Jump to content
TANK

Kerge rinna päev? vähendada seeriaid või raskust?

Kas vähendada seeriaid või raskust kerge rinna päeval?  

17 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas vähendada seeriaid või raskust kerge rinna päeval?

    • Vähendada raskust 50%-ni
      3
    • Vähendada raskust 80%-ni
      7
    • Vähendada seeriate arvu.
      6


Recommended Posts

Teen rinda 2x nädalas:

Eesmärgiks pole niivõrd suur jõud vaid suured tissid.

E. teen rinnale kokku 10-12 seeriat (5 horisontaalis, 5 kaldpinki, 2 liblikat)

R. teen rinnale kokku 4-6 seeriat ("kerge päev")

Kõik surumise seeriad on kordustega vahemikus 6-11 ja suutlikuse piirini

(st. lõpeb allajäämisega ja sõber aitab viimast)

Liblikat teen kergema raskusega ja hoian iga kordust koos 2 sekundit.

Olen lugenud et kergel päeval peab hoopis raskust vähendama 50% või 80%

Küsimus selline - kas mõjub paremini kui kergel päeval teha hoopis 12 seeriat 50% või 80% raskusega Esmaspäevasest raskusest ja mitte suutlikuse piirini?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

***** küsimus aga siiski..

Kuida on pooltaastunud rinnale mõtekam teha trenni, kui selle asemel, et oodata, et rind täielikult ära taastuks? :S

Saan aru, et enamustel on selline kava, et iga esmaspäev ja neljapäev teete rinda aga ntx mina teen 3 korda kahe nädala jooksul(taastub ära küll).

Pole varem selle raske,kerge,raske, ... rinnatreeningu vastu huvi tundnud aga äkki keegi oleks nii kena ja seletaks mulle <_<

Muudetud kasutaja Dev. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teen esmaspäeval 4-5 seerjat horisontaalis, 3 seerjat kaldpingis kangiga, 3 seerjat hantlidega kaldpingis ja siis kas bulloveri või lendamist horisontaalis. Reedel teen 3 harjutust, sellest kaks teen kald ja viimase horisontaalselt kangiga ja kitsalt, minu rinnalihase treening päevade vahe see ongi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.
Vaata, mida on Kaido Leesman selle kohta enda foorumi osas vastanud, sealt peaksid leidma vastuse, kuidas teha.

See, kuidas teha on seal jah kirjas(seda ma teadsin varemgi) !Ma kirjutasin ikka nii nagu ma mõtlesin(tahan teada, miks see mõjub paremini teistest treeningmeetodidest<-pole kusagil näinud ,et keegi oleks selle ära põhjendanud(juhul, kui keegi ei oskagi põhjendada siis pole vaja(liht huvi pärast..))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tank'ile-sa võid reede teha ka kuni 10 seeriat, peaasi, et oleks tõesti "kerge päev".

Ei soovita raskusi üle 60%, pigem tagasi hoida. Muidu lihtsalt ei taastu esmaspäevaks.

Dev'ile-Olen endal treeningkava sättinud nii, et rind oleks taastunud. Juhtub ka seda, et ei ole taastunud. Sel juhul sõltub, kui oluline see trenn on (kas on võistlus lähedal, kuidas sellega kuupäevad klapivad jne.). Kui kannatab edasi lükata, siis lükkan edasi raske trenni, kui ei, siis muudan midagi treeningus, et ei oleks vigastuse ohtu (mittetaastunud lihase puhuk on see kõrgendatud).

Aja jooksul olen õppinud oma keha tunnetama ja üldiselt harva on selliseid momente.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii et teen siis poole raskusega 10x10?

või siis mingi teise numbri kordusi...

Eesmärgiks ikkagi suured tissid mitte max raskuse surumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tank'ile

Just! Kui sul on kaks rinnapäeva nii lähestikku, siis sa lihtsalt ei taastu esmaspäevaks. See kehtib nii max. jõu, massi ja kestvustreeningu kohta.

Sa tunned esm. kohe, kui värske ja taastunud sa oled ning saad selle järgi reedest trenni korrigeerida.

Dev'ile

Lugesin su teist postitust...Olen seda varem ka korduvalt rõhutanud, et minu programm ei ole mingi imeprogramm!!

Kuidas see on teistest paremini mõjunud?

1.Ma pole kusagil väitnud, et see teistest paremini mõjub.

See on lihsalt selline treeningmetoodika, mis on vana varsti ligi 40a.

See on välja töödatud NSVL tõstjatele ja hiljem kohandatud jõutõstjatele.

Kogu programm (kerge ja raske päev ja see mis lihasgrupid tehakse teistel päevadel) on kohandatud selleks, et 9 nädalaga tõsta oma maksimum jõudu surumisel.

Sama programmi on kohandatud ka kükiks ja tõmbeks.

2.Tean isiklikult ligi 40 inimest, kellel see on töötanud ja kuskil 5 inimest, kellel see erinevatel põhjustel ei ole töötanud.

Soovitasin seda julgelt, sest olen ise seda aastaid teinud ja sellega omandanud teatavad kogemused.

Samuti on mul ka suur tagasiside neilt, kes on seda teinud.

Loodan, et said vastuse oma küsimusele, kui ei olen valmis spetsiifilisemalt selgitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

Vabandan rusikas, mõningate jutust jäi mulle mulje, et nad teevad trenni pooltaastunud rinnaga aga ei(küsimused olid kõik selle pihta).

Tänan siiski kommentaari eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siiski huvitab mida selline poole raskusega tegemine annab/kuda mõjub...

aga mis seal ikka muud kui käed külge ja tuleb ära katsetada...

ma arvan et kasulikum kui ilma kerge päevata....

aga kuidas see liigestele mõjub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kergel päeval on mõte ainult sel juhul, kui teha teha rinda 2xnädalas.

Kui teha 2xkolme nädala jooksul, siis pole vaja sinna vahele kerget päeva.

Kui treenida tervet keha, siis on ebareaalne teha 2 tugevat trenni ühel nädalal.

Ja kui rinnalihased (või ka jõud) on prioriteet, siis see kerge päev prioriteerib seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis on selle "imekava" eelised "püramiidi" meetodil põhineva rinnaltsurumise kava ees, kui eesmärgiks on a.jõud? Millised on "püramiidi" süsteemi miiinused?

Kas on andmeid kuidas selline kava on kohaldatav ja tulemusi andnud rebimise puhul?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×