBB võistlustel kohustuslik) ja kindlasti ka Athletic Fitnessi võistlus esmakordselt eestis (lõuatõmbaine,rööbaspuudel surumine, sõudeergomeeter, ja poseerimine)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EKFL sportlasele 2900.- krooni

endal mul nimi kirjas :)

No niih...

Minu andmete järgi oleme me ootanud seda va pagana kohtunike koolitust nagu surnu p@@@@st p@@ru... Vabandage väljenduse pärast... :D

Kleebin siia meeldetuletuseks...

Annan teada, et Hr. Janner, kes pidi tulema loengut tegema ei saa perekondlikel põhjustel kahjuks tulla. Seega üritame temaga leppida kokku uue koolituse toimumisaja ja esimesel võimalusel teile teatada. Kõigil kellel on tehtud ettemaks – makstakse see tagasi, kes ei jõudnud seda teha, siis neil ei olegi vaja hetkel ülekannet teha.

Kõik kellel sisaldus koolituspakett laagri üldpaketi maksumuses – on see ettemaksuna sügisel toimuvale koolitusele.

Mõistvale suhutmisele lootma jäädes

Lugupidamisega

EKFL juhatuse liige

Ott Kiivikas

Kas on toimunud kuskil ülimalt salajane koolitus? Kui toimus, siis miks ei kuulunud informeeritute ridadesse ka need, kellel oli see õnnetu 500.- ne (minul siis paratamatult 2 korda 500.- ne...) ettemaks tehtud?

Raha on selline huvitav asi, mida on vaja lugeda eriti hoolega. Need, kes seda ei loe...neil seda ka ei ole. :D

Kas on mingeid muudatusi toimunud?

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellise väljendi eest ei vabanda küll välja, mingi laksu all olid?

Noormees, teie keelekasutusega võrreldes, kõlan ma nagu inglike...

...ja teie ei ole kahjuks igas pulmas peigmees.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×