Jump to content
peenike

Dextro ja Hera80

Recommended Posts

Tere!

Ostsin endale elementaarse kombo ning nüüd sai mul Hera80 otsa ning pool Dextro't on alles veel. Mõtlesin, et küsiks, mis ainet võiks Dextro kõrvale ehk Hera80 asemele osta? Vaatasin Hera80 hindu ja see tundub veidi liiga palju (300 krooni). Et äkki keegi oskab soovitada mingit samaväärset ainet ning soodsas hinnaklassis ning mis oleks piisavalt suur, et tarbida ära umbes 500g Dextrot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega eriti odavamalt sa küll midagi ei saa..

Vb ainult mingit sojavalku, mida eriti ei soovitata.

Muudetud kasutaja Kask poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlesin, et küsiks, mis ainet võiks Dextro kõrvale ehk Hera80 asemele osta?

Võta kasvõi teine pakk Dextrot kõrvale kui valk kallis on :lol:

Ega valk polegi väga odav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võid ka konkurentide poole vaadata, kui fitshop liiga kalliks osutub. Näiteks http://www.bonsuna.com/kaubamaja/product_i...roducts_id=4493

Muidugi arvesta, et tegemist pole nii kvaliteetse tootega, kui Fitshopis pakutav, ent kui raha probleemiks on..

In B4 Archangel.

Herast odavam on veel Fit Whey, aga ega tõesti väga soodsamalt normaalset valku enam ei saa. Ega sul poest tavatoitu osteski sama kogus valku palju soodsam tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võid ka konkurentide poole vaadata, kui fitshop liiga kalliks osutub. Näiteks http://www.bonsuna.com/kaubamaja/product_i...roducts_id=4493

Muidugi arvesta, et tegemist pole nii kvaliteetse tootega, kui Fitshopis pakutav, ent kui raha probleemiks on..

Ja mis All Starsil siis häda on? :lol: Fitshopiski müügil olnud minumeelest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina üldse ei soovitakski mingit Dextrot.

Aga kui raha vähe siis ega valikuid pole. Oleneb, mis eesmärgid. Isegi massikaval olles ei tasu suhkrutega ülepingutada.

Hera80 pole mingi superproteiin aga samas eriti odavamaid ei leia, kui rahaga kitsas käes. Selles suhtes arvesta, et isegi kui kasutaksid seda Hera raha hoopis kohupiima peale näiteks - siis rahaline võit oleks minimaalne. Seega what's the point? Sööma pead niivõinaa - on sel vahet, kas jood valgujooki või sööd paar krooni odavamat kohupiima? Lihtsalt valgujook on peale trenni mugavam ja nõksa kasulikum.

Valgupulbritega tasub raha matta suurtesse pakkidesse siis on võit suurem ja muret vähem. Küll aga ei raatsi keegi korraga nii suurt summat välja käia. Mis minu arust on suht naljakas. Ega sa ükspäev lihtsalt lisandite võtmist paugust ära ei lõpeta ilma põhjuseta... lol

Väikeste ja odavate pulbrite kohta ütlen seda, et tihtipeale on need maitsestamata - seetõttu odavad. Kui rahaga tõesti nii kitsas käes siis parim valik, mahlaga teeb joodavaks küll.

http://www.bonsuna.com/kaubamaja/product_i...roducts_id=2850

450kr ja 2x rohkem kui Hera's. Ehk võit korralik. Samas maitsestamata. Kuid pm. tuleks ühe paki hinnaks 225kr.

Edu! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hera80 pole mingi superproteiin aga samas eriti odavamaid ei leia, kui rahaga kitsas käes.

Kui toitumine on korras, siis Hera80 on lisavalguna korralik valik...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plaanis oleks osta hera80 toidulisandiks ja peale trenni manustamiseks, kas taastus shake tegemisel võiks dextro asendada suhkruste puuviljadega (õun, banaan, rosinad, datlid) kuna ma neid nii või naa peale trenni söön? Või on mõtekas ikka dextro peale ka raha kulutada?

Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valgupulbritega tasub raha matta suurtesse pakkidesse siis on võit suurem ja muret vähem. Küll aga ei raatsi keegi korraga nii suurt summat välja käia. Mis minu arust on suht naljakas. Ega sa ükspäev lihtsalt lisandite võtmist paugust ära ei lõpeta ilma põhjuseta... lol

Keegi ei ostagi väikest kotti valku selle mõttega, et ostavad teatud perioodiks valku ja siis ühtäkki enam ei tarbi... Ikka suuresti selle pärast nagu sa ise ütlesid, kuna ei raatsita/ei saa lubada nii palju raha välja käia 1 laksuga. Ei leia, et see naljakas on, kui keegi ei taha hiiglasliku koti valgu peale korraga palju kulutada.

Loomulikult kui finantsi on, siis väikseid koguseid on tõesti mõttetu osta -- puhtalt võidu pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teeb sama välja ja kõige odavam oleks poest lihtsalt viinamarjasuhkrut osta, 1-2 EUR kanti oli vist pakk.

Ma ostsin viimati krooniajal. 18 krooni oli pakk.

Seda saab valgujoogi sisse segada ja väga hea lahendus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Plaanis oleks osta hera80 toidulisandiks ja peale trenni manustamiseks, kas taastus shake tegemisel võiks dextro asendada suhkruste puuviljadega (õun, banaan, rosinad, datlid) kuna ma neid nii või naa peale trenni söön? Või on mõtekas ikka dextro peale ka raha kulutada?

Tänud

Ma söön tavaliselt peale trenni Hera80 kõrvale rosinaid ja arvan ,et saan küll korraliku süsivesikute koguse kätte.

Niiet kui raha probleemiks siis vist ei tasu jah dextrot osta :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma söön tavaliselt peale trenni Hera80 kõrvale rosinaid ja arvan ,et saan küll korraliku süsivesikute koguse kätte.

Niiet kui raha probleemiks siis vist ei tasu jah dextrot osta :lol:

Kiiremaid süsivesikuid kui suhkrud vist ikka väga ei ole, et kui oled nõus valgule 20 euri kulutama, siis ei ole nõus anda Dextro eest 1.5 eurot? Natuke naljaks ei tundu see we ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise tarbin Hera80 kõrvale Müllers Mühle viinamarjasuhkrut (dekstroosi) ning 500g paki hind on kusagil 18 eeku.

Süsivesikuid on isegi 1g rohkem kui Dextros.

Oskab ehk keegi öelda, et mis vahet neil peale selle on, et Dextro on mitu korda kallim? :lol:

Muudetud kasutaja ESTAlfisti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise tarbin Hera80 kõrvale Müllers Mühle viinamarjasuhkrut (dekstroosi) ning 500g paki hind on kusagil 18 eeku.

Süsivesikuid on isegi 1g rohkem kui Dextros.

Oskab ehk keegi öelda, et mis vahet neil peale selle on, et Dextro on mitu korda kallim? :lol:

Kas tegemist ei ole siis samade asjadega, lihtsalt üks on Fasti kotis ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tegemist ei ole siis samade asjadega, lihtsalt üks on Fasti kotis ?

mulle on ka selline mulje jäänud. söön kah mühle dekstroosi ning siiani on kõik ool rait.

aga seda ma pole ikka päris täpselt aru saanud et mispärast need vitargod ja muud taolised asjad paremad peaks olema? et tühi süsivesik ja bla-bla-bla aga poindile ma pihta ei ei saa. ei ladestu rasvaks? mismõttes? tühjad süsivesikud pidid ja need kõige jubadamad asjad üldse olema (nt alkohol)...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tegemist ei ole siis samade asjadega, lihtsalt üks on Fasti kotis ?

Tegu on ikka ühede ja samade asjadega jah, sest mõlemad on viinamarjasuhkrud, kuid huvitav miks siis odavamat ei tarvitata kui kvaliteedi vahet ei ole, sest 2 pakki Müllers Mühle dekstroosi tuleks 36 eeku kilo meie vanas rahas, kuid Fasti Dextro on 90 eegu ringis kilo. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahaks ainult teada, mis selle bonsuna süsivesikus nii erilist on . See, et vitargo on tegelikult juba pea-aegu trennieelne segu , sellest saan aru aga mis see tavaline süsivesik sialdab, see oleks huvita teada äkki Archangel teab rääkida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tahaks ainult teada, mis selle bonsuna süsivesikus nii erilist on . See, et vitargo on tegelikult juba pea-aegu trennieelne segu , sellest saan aru aga mis see tavaline süsivesik sialdab, see oleks huvita teada äkki Archangel teab rääkida?

"Vitargo on keerukas komplekssüsivesik, kuid erinevalt teistest süsivesikutest on see toode eriti kiiresti seeditav. Nii umbes 2 korda kiirem kui suhkur, nagu uuringud on näidanud. Tänu oma keerulisele hargnevale struktuurile on see süsivesik kiireim, mida saate oma kehasse viia. See hoiab insuliini taseme treeningu jooksul üleval, tagamaks maksimaalse lihaskasvu."

http://forum.bonsuna.com/uudisedartiklid-u...79879/#msg79879

Ehk hea artikkel, et endale asjad selgemaks teha ... ja lisaks see, miks Bonsuna Team kiidab OsmoPuret ja Vitargot .. ka dop.ainet Glycerol ... ja ei pea Dextrost ja Maltost eriti midagi

Nimelt seeduvad nad pea 2x kiiremini kui tavasuhkrud ja selletõttu hoitakse insuliini tase kõrge treeningu ajal (ka maltost ja dextrost ... miks Manninen neid ei tooda ja ei müü? Sest see on crapp ... või noh vo kunagi ärilistel eesmärkidel hakkab kuna rahva teadlikus suht madal ... ja ikka ollakse vanas kinni aetakse jama näost sisse ), et maksimaliseerida lihaskasvu ... kuna toitained imenduvad paremini ja kiiremini ja lihased ka lihasglükogeeniga paremini täidetud ... kuna saame süsivesikuid endale lubada suuremas koguses, sest veresuhkur surutakse alla.

Sobib eriti neile, kes trennis soovivad maksimaalselt lihaseid arendada. Liha ega kala strateegiat viljeledes pole see nii oluline

- Joker

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii et see kes ütleb,"Mina kasutan pealetrenni süsivesikutena tavalist suhkrut,juba pool aastat"on siis sinu arvates, lihtsalt natuke rumal ja ei aja taga maksimaalset lihaskasvu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et see kes ütleb,"Mina kasutan pealetrenni süsivesikutena tavalist suhkrut,juba pool aastat"on siis sinu arvates, lihtsalt natuke rumal ja ei aja taga maksimaalset lihaskasvu?

Eks kõik sõltub eesmärkidest ning inviduaalsetest asjadest. Kuid üldjuhul tundub jah, et tavaline suhkur pole see "kõige" ideaalsem. Kuid Vitargo näiteks on päris krõbeda hinnaga. Osmopure suhteliselt odav, kuid suhkruhinna vastu ei saa loomulikult.

Samas arvestades palju suhkrut maha tehakse siis tundub nõks imelik peale igat trenni seda endale suurtes kogustes sisse kallata. Olgugi, et peale trenni võime endale kõige rohkem selliseid asju lubada.

Ma näiteks kasutan Osmot üldse ainult pool kulpi peale trenni (sedagi, kui meeles püsib), seega minu vormitegemist ei mõjuta ta eriti nii-või-naa. Samas tehakse vormi ka Dextro'ga seega jääb igaühe enda katsetada, mis nende jaoks töötab.

Algajate puhul on tegemist sellega, et ei tunta oma keha niikuinii ja toidulisandite mõju tunnetavad vähesed - seega on raske üldse kommenteerida mingit toodet. Kui vahe on kõigest mõni protsent ühes või teises suunas, siis mittevõistlevale inimesele suurt vahet ei ole ju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks kõik sõltub eesmärkidest ning inviduaalsetest asjadest. Kuid üldjuhul tundub jah, et tavaline suhkur pole see "kõige" ideaalsem. Kuid Vitargo näiteks on päris krõbeda hinnaga. Osmopure suhteliselt odav, kuid suhkruhinna vastu ei saa loomulikult.

Samas arvestades palju suhkrut maha tehakse siis tundub nõks imelik peale igat trenni seda endale suurtes kogustes sisse kallata. Olgugi, et peale trenni võime endale kõige rohkem selliseid asju lubada.

Ma näiteks kasutan Osmot üldse ainult pool kulpi peale trenni (sedagi, kui meeles püsib), seega minu vormitegemist ei mõjuta ta eriti nii-või-naa. Samas tehakse vormi ka Dextro'ga seega jääb igaühe enda katsetada, mis nende jaoks töötab.

Algajate puhul on tegemist sellega, et ei tunta oma keha niikuinii ja toidulisandite mõju tunnetavad vähesed - seega on raske üldse kommenteerida mingit toodet. Kui vahe on kõigest mõni protsent ühes või teises suunas, siis mittevõistlevale inimesele suurt vahet ei ole ju...

Sest just Marek Kalmus oli see kes soovitas igasuguste valkude asemel kohupiima ja süsivesikute asemel tavalist suhkurt, teema on siin http://forum.bonsuna.com/koik-toitumisest-...-joogi-koostis/ et noh kes siis veel teaks vormi tegemisest kui tema, on ta ju kui mitte suurima siis vähemalt üks suurima lihasmassiga eestlastest. Kuigi mul endalgi on tekkinud huvi,et peaks seda Vitargot proovima.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×