Jump to content
nightq

Lahtised kõhretükid ja rasvapallid kehas

Recommended Posts

Hei, mehed (ja naised)

Küsimus siis selline, et olen viimastel aastatel avastanud oma kehalt mitmeid erinevaid rasvapalle ja lahtiseid kõhretükke; põlvest võeti üks sidemete opi käigus välja. Vasaku rinnakorvi ribide peal on samuti üks kõhre taoline asi, mis liigub katsudes ja jätab justkui lahtise tüki mulje. Seda on kusjuures ka silmaga näha.

Loogiliselt võttes ei ole ribid kindlasti koht sellisteks anomaaliateks.

Reiel avastasin samuti ühe ja lasin ultrahelis kontrollida, osutus iseseisvaks rasvapalliks. Ühe olen ka käevarrel avastanud.

Teab keegi, kuidas nad tekivad ja kas on parem kõik välja võtta või jätta nagu on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei, mehed (ja naised)

Küsimus siis selline, et olen viimastel aastatel avastanud oma kehalt mitmeid erinevaid rasvapalle ja lahtiseid kõhretükke; põlvest võeti üks sidemete opi käigus välja. Vasaku rinnakorvi ribide peal on samuti üks kõhre taoline asi, mis liigub katsudes ja jätab justkui lahtise tüki mulje. Seda on kusjuures ka silmaga näha.

Loogiliselt võttes ei ole ribid kindlasti koht sellisteks anomaaliateks.

Reiel avastasin samuti ühe ja lasin ultrahelis kontrollida, osutus iseseisvaks rasvapalliks. Ühe olen ka käevarrel avastanud.

Teab keegi, kuidas nad tekivad ja kas on parem kõik välja võtta või jätta nagu on?

Mis sa arvad, milleks või kelleks arstid õppinud on? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei, mehed (ja naised)

Küsimus siis selline, et olen viimastel aastatel avastanud oma kehalt mitmeid erinevaid rasvapalle ja lahtiseid kõhretükke; põlvest võeti üks sidemete opi käigus välja. Vasaku rinnakorvi ribide peal on samuti üks kõhre taoline asi, mis liigub katsudes ja jätab justkui lahtise tüki mulje. Seda on kusjuures ka silmaga näha.

Loogiliselt võttes ei ole ribid kindlasti koht sellisteks anomaaliateks.

Reiel avastasin samuti ühe ja lasin ultrahelis kontrollida, osutus iseseisvaks rasvapalliks. Ühe olen ka käevarrel avastanud.

Teab keegi, kuidas nad tekivad ja kas on parem kõik välja võtta või jätta nagu on?

Mis see rasvapall on ? Tsüst või? See tuleks küll eemaldada lasta , muidu muudkui kasvab ja kasvab B) . Aga jah imelik koht selliseks küsimuseks siin võiks ikka arsti poole pöörduda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sa arvad, milleks või kelleks arstid õppinud on? B)

Nu, kui ma oma perearsti vaatan, siis vahel tekib küsimus, kas on ikka õppinud üldse :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, arstide (perearst, 2 kirurgi) juures ammu käidud, aga need laiutavad ka käsi ja vaid oletavad B)

Ega meie tervishoiusüsteem ongi nii ülesse ehitatud, et peab ennast ise googli kaudu ravima :P

A lipoma is a slow-growing, fatty tumor situated between the skin and the muscle layer that moves readily with pressure. Lipomas often occur in the neck, shoulders, back, arms and thighs. They could be several and persists for years and can occur at any age. A lipoma is usually harmless. Treatment is not needed unless it is painful or is growing and surgical resection is indicated.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See seletab rasvapalle, aga kõhretükid? Katsudes on nad siiski mõnevõrra erinevad.

USA tervisesüsteemi kõrval on meie oma justkui perfektsuse kehastus B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see rasvapall on ? Tsüst või? See tuleks küll eemaldada lasta , muidu muudkui kasvab ja kasvab B) . Aga jah imelik koht selliseks küsimuseks siin võiks ikka arsti poole pöörduda...

Vaadates ultrahelipilti, siis reiel oleks ta justkui kahe lihaskihi vahel olev väike pallike ja ta on seal juba ca 10 aastat olnud, aga hiljuti andis veidi tunda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaadates ultrahelipilti, siis reiel oleks ta justkui kahe lihaskihi vahel olev väike pallike ja ta on seal juba ca 10 aastat olnud, aga hiljuti andis veidi tunda.

Mul kasvas tsüst per.e peal . 4-5 aastat lasin sellel seal sirguda , kuna valu ei teinud . Lõpuks kasvas nii suureks , et per.e hakkas peast targemaks muutuma ja aegajalt oli kummaline pinge/valu jala tagumisel küljel (võibolla hakkas mingit närvi või lihast survestama) . Lõpptulemus oli see , et kui arsti juurde läksin siis selgus , et see mis välja paistis oli "jäämäe tipp" . Peale operatsiooni oli kannis nii suur auk , et tuli kõigepealt keskelt kinni õmmelda ja siis pealt traageldada B) . Kuigi esmapilgul tundub ohutu võib pikapeale ikka probleeme valmistada...Need lipiimod või mis iganes nad olid on vist tiba leebem variant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See seletab rasvapalle, aga kõhretükid? Katsudes on nad siiski mõnevõrra erinevad.

USA tervisesüsteemi kõrval on meie oma justkui perfektsuse kehastus B)

Eesti inimesed oleks USAs kas terved või sureks ahhetamise kätte maha. Tasuta on ainult esmaabi ja eestlasele meeldib olla haige ja vinguda arstide kallal.

Pealkirja järgi vaatasin, et priske menüü ja puha - rasvapall kõhretükiga. :P

Liigeste puhul tehakse artroskoopia tükkide ja ostefüütide, kaltsifikaatide eemaldamiseks.

Mul pole perearstide vastu suurt midagi, aga ma nende juures ei käi ka v.a. tervisetõendil järel. Pigem ennast VASTAVA arsti juurde sokutada. Vastava sellepärast, et mõni läheb uroloogilt pulmonoloogilist nõu küsima ja mida veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti inimesed oleks USAs kas terved või sureks ahhetamise kätte maha. Tasuta on ainult esmaabi ja eestlasele meeldib olla haige ja vinguda arstide kallal.

USAs ja teistes vabades maades on tunduvalt suurem vabadus iseenda tervise eest hoolt kanda. Eestis saad sa isegi ravimtaimi ainult arsti loal. Kusjuures see arst ei tea nendest taimedest midagi.

Unerohutableti kaasaskandmise eest algatatakse kriminaalasi. Politseiriik ja ametnike riik, loomulik et kodanik vingub selle kallal kes talle jaopärast ja vastavalt oma hetketujule "tervist" tilgutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasvajad on probleemse immuunsüsteemi tunnus. Immuunsüsteemi võib välja lülitada stress või depressioon, tegu võib olla ka kaasasündinud probleemiga.

Söö hakatuseks D-vitamiini ja mõõda kortisooli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Immuunsüsteem on tegelikult eluaeg raudtugev olnud ja haigusi on mul olnud vaid esimesel 10 eluaastal, kuid neid oli muidugi palju (kerge lastehalvatus, mumps, mitu kõrget 40* palavikku ja mõni peatrauma ning üks surmalähedane kogemus). Huvitaval kombel tegi see kõik edasise tervise nii tugevaks, et sisuliselt 15 aastat pole üle 37,5 kraadiseid palavikke olnud ehk kui teised kõik on haiged, siis mul tilgub vaid nina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mitte võime saavutada kõrget palavikku ei näita head immuunsust?

Näiteks kui ma ise vahel aasta-paari tagant mõne korralikuma haiguse küüsi langen, siis põen seda päev-kaks ~39-se palaviku käes ja saan kohe ka terveks. Samas näen kuidas mõni istub kuu-paar sellise põletikulise ~37,3 peal ja mitte ei taha paraneda.

Nii, et need viimased 15 aastat näitavad ristivastupidist B)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mitte võime saavutada kõrget palavikku ei näita head immuunsust?

Näiteks kui ma ise vahel aasta-paari tagant mõne korralikuma haiguse küüsi langen, siis põen seda päev-kaks ~39-se palaviku käes ja saan kohe ka terveks. Samas näen kuidas mõni istub kuu-paar sellise põletikulise ~37,3 peal ja mitte terveks ei saa.

Nii, et need viimased 15 aastat näitavad ristivastupidist B)

No need kes pisikese palaviku käes virelevad on tihtipeale need geeniused, kes kahe suupoolega palavikku alandavaid ravimeid ja valuvaigistajaid võtavad. Palavik ongi keha reaktsioon ning rünnak haiguste vastu. Kuumus tekitab neile eluks ebamugava keskkonna ning ülejäänud immuunsüsteemil kergem neid hävitada. Samuti kõrgenenud kehatemperatuur tõstab valgeliblede toodangut...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi kes on patoloogias kõvem, võib ümber lükata, aga üks selliste kõvade tükkide tekkevariant on ka see, lümfisõlmes on olnud mingi hetk põletik, mille tagajärjel sõlm on sidekoestunud. Sidekude iseenesest suurt midagi ei tee.

Kui harva haige oled, siis on väga tore, mis siin siis kurta B) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi kes on patoloogias kõvem, võib ümber lükata, aga üks selliste kõvade tükkide tekkevariant on ka see, lümfisõlmes on olnud mingi hetk põletik, mille tagajärjel sõlm on sidekoestunud.

Põletikud on saatanast :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No need kes pisikese palaviku käes virelevad on tihtipeale need geeniused, kes kahe suupoolega palavikku alandavaid ravimeid ja valuvaigistajaid võtavad. Palavik ongi keha reaktsioon ning rünnak haiguste vastu. Kuumus tekitab neile eluks ebamugava keskkonna ning ülejäänud immuunsüsteemil kergem neid hävitada. Samuti kõrgenenud kehatemperatuur tõstab valgeliblede toodangut...

Kõrge palaviku tagajärjel võib tekkida ajuturse, ei ole mõistlik pikalt kõrget palavikku üleval hoida.

Muudetud kasutaja rolex poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõrge palaviku tagajärjel võib tekkida ajuturse, ei ole mõistlik pikalt kõrget palavikku üleval hoida.

Artiklid väidavad, et alla 40 pole mingit ohtu. Isegi 41 pidavad suhteliselt vähekahjulik olema. Vähestel tõuseb palavik nii kõrgele. Ja kui tõuseb siis langeb väga kiiresti.

Minu arust pole just kõige kasulikum nädal aega madala palaviku käes ka vaevelda. Tihtipeale toob see endaga kaasa terve hunniku kõrvalnähte ning pärast oled päris läbi omadega kuna keha on kogu aja nagu vastuvoolu ujunud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Artiklid väidavad, et alla 40 pole mingit ohtu. Isegi 41 pidavad suhteliselt vähekahjulik olema. Vähestel tõuseb palavik nii kõrgele. Ja kui tõuseb siis langeb väga kiiresti.

Minu arust pole just kõige kasulikum nädal aega madala palaviku käes ka vaevelda. Tihtipeale toob see endaga kaasa terve hunniku kõrvalnähte ning pärast oled päris läbi omadega kuna keha on kogu aja nagu vastuvoolu ujunud...

Sa tule mulle rääkima kui vähekahjulik kõrge palavik on kui sul kunagi laps kõrges palavikus krambitama hakkab B)

Väitku need artiklid mis tahes.

Ma hakkan ikka alates 38.5 palavikku alandama nii endal kui ka lapsel.

Kõvade tükkide kohapealt ei tea kosta, hea oleks end arstile näidata.

Rasvkoe kasvajad aga kipuvad tagasi kasvama peale operatsiooni. Isal on opereeritud käsivarrelt mitu tükki aastaid tagasi ja on tagasi kasvanud kas samasse kohta või kõrvale. Emal hakkas õlal kasvama peale seda kui ta selle kuskile vastu ära lõi, kasvas päris suureks ja tuli ära lõigata. Tagasi pole kasvanud õnneks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa tule mulle rääkima kui vähekahjulik kõrge palavik on kui sul kunagi laps kõrges palavikus krambitama hakkab :P

Väitku need artiklid mis tahes.

Ma hakkan ikka alates 38.5 palavikku alandama nii endal kui ka lapsel.

Kõvade tükkide kohapealt ei tea kosta, hea oleks end arstile näidata.

Rasvkoe kasvajad aga kipuvad tagasi kasvama peale operatsiooni. Isal on opereeritud käsivarrelt mitu tükki aastaid tagasi ja on tagasi kasvanud kas samasse kohta või kõrvale. Emal hakkas õlal kasvama peale seda kui ta selle kuskile vastu ära lõi, kasvas päris suureks ja tuli ära lõigata. Tagasi pole kasvanud õnneks.

Krambid ei ole palaviku puhul väga tavaline kuid mitte aga üleliia ohtlikud. Igaks juhuks võib alati arstiga ühendust võtta, aga ma tean mitu arsti kes on soovitanud isegi 40-41 kraadise palavikuga rahulikult voodis olla. Juua palju vedelikke ja saada mineraalaineid. Kui üldjoontes on olemine talutav, Ei ole muid halbu kõrvalnähte siis ei ole mõtet selle palaviku vastu väga võidelda.

----------------------

ARE FEVERS DANGEROUS?

No. Many parents have a misconception that fevers are a bad thing and a sign that there is some serious underlying illness. This simply is not true. Fever is a normal and healthy response of the body to an illness. The body's immune system releases chemicals that raise the body temperature. This is part of the normal infection-fighting process.

"A great number of people have completely misunderstood fever, and believe that fever can be dangerous in and of itself – especially when the fever occurs in a child.

It's important to realize that fever is your body's backup defense mechanism when your primary ones – mainly your immune system -- fail. Your first line of defense is your macrophages, which gobble up any invading microbes."

Unfortunately, most parents end up giving their child potentially toxic doses of fever-reducing medications such as acetaminophen or ibuprofen when, in reality, their child's temperature is ideal for accomplishing healing. Worse yet, there are parents who administer aspirin at the first sign of fever, which actually poses a far greater health risk than any fever could, as aspirin may cause Reye's Disease, which can be lethal.

Mixing aspirin and ibuprofen can also be deadly under certain circumstances.

It would be far more helpful to think of a fever as a healing response rather than a symptom of disease. And, raising your body's temperature to between 102 to 103 (39/40C) degrees F is actually the ideal range of a fever because this is the temperature range in which microbes will be killed.

Selles suhtes, et kui palavikuga koos on muid probleeme siis ei tasu ilmselgelt riske võtta ja tasuks arstiga rääkida. Aga lampi palavikku alla kiskuma hakata on minu arust ka tobe. Nagu on öeldud siis palavik ei ole "haigus". Palavik on keha reaktsioon haigusega võitlemiseks ning on "hea" asi.

Pm. keha tahab haigusest jagu saada ning sa võitled selle vastu palavikku alla tõmmates. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma ütlesin, kui kunagi omal lapsed on ja kõrges palavikus, siis ma tahan näha et sa lased neil palaviku üle 40 minna, sest nii on kasulikum ja vaatad kõrval kuidas nad kannatavad ja krambitavad ning ütled: aga ma kuskilt artiklist lugesin et see on hea.

Edu sulle!

Minu tüdrukul läheb palavik tunniga 37-40.4 peale. Iga jumala kord kui ta haige on, ning läheks sealt edasi ka kui ravimitega alla ei võtaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×