Jump to content
nightq

Lahtised kõhretükid ja rasvapallid kehas

Recommended Posts

Ilmselget on siin tegemist asjaga mida ei saa ette kujutada. Vanematel on võimatu oma lapsi kannatamas näha - ning ma täiesti usun, et isegi kui kõik maailma arstid tuleksid kokku ning käsiksid su lapsel kannatada kuna nii on parem, siis sa ei teeks seda.

Kui su tüdruk nii tihti haige on ja regulaarselt kõrged palavikud ja krambid siis ma ei usu, et seda saabki üldse tavaliste palavike alla niiväga liigitada. Pigem on mingid muud immuunsüsteemiga seotud probleemid, kui keha ei suuda haigustele korralikult vastu võidelda.

Mis puutub palaviku kiiresse tõusu siis see tavaliselt nii juhtubki ja kukub kolinal samakiiresti alla. Mul endal läks tunni ajaga palavik 38 pealt 41 peale. Ning siis murdus täielikult.

Aga eks selle üle on mõttetu vaielda. Kokkuvõttes pole meist kumbki arst ning mul ei ole ka lapsi. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselget on siin tegemist asjaga mida ei saa ette kujutada. Vanematel on võimatu oma lapsi kannatamas näha - ning ma täiesti usun, et isegi kui kõik maailma arstid tuleksid kokku ning käsiksid su lapsel kannatada kuna nii on parem, siis sa ei teeks seda.

Kui su tüdruk nii tihti haige on ja regulaarselt kõrged palavikud ja krambid siis ma ei usu, et seda saabki üldse tavaliste palavike alla niiväga liigitada. Pigem on mingid muud immuunsüsteemiga seotud probleemid, kui keha ei suuda haigustele korralikult vastu võidelda.

Mis puutub palaviku kiiresse tõusu siis see tavaliselt nii juhtubki ja kukub kolinal samakiiresti alla. Mul endal läks tunni ajaga palavik 38 pealt 41 peale. Ning siis murdus täielikult.

Aga eks selle üle on mõttetu vaielda. Kokkuvõttes pole meist kumbki arst ning mul ei ole ka lapsi. B)

See kuulub selle "teooria on üks ja praktika teine" alla.

Väikelapsed on jah tihti haiged ja korjavad kõike külge. Tahaks näha alla 3a last kes pole kunagi haige olnud.

Minu piiga ei ole väga tihti haige, vähemalt enam mitte, nii 2-3x aastas. Aga kui ta haigeks jääb, siis algab palavikuralli ja kui alla ei võta siis ka krambid. Korra olid ja nüüd ma parem annan talle rohtu kui seda uuesti pealt näen. See millise kiirusega tal palavik üles läheb on lihtsalt jõhker, alla läheb väga raskelt, isegi ravimitega.

Aga see kõhretükkide teema hakkas mind päris huvitama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niipalju kui ma nüüd netis olen tuhlanud siis selline asi, et kõhretükk kuskil rinnakorvi juures vabalt naha all liigub, peaks olema praktiliselt välistatud.

Kõik artiklid räägivad, et kuigi kõhre võib vigastada trenni tehes, siis see valu peab olema silmipimestav. Seega kui teema-algatajal on kunagi olnud mingi eriti karm rinnavigastus, siin on võimalik, et kõhrketükk on äkki lahti tulnud ja nüüd pesitseb seal vabalt. Aga jah - sellega oleks pidanud kaasnema metsik valu, paistetus jne.

http://orthopedics.about.com/cs/sprainsstr...ochondritis.htm

Rohkem DR. Google lühikese otsimise peale ei aita. Põlvedes on suht tavaline, et tekib "Loose Body", ehk lahtine kõrhetükk liigub liigeste vahel, tekitab valu ja ebamugavust. Rinnakorvi juures suht haruldama ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaltsifikatsiooni nahas ikka väga palju ei toimu, peamiselt luude, kõhrede, lihaste ja veresoontega, ja kui oleks, siis ma ei usuks et see nii kontsentreeritud oleks, et ainult 1 terav tükk oleks. Kõhrevigastusega peaks kaasnema tohutu valu, nii et ma ei tahaks ka uskuda et see seal kõhretükk on, kaltsifitseerunud või mitte..

Aga võimalik, et mingi düstroofia või sarvkoestumine sul seal on, aga kui see ei suurene või valu ei tee, ei ole selle pärast vaja muretseda.

Mille järgi kaltsiumi sisaldus väga suur on? Vereproov? tekib küsimus, miks see väga suur on ja kas sa ei peaks hoopis selle pärast muretsema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaltsifikatsiooni nahas ikka väga palju ei toimu, peamiselt luude, kõhrede, lihaste ja veresoontega, ja kui oleks, siis ma ei usuks et see nii kontsentreeritud oleks, et ainult 1 terav tükk oleks. Kõhrevigastusega peaks kaasnema tohutu valu, nii et ma ei tahaks ka uskuda et see seal kõhretükk on, kaltsifitseerunud või mitte..

Aga võimalik, et mingi düstroofia või sarvkoestumine sul seal on, aga kui see ei suurene või valu ei tee, ei ole selle pärast vaja muretseda.

Mille järgi kaltsiumi sisaldus väga suur on? Vereproov? tekib küsimus, miks see väga suur on ja kas sa ei peaks hoopis selle pärast muretsema.

Üldine menüü on mul lihtsalt üpris kaltsiumirikas ja veretestid on eluaeg kõrget taset näidanud. Eraldi tablette ei võta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldine menüü on mul lihtsalt üpris kaltsiumirikas ja veretestid on eluaeg kõrget taset näidanud. Eraldi tablette ei võta.

Võiksid huvi pärast kokku lüüa, palju sul keskmiselt päevas Ca tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaltsifikatsioon tuleb ikka vist sellest kui mingi lollakas rakk otsustab kusagil vales kohas, et temast saab osteoblast... või umbes nii, mitte kaltsiumisisaldusest kusagil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaltsifikatsioon tuleb ikka vist sellest kui mingi lollakas rakk otsustab kusagil vales kohas, et temast saab osteoblast... või umbes nii, mitte kaltsiumisisaldusest kusagil.

Nii ja naa.

Düstroofse kaltsifiaktsiooni puhul jah väga ei olene, metastaatilise puhul pigem oleneb.

http://en.wikipedia.org/wiki/Metastatic_calcification

http://en.wikipedia.org/wiki/Dystrophic_calcification

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krambid ei ole palaviku puhul väga tavaline kuid mitte aga üleliia ohtlikud. Igaks juhuks võib alati arstiga ühendust võtta, aga ma tean mitu arsti kes on soovitanud isegi 40-41 kraadise palavikuga rahulikult voodis olla. Juua palju vedelikke ja saada mineraalaineid. Kui üldjoontes on olemine talutav, Ei ole muid halbu kõrvalnähte siis ei ole mõtet selle palaviku vastu väga võidelda.

Selles suhtes, et kui palavikuga koos on muid probleeme siis ei tasu ilmselgelt riske võtta ja tasuks arstiga rääkida. Aga lampi palavikku alla kiskuma hakata on minu arust ka tobe. Nagu on öeldud siis palavik ei ole "haigus". Palavik on keha reaktsioon haigusega võitlemiseks ning on "hea" asi.

Pm. keha tahab haigusest jagu saada ning sa võitled selle vastu palavikku alla tõmmates. ;)

Ma arvan, et ma jääks oma litsentsist ilma kui nii kellegile väidaksin. Ma pole küll arst, kuid tervishoiutöötaja küll. Lisaks tuleks üks ebameeldiv kriminaalkaristus ka kandmisele võtta. Kas surma põhjustamises või raske tervisekahjustuse tekitamises.

Ma usun, et ei ole ka just väga palju inimesi, kelle olemne on kõrge palaviku puhul talutav. Ma mõistan pointi, et kuni 38 ei võta rohtu aga üle selle võiks juba mõelda alandamisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×