Jump to content
rennosport

Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

Recommended Posts

Kas ma aiman teemas kergelt läbi nime Rückbenberg?Näpuotsas, ehk kuuris siis

Rück on vist jah üks kõige karmimaid tüüpe, kelle nimi pähe hüppab. Vähesed suudaksid end motiveerida kodus ja kehvas jõusaalis rassima. Kuid tahe loeb rohkem, kui lihtlabane tehnika ja mugavus. Mugavus on teinekord isegi halvem kuna kipub muid asju varjutama. Seetõttu ei tee paljud vabaraskustega rasket trenni kuna see on väsitav, jube raske ning piinav - aga just sellega arenebki.

Kodustes saalides ongi esmakohal vabad raskused ning baasharjutused - ning see on minu jaoks ikka tõsine Hardcore, kui teed võistlusvormi kodus isetehtud kangi ja surumispingiga. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, aga miks kõik meie masinad F3-s sõidavad ning ainult mõni üksik arendab lootust F1-te tõusta. :D

Ma ei ütle, et meie poisid vormi tegemise poole pealt niivõrd kehvad on. Kuid kas mitte kulturism ei peaks olema võimalikult suurte lihastega, võimalikult sümmeetrilise vormi omandamine?

Enamik meie mehi tammuvad aasta-aasta järelt samas kaalukategoorias ning võidavad medaleid puhtalt sama massi viimistlemisega. Kord nõks kuivem, kord mõni lihas gramm suurem jne. Ma ei ütle, et see halb on - hea, kui mehed oskavad vormi teha.

Kuid minu meelest võrdub see täpselt sellega, et terve elu chillid seal F3-s kuni maailmatipp sõidab F1-s.

Klassikalisest kulturismist oled midagi kuulnud? Enamus on klassikud meil. Ja mida nüüd need meie andetud sportlased tegema peaksid? Kõigil ei olegi soovi raketikütust endale sisse valada. Medaleid tuuakse ikkagi koju.

Pole kahtlust, et tipus puhtust pole ning arvestades meie EKFL poliitikat siis ei olekski nagu ühtegi legaalset viisi tippu jõudmiseks. Samas on tegemist siiski sama IFBB liigaga. Ehk kui tahad tippu jõuda pead keelatud aineid kasutama - aga kui vahele jääd siis võistelda ei tohi. Ehk pead tegema elu vormi, ilma vahepeal võistlemata (sest muudes liigades ka ju ei tohi) või siis õigel ajal puhas olema ning kuidagi rebida end niivõrd suureks poisiks ära, et enam Dopinguteste ei tehta ning siis endale PRO kaart välja võidelda. :lol:

Palun, minge vastavale võitlusele, kus PRO kaart antakse, kui te ise nii andekad olete. Keegi ei keela teil minna, pole vaja mitte mingit koondist ega midagi muud, pole ka kontrolle. Terve USA on selliseid võistluseid täis, Arnold Amateur on tuntuim neist. Lihtsat pakkige oma asjad, minge, tehke, olge PROD!

IFBB amatöörvõistlustel - MM, EM ning teised kontinentaalsed võistlused - ei anta välja PRO kaarte, nii et mida sa halad? Samuti ei ole IFBB mingi lasteaiakasvataja. Kõik võistlejad annavad oma kirjaliku allkirja ning lähtuvad eetikakoodeksist. See, et enamikule vendadest see kohae ei jõua on nende probeem, inimesel peaks endal mõistus peas olema.

Üleüldse võiks oma maa sportlastele kiitust avaldada, et ausate reeglite järgi mängitakse, mitte vinguma, et teised panevad, pange teie ka.

Muudetud kasutaja Siim K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koos kriitikaga, et tase nõrk, võiks ka mõni mõte tulla kuidas asju paremaks muuta. Nii ei teki ju arutelu, kui lihtsalt öelda, et tase nõrk. Paku midagi välja, kas treeningkavades peaks midagi muutma või siis peaks rohkem noortega tegelema või midagi muud?

Toome siis väikse näite, dieeti alustades oli biitseps 45 alla, dieedi lõpus 44, siin pole grammivõrdki lihast juurde tulnud, lihtsalt pekk pealt maha läinud.

Küll aga on huvitav, kuidas mõni poiss aastaga 10cm biitsale juurde viskab, krt proovisin ka see talv, et annan aga hagu ja söön ennast seaks, paraku isegi 110kg-se kehakaalu juures ei suutnud 46cm enamat :lol:

Teine suur erinevus oli selles, et viimased pildid tegin peale trenni, kui lihas oli verd täis.

Aga, kui huvi on, siis mina võin iga kell purki asjatada ja testi minna, kui soovi peaks olema:)

Aga ma tänan komplimendi eest härra Kalmus,

see annab mulle jõudu edaspidiseks, et mul on ka ikka lootust:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma puhtalt sportlikust huvist linki võiksin paluda piltidele?

Ei pane kõiki nägusid ja nimesid kokku.

Eestis olen näinud suuri reisi nt nais iluvõimlejatel, samuti kaugushüppajad kükivad asiseid summasid isegi meeste kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toome siis väikse näite, dieeti alustades oli biitseps 45 alla, dieedi lõpus 44, siin pole grammivõrdki lihast juurde tulnud, lihtsalt pekk pealt maha läinud.

Küll aga on huvitav, kuidas mõni poiss aastaga 10cm biitsale juurde viskab, krt proovisin ka see talv, et annan aga hagu ja söön ennast seaks, paraku isegi 110kg-se kehakaalu juures ei suutnud 46cm enamat :D

Teine suur erinevus oli selles, et viimased pildid tegin peale trenni, kui lihas oli verd täis.

Aga, kui huvi on, siis mina võin iga kell purki asjatada ja testi minna, kui soovi peaks olema:)

Renno sa oled mulle heaks eesmärgiks. Hetkel sinuga suht samas augus. Dieediga 7kg maha võetud ja biitsa pealt pool senti läinud ja kah 44cm peaks hetkel olema. Eks ma proovin aasta lõpuks sinna 105kg peale rühkida (hetkel 96kg) ja eks näeme, kas suudan 46-gst enamat. :lol:

Need, kes aastaga 10cm juurde viskavad on kas algajad, või piisavalt suures alakaalus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Renno sa oled mulle heaks eesmärgiks. Hetkel sinuga suht samas augus. Dieediga 7kg maha võetud ja biitsa pealt pool senti läinud ja kah 44cm peaks hetkel olema. Eks ma proovin aasta lõpuks sinna 105kg peale rühkida (hetkel 96kg) ja eks näeme, kas suudan 46-gst enamat. :lol:

Need, kes aastaga 10cm juurde viskavad on kas algajad, või piisavalt suures alakaalus.

Aga kas see mitte i tähenda, et oled leidnud ühe viisi kuidas su biitseps ei arene. ise me ju ütleme kõikidele algajatele, et tuleb leida ikka see mis sulle sobib! Nii, et äkki peaks suurte raskuste asemel kasutama väiksemaid ja piinlikult puhast tehnikat, või hoopis äärmiselt pikki seeriaid. Mõned teevad ühele lihasgruppile aga hoopis kaks korda nädalas trenni, pidavat mõnedele ka mõjuma,või äkki hakkab veeltihemini tehes kasvama. Vend Vähi triitseps kasvatas triitsepsi hiiglaslikuks ju hoopis iga päev treenides.Vabandan kui Te olete kõike seda proovinud ja ma ainult jama siin ajan,aga kõikidele ei saa ju sama treeningmuster töötada. On ju mõnel prol trenn nii vaevalt 1h,nagu on ju seda Dorian Yatesi trenn lühike aga intensiivene, teine rassib aga saalis mitu tundi.Lõppkokkuvõttes mõlemad võivad arenevad.Aga see on lihtsalt ühe teoreetiku arvamus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleks, et 1cm dieediga biitsa pealt on suht vähe siiski ja pigem on lihas kasvanud, kuna Renno oli ikka suht kole paks ennem kui ta maha hakkas võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisama arutlen. Pole väitnudki, et ise midagi tegema hakkan.

Pole keegi ka väitnud, et mingid ratturid või sprinterid kulturismivõistlustele kohe sõitma peaksid. Lihtsalt arutletakse kuidas mõnel hoopis teise alaga tegelejal on ikka väga võimas vorm mille lähedale paljud meie "Kulturistid" isegi ei küündi. :D

Muidugi maailmatasemel spordialade tipud erinevad väga palju meie kohalikest jõusaalipoistest. Isegi kui nad "puhtad" on, siis kahtlemata paljudel võimas jõusööt sees. Lisaks on paljudel neist tunduvalt võimsamad treeningvõimalused ja kõrgtasemel treenerid. Sponsorid jpm.

Lihtsalt paneb mõtlema meie kulturismi suhteliselt nõrga taseme üle ning kuidas seda paremaks muutma. Ei muud. ;)

Usun, et sellise arutelu üle pole kellegil midagi. Kuidas Eesti taset kõrgemaks saada, et oleks rohkem võimalust välisvõistlustel medaleid noppida. :lol:

Indrek Otsus on saanud Eesti mv-tel eraldistardist sõidus 1995 2. ja 1997 3. koha. ... ja siis oli ta 40-aastane.

Ain Paavo on N. Liidu meister tõstmises tõukamise üksikaala.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud :lol:

See tuli ka veel meelde, et kui alustasin, siis oli 2 kuud üldse jõusaalist vahele jäänud.

Usun, et loogiliselt mingi 1cm taastus 2 kuulisest pausist ja 2cm läks pekki maha.

Kokkuvõttes -1cm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ma tänan komplimendi eest härra Kalmus,

see annab mulle jõudu edaspidiseks, et mul on ka ikka lootust:)

Sa said ehk aru, et mõeldud oli see nii, et oma peaga tegutsedes oleks sa jäänudki üheks maasikaks paljude teiset samasuguste seas. Nüüd kükitad F foorumis ja näitad näpuga B suunas. Võta väha tuue maha. Enne saa kellekski siis võta sõna neil teemadel. Praegu oled sa veel üks kergelt üle küpsema hakkav mammapoeg. /või maasikas, nagu sulle meeldib öelda/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me kõik ju näeme, kuidas sinu poolt tulevad udused signaalid Eesti kulturismi ja fitnessi aadressil.

Ma usun, et kõik oleksid rahul, kui sa konkreetselt välja ütled, mis siis nii valesti on, et iga jummala päev tuleb mõni repliik, kuidas kõik nii halvasti on ja sedasi jätkates ei jõuta kuhugi.

Samuti ei nõustu ma sellega, et ma kedagi elulõpuni kummardama pean.

Veelenam ei arva ma ka seda, et tänu kellelegi ma niiöelda rajale sain. Sporti olen ma koguaeg teinud ja teen edasi ka. Eelmise aasta muutumise võistluse võtsin käsile, et leida endas motivatsiooni a,la 10kg peki põletamiseks. Arvata, et kellegil teisel oleks selle tulemuse saavutamisega mingi eriline sida on enam kui liiast.

Ma olen spordikoolis, ülikoolis ja elukoolis piisavalt õppinud mis asi on valk, süsivesik ja rasv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klassikalisest kulturismist oled midagi kuulnud? Enamus on klassikud meil. Ja mida nüüd need meie andetud sportlased tegema peaksid? Kõigil ei olegi soovi raketikütust endale sisse valada. Medaleid tuuakse ikkagi koju.

Palun, minge vastavale võitlusele, kus PRO kaart antakse, kui te ise nii andekad olete. Keegi ei keela teil minna, pole vaja mitte mingit koondist ega midagi muud, pole ka kontrolle. Terve USA on selliseid võistluseid täis, Arnold Amateur on tuntuim neist. Lihtsat pakkige oma asjad, minge, tehke, olge PROD!

IFBB amatöörvõistlustel - MM, EM ning teised kontinentaalsed võistlused - ei anta välja PRO kaarte, nii et mida sa halad? Samuti ei ole IFBB mingi lasteaiakasvataja. Kõik võistlejad annavad oma kirjaliku allkirja ning lähtuvad eetikakoodeksist. See, et enamikule vendadest see kohae ei jõua on nende probeem, inimesel peaks endal mõistus peas olema.

Üleüldse võiks oma maa sportlastele kiitust avaldada, et ausate reeglite järgi mängitakse, mitte vinguma, et teised panevad, pange teie ka.

Täpselt minu mõtted. Selle asemel on vaja vinguda kuidas kõik on liiga teinud siin Maarjamaal. Hale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toome siis väikse näite, dieeti alustades oli biitseps 45 alla, dieedi lõpus 44, siin pole grammivõrdki lihast juurde tulnud, lihtsalt pekk pealt maha läinud.

Küll aga on huvitav, kuidas mõni poiss aastaga 10cm biitsale juurde viskab, krt proovisin ka see talv, et annan aga hagu ja söön ennast seaks, paraku isegi 110kg-se kehakaalu juures ei suutnud 46cm enamat :lol:

teemast kõrvale kuid:

"Kui eesmärgiks on lihasmassi kasv, peaks

ööpäevane energia ülejääk olema 5–10%. Selline

energia ülejääk annab garantii kehakaalu tõusuks,

aga selles on oma osa ka rasva lisandumisel.

Kehakaalu tõus tuleks hoida tempos ca 1 kg kuus.."

Indrek Otsus "Kulturism ja Fitness"

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teemast kõrvale kuid:

"Kui eesmärgiks on lihasmassi kasv, peaks

ööpäevane energia ülejääk olema 5–10%. Selline

energia ülejääk annab garantii kehakaalu tõusuks,

aga selles on oma osa ka rasva lisandumisel.

Kehakaalu tõus tuleks hoida tempos ca 1 kg kuus.."

Indrek Otsus "Kulturism ja Fitness"

See on selline teoreetiline kuivalt kasvamine. Sellegipoolest tundub, et praegu viljeletakse rohkem mitmete kilodega manipuleerimist, olgu see siis juurde või alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti loeb staaž ja hetke kaalu/pikkuse suhe jne.

Kui sa oled ikka 190cm ja 60kg algaja, siis usun, et 1kg kuus juurde võtta on liiga vähe. Võid rohkem laksata ning usun, et rasvamassi tõus ei saa üldsegi mitte nii suur olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me kõik ju näeme, kuidas sinu poolt tulevad udused signaalid Eesti kulturismi ja fitnessi aadressil.

Ma usun, et kõik oleksid rahul, kui sa konkreetselt välja ütled, mis siis nii valesti on, et iga jummala päev tuleb mõni repliik, kuidas kõik nii halvasti on ja sedasi jätkates ei jõuta kuhugi.

Samuti ei nõustu ma sellega, et ma kedagi elulõpuni kummardama pean.

Veelenam ei arva ma ka seda, et tänu kellelegi ma niiöelda rajale sain. Sporti olen ma koguaeg teinud ja teen edasi ka. Eelmise aasta muutumise võistluse võtsin käsile, et leida endas motivatsiooni a,la 10kg peki põletamiseks. Arvata, et kellegil teisel oleks selle tulemuse saavutamisega mingi eriline sida on enam kui liiast.

Ma olen spordikoolis, ülikoolis ja elukoolis piisavalt õppinud mis asi on valk, süsivesik ja rasv.

Selles muutumisvõistluses ei olnud kohustuslik omale treenerit valida. Milleks siis seda tegid kui tead hästi mis on valk sv ja rasv. Kuigi ma ei kahtlegi, et sa seda ei teaks. Paraku on sellest vähe kui sa enda jaoks neid koguseid vastavalt eesmärgile paika ei oska panna. Oleks sa osanud, poleks endas kahelnud ja teinud kõik ISE nagu sa siin näitad kui tubli sa kõiges oled. Paraku oli mitmeid kordi sul selle aja jooksul sein püsti ees ja ei osanud enam enda tarkusest midagi teha. Aga las see olla, see on sinu ettekujutus enda kõikvõisusest. Ole tubli edaspidi, aga selline memmeka käitumine lõpeta ära. Ei sobi suurele tugevale mehele.

PS! Tahtsin veel sinu tähelepanu juhtida antud teema pealkirjale. Selles on omajagu eelarvamuslikku ja põhjendamatut näpuganäitamist. Mõtle sellele ka , sest sa ju f -mees ja nemad nii ei tee. ju. Pead jääma lõpuni poliitiliselt korrektseks kui tahad nendega koos uluda. :lol:

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teemast kõrvale kuid:

"Kui eesmärgiks on lihasmassi kasv, peaks

ööpäevane energia ülejääk olema 5–10%. Selline

energia ülejääk annab garantii kehakaalu tõusuks,

aga selles on oma osa ka rasva lisandumisel.

Kehakaalu tõus tuleks hoida tempos ca 1 kg kuus.."

Indrek Otsus "Kulturism ja Fitness"

Enamuse jaoks on 1 kg kuus kaalutõusu siiski liiast.

Algaja ja raske meessportlane ehk tuleks kõne alla. Oluline on ka üldine periodiseerimine, st kui kaua ta kavatseb 1 kg kuus kasvada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles muutumisvõistluses ei olnud kohustuslik omale treenerit valida. Milleks siis seda tegid kui tead hästi mis on valk sv ja rasv. Kuigi ma ei kahtlegi, et sa seda ei teaks. Paraku on sellest vähe kui sa enda jaoks neid koguseid vastavalt eesmärgile paika ei oska panna. Oleks sa osanud, poleks endas kahelnud ja teinud kõik ISE nagu sa siin näitad kui tubli sa kõiges oled. Paraku oli mitmeid kordi sul selle aja jooksul sein püsti ees ja ei osanud enam enda tarkusest midagi teha. Aga las see olla, see on sinu ettekujutus enda kõikvõisusest. Ole tubli edaspidi, aga selline memmeka käitumine lõpeta ära. Ei sobi suurele tugevale mehele.

PS! Tahtsin veel sinu tähelepanu juhtida antud teema pealkirjale. Selles on omajagu eelarvamuslikku ja põhjendamatut näpuganäitamist. Mõtle sellele ka , sest sa ju f -mees ja nemad nii ei tee. ju. Pead jääma lõpuni poliitiliselt korrektseks kui tahad nendega koos uluda. B)

Mul on küsimus . Miks te oma treeninrühma ei tee ? Saaksid korraliku järelkasvu luua kellest sisi võiksid PÄRIS kulturistid saada . Treeneri litsentsi pole teilt keegi ju ära võtnud. Huvi oleks kindlasti suur selle vastu.

Teiseks miks te oma portaali mingit midagi kasuliku ülesse ei pane. ? Kas või eriti hardcore harjutused jne . Kaua sa loed teiste kirumisest ja sexist. etc.. Või see ongi selle koha mõte ? Aasta jooksul pole sinna küll midagi kasuliku lisandunud . Peale selle ,et blogisid lugeda saab

Muudetud kasutaja siekmak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on küsimus . Miks te oma treeninrühma ei tee ? Saaksid korraliku järelkasvu luua kellest sisi võiksid PÄRIS kulturistid saada . Treeneri litsentsi pole teilt keegi ju ära võtnud. Huvi oleks kindlasti suur selle vastu.

Teiseks miks te oma portaali mingit midagi kasuliku ülesse ei pane. ? Kas või eriti hardcore harjutused jne . Kaua sa loed teiste kirumisest ja sexist. etc.. Või see ongi selle koha mõte ? Aasta jooksul pole sinna küll midagi kasuliku lisandunud . Peale selle ,et blogisid lugeda saab

Õpilasi on treeneritel küll omajagu. Kuid kedagi ei saa ju sundida kulturismi võistlustel esinema ja selleks valmistuma. Mõttetu minu meelest vaeva ja aega kulutada nende peale, kelles tõeline huvi puudub. B)

Portaalis on kasulikku küll ja küll. Minuteada uusi harjutusi enam eriti juurde ei leiutata seega milleks seda teemat lõpmatuseni torkida. Samas on erinevate keha-osade trennidest kõigist videosid tehtud, räägitud ning arutletud. :P

Kas siin portaalis on selliseid asju kuidagi rohkem? Pole nagu tähele pannud.

Aga teeme nii, et sa küsi mida näha tahad ja teeme ära. Hardcore harjutusi? Davai:

post-7558-1306426161_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õpilasi on treeneritel küll omajagu. Kuid kedagi ei saa ju sundida kulturismi võistlustel esinema ja selleks valmistuma. Mõttetu minu meelest vaeva ja aega kulutada nende peale, kelles tõeline huvi puudub. B)

Portaalis on kasulikku küll ja küll. Minuteada uusi harjutusi enam eriti juurde ei leiutata seega milleks seda teemat lõpmatuseni torkida. Samas on erinevate keha-osade trennidest kõigist videosid tehtud, räägitud ning arutletud. :P

Kas siin portaalis on selliseid asju kuidagi rohkem? Pole nagu tähele pannud.

Aga teeme nii, et sa küsi mida näha tahad ja teeme ära. Hardcore harjutusi? Davai:

post-7558-1306426161_thumb.jpg

Kui tahaks eriti hardcore-i siis võiks vastupidi olla :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×