Jump to content
rennosport

Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

Recommended Posts

Õpilasi on treeneritel küll omajagu. Kuid kedagi ei saa ju sundida kulturismi võistlustel esinema ja selleks valmistuma. Mõttetu minu meelest vaeva ja aega kulutada nende peale, kelles tõeline huvi puudub. B)

Portaalis on kasulikku küll ja küll. Minuteada uusi harjutusi enam eriti juurde ei leiutata seega milleks seda teemat lõpmatuseni torkida. Samas on erinevate keha-osade trennidest kõigist videosid tehtud, räägitud ning arutletud. :P

Kas siin portaalis on selliseid asju kuidagi rohkem? Pole nagu tähele pannud.

Aga teeme nii, et sa küsi mida näha tahad ja teeme ära. Hardcore harjutusi? Davai:

Mida seal portaalis on ??

Siin võtan harjutusete panga lahti ,kaloriarvuti jne. Praegusel juhul .bonsunas on foorumis paar blogi mida lugeda ja kõik . . Kui tahan harjutuste,venituste , toitumise kohta infot . Siis tulen ikka siia sest infot on rohkem kui küll. See teeme nii ,et sa küsi me teeme . Näitab puhast laiskust ise võiks nagu midagi kasuliku portaali teha (praegusel juhul paljud tuttavad loevad bon foorumit aga kui infot vaja siis peab fit lehele tulema sest siin on info olemas ) siin infot kordades rohkem kui bonsunas olevad 8 videot. Mis ilmusid ka sinna juba väga ammu (head videod kus juures ) . Ei saa öelda et see oleks tohutu hulk infot. Näiteks sa võiksid selle asemel ,et siin vaielda ja seletada kui ilusad ja toredad te olete. Mõne hea artikli Eesti keelde tõlkida ja bon kommi panna . Kindlasti oleks huvitavam lugeda kui see mis sa siin seletad.

Ps. Ma teen oma neiu kukile võttes kükke pidevalt poel eriti. hardcore

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No eks ma asu tõlkima. Pole probleemi. Olen varem Inglise keeles artikleid kirjutanud küll. Ei tohiks väga karm olla Inglise keelset ümber tõlkida. :P

Aga ärme unusta ka, et Fitness on "nati" vanem leht ning selle kallal vaeva näinud ka paljud praegused Bonsunakad. Eks ma torgin neid veidi - las teevad uuesti. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No eks ma asu tõlkima. Pole probleemi. Olen varem Inglise keeles artikleid kirjutanud küll. Ei tohiks väga karm olla Inglise keelset ümber tõlkida. :P

Aga ärme unusta ka, et Fitness on "nati" vanem leht ning selle kallal vaeva näinud ka paljud praegused Bonsunakad. Eks ma torgin neid veidi - las teevad uuesti. B)

Nüüd saan aru . Siia tehti juba kõik ära oma lhele ei oska ei viitsi enam midagi teha :P Loorberitele ei tasu puhkama jääda. Igavesti ei viitsita neid blogisid ka lugeda

Üks portaal polegi ainult foorum. Jäta NÜÜD siine foorum kõrvale ja vaata natukese lehel niisama ringi . Infot spordi ürituste aktiivsete eluviiside kohta on siin hunnikuga mitte ainult jõusaal .... Nii ,et anna aga tuld !

Muudetud kasutaja siekmak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ca aasta ajaga pole mittemidagi tehtud. Selelst ktekibgi küsimus mida tehakse peale virisemise ! See on vääga pikk aeg ,et lehele hunnkutes väärtust luua kui ainutl tahtmist on . Loorberitele ei tasu puhkama jääda .

Sellist kriitikat võiks alati rohkem olla. Oleks detailid minu teha siis saaksin sulle paremaid vastuseid anda.

Aga kokkuvõttes olen ikkagist suht sama liige nagu paljud teised, minu teha pole eriti midagi ning veedan siin foorumis aega kuna eesmärk on siiski meil ühine. Sportliku eluviisi propageerimine ja toetamine.

Tihtipeale kipume selle ära unustama oma vaidlustes. Ajame siiski sama asja ning oleme kõik "vennad ja õed" spordimaailmas. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellist kriitikat võiks alati rohkem olla. Oleks detailid minu teha siis saaksin sulle paremaid vastuseid anda.

Aga kokkuvõttes olen ikkagist suht sama liige nagu paljud teised, minu teha pole eriti midagi ning veedan siin foorumis aega kuna eesmärk on siiski meil ühine. Sportliku eluviisi propageerimine ja toetamine.

Tihtipeale kipume selle ära unustama oma vaidlustes. Ajame siiski sama asja ning oleme kõik "vennad ja õed" spordimaailmas. B)

Selise kriitika /ettepaneku peale antakse bon foorumist bän. Mine puhka natukene this ban is not set to expire :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates puudub bonsuna.comil POINT ja samuti ajutrust, kes seda pointi tekitaks. Kalmus ja see kloun seal panevad oma pilte üles, ning teised siis kiidavad et OH MIS VÕIMSAD KEHAD B):):P

Ning "tohutus" lihasmassis on alati süüdlaseks manninen:)

Lapsik üritus imo.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates puudub bonsuna.comil POINT ja samuti ajutrust, kes seda pointi tekitaks. Kalmus ja see kloun seal panevad oma pilte üles, ning teised siis kiidavad et OH MIS VÕIMSAD KEHAD :P:):)

Ning "tohutus" lihasmassis on alati süüdlaseks manninen:)

Lapsik üritus imo.....

Mis sinu arust asja point olema peaks? Vorbime artikleid teha - oleme nagu kari teoreetikuid, kes arvuti taga targutavad endal pole vormi ollagi? Come-on...

Ning räägi ka meile palju neid mehi on kellel sama võimas keha kui Kalmusel. Mõned üksikud oskan välja tuua ning siin ei postita neist minu teada keegi...

Sinu arvamus asjast on lapsik - nagu vormi tehtaks ühe kindla firma toodetega. Selle peale ei kobise keegi, et Imre igas postitues Fast'i kiidab või teised tiimikad Fast'i siin promovad. See on täiesti ok eksole. Bonsunas on hoopis teine teema onju... meie reklaam on paha kuna... B)

Igaüks kiidab seda, mida tarbib ja mis talle tulemusi toob. Ma näiteks kiidan Olimpi Omega kapsleid ja Magneesiumi Zingi kapsleid. Ja miks ma ei peaks? Asi aitab ja töötab 100%. Peaksin mingil põhjusel hakkama lampi mingit muud firmat kiitma? :P

Äh, ei jõua enam sellel teemal vaielda. Mõni lihtsalt otsib tüli seal, kus seda ei ole...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Archangel, see harjutus oleks palju hardcorem, kui te riided ära vahetaks, või vähemalt tsikk pesu näitaks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sinu arust asja point olema peaks? Vorbime artikleid teha - oleme nagu kari teoreetikuid, kes arvuti taga targutavad endal pole vormi ollagi? Come-on...

Ning räägi ka meile palju neid mehi on kellel sama võimas keha kui Kalmusel. Mõned üksikud oskan välja tuua ning siin ei postita neist minu teada keegi...

Sinu arvamus asjast on lapsik - nagu vormi tehtaks ühe kindla firma toodetega. Selle peale ei kobise keegi, et Imre igas postitues Fast'i kiidab või teised tiimikad Fast'i siin promovad. See on täiesti ok eksole. Bonsunas on hoopis teine teema onju... meie reklaam on paha kuna... B)

Igaüks kiidab seda, mida tarbib ja mis talle tulemusi toob. Ma näiteks kiidan Olimpi Omega kapsleid ja Magneesiumi Zingi kapsleid. Ja miks ma ei peaks? Asi aitab ja töötab 100%. Peaksin mingil põhjusel hakkama lampi mingit muud firmat kiitma? :P

Äh, ei jõua enam sellel teemal vaielda. Mõni lihtsalt otsib tüli seal, kus seda ei ole...

Muideks ma sinu arvamust ei küsinud üldse:) Ma ei mõista, miks sa siin südantlõhestavaid artikleid vorbid, kui oma nn "kodulehel" võiksid midagi kasulikku teha? Olgem ausad---neid kahte lehte ei saa võrrelda. Igaühel on muidugi õigus registreeruda liikemeks seal kus õigem tundub, aga ma ei mõista, miks sa pidevalt bonsuna.comi siin üritad kiita ja promoda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on ju ütelus ka, et geeniusel ja hullul võib teinekord väga õhkõrn vahe olla. Ja selle äratundmine võib raskeks kujuneda.

Õnneks kõiki sündmusi arvestades oleme saanud vastuse oma küsimusele???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kardan et te võtate asja liiga tõsiselt. Tunder jokki, siis see peaks olema standard tema huumor

Ma ei usu, et keegi seda nalja tõsiselt võtab aga kurb on lihtsalt see, et ühel heal päeval ongi see sait kuidagi spordikauge.Nii lihtsalt on.Ma usun, et kirp on piisavalt täiskasvanud inimene ja saab sellest naljast aru.

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie kõigi rõõmuks selgus, et kirbul ikkagist püksid jalas.

Ega ei oleks arvanudki, et Kirp langeb meditsiiniportaali tasemele.

Samuti said kõik näha, millist p--ka meditsiiniportaali töötajad ajavad.

Meil pole erilist mõtet ennast lasta erutada sealselte doktorite tööst ja tegemistest. Nagunii ühtegi tõsiseltvõetavat juttu sealt ei kooru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meie kõigi rõõmuks selgus, et kirbul ikkagist püksid jalas.

Ega ei oleks arvanudki, et Kirp langeb meditsiiniportaali tasemele.

Samuti said kõik näha, millist p--ka meditsiiniportaali töötajad ajavad.

Meil pole erilist mõtet ennast lasta erutada sealselte doktorite tööst ja tegemistest. Nagunii ühtegi tõsiseltvõetavat juttu sealt ei kooru.

Kle ära tõuka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×