Jump to content
black_rose

Kaaluprobleemist jagu?

Recommended Posts

Tere!

Otsustasin peale selle foorumi lugemise ja külastamise ka lõpuks oma konto teha ja oma küsimustega ka lagedale tulla. Tean, et väga palju on sarnaseid teemasi, aga ausalt öeldes mul juba peas kõik sassis, kuidas tegelikult siis kaalulangetaja menüü olema peab.. Tean enamvähem toiduained mis oleksid head, aga kuidas ja millal ja millega neid süüa..

Vaevlen ka väikese/suure probleemi käes. Nimelt ma olen oma söömisharjumused ja kõik toidu ja oma kehaga seoses ära rikkunud. Mul käib ringiratast nii, et söön palju (no ei saa pidama ja mõistus ka ei suuda kontrollida, seda kahtlast söömasööstu) ja siis nädalake söön imevähe ja siis jälle.. ühest pisikesest libastumisest piisab, kui ma juba haaran kõige järgi. Ma ei saa seda asja ka kuidagi enam kontrollida.. öeldakse, et ennast ja oma keha peab armastama, aga no ma ei suuda seda. . .

Lõpuks siis ka küsimuste juurde.

Kuidas peaks siis toituma nii, et kaal langeks ja et ei tekiks neid söömasööste?

Mis oleks hea hommikuks, lõunaks ja õhtuks? Paluks varjante, mis ei hakka väga rahakoti peale.

Kavasid pole võimalik hetkel tellida, sellepärast otsustasingi teie poole pöörduda, et endaga tegelema hakata. Üksinda ja teadmatuses on ikka päris raske siit olukorrast välja ronida..

Pikkus 176cm ja kaal kõigub nii olenevalt perjoodist 80-97 kg. Hetkel jälle tipus ja kaalun 96kg :S

Oleksin väga tänulik igasuguse asjaliku info eest, olgu see siis milline iganes :)

Päikest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sööma peaks koguaeg ja stabiilselt. Üldiselt on lihne öelda, et mul kõik sassis, seletage mulle toitumine ära, aga võta lugemisest paus ja vaata homme edasi. Üldiselt peaksid kindlasti arvutama välja on BAV, fitness.ee tööriistade alt. Ja siis hakkama komplekteerima.

Ja seda,et tervislik toit hakkab rahakotile, kui sa kohe kõik asjad täis naturaalik ajad siis küll, aga muidu küll erilist vahet ei märka.

Süia tuleks nii 5-6 korda päevas, mis jätab makssimaalseks pausiks nii 3-4 tundi. Nii et kõht vahepeal piinarikkalt tühjaks ei lähe. Hommikusöögist on siin väga palju teemasid, loe ise. Vahepaladeks teen ise piimast ja kohupiimast kas kakao või moosika šeike, ei ole pulbreid ja on tervislik. Lisaks praegu võtta kodujuustu, millel juurde tomat,kurk, pipar, mulle igatahes väga meeldib.

Ja kindalsti peaks igas toidukorras olema valke. Ja kui sa trenni teed,kindlasti peaksid, siis ei hakka sul midagi need lihased vohama,nagu paljud naised arvavad, vaadake siin Fast tiimi neidusid,väga kenad minuarvates, ei ütleks küll et tegemist nagu lihasmägedega oleks. Ja miks just valke, sest nende seedimiseks läheb organismil rohkem energiat kui süsivesikute seedimiseks.

Rasvades, iga kilogrammi kohta 1g ja häiod rasvu. Söömasööstude vältimiseks on just õige rasvasisaldusega toit eluliselt vajalik. Kui mina näiteks liiga lahjat tooitu söön siis läheb mul kõht vääga tühjaks ja kiiresti. Head rasvad on oliiviõli, pähklid, kala jne.

Ja igasugused light tooted, millest on rasvad välja võetud ja jõhkralt suhkruid asemele pandud unusta heaga ära.

Tervislik on üles kirjutada kõik mis sa sööd ja siis kaloriarvuti abil kokku arvutada, sest muidu on vääga lihtne kogustega väga puuse panna.

Aga algus on tehtud, küll Holger sulle veel umbes samasuguse teksti kirjutab ja veel mõned ja ongi ühes teemas jälle kogu toitumine olemas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult mul ei olnud seda lihtne kirjutada, võibolla sõnastus tuli natuke halb.

Olen siin foorumis palju lugenud, ega ma muidu ei küsiks abi kui mulle kõik arusaadav oleks.

Aga aitäh Sulle, panen mõningad asjad enda jaoks sinu kirjutisest kindlasti kirja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ega ühe korraga,nädalaga, ka kuuga sa midagi selgeks päris ei õpi. Tervisliku toitumise harjumust tuloeb juurutad, et see muutuks elustiiliks.Ja ikka lugeda lugeda lugeda. Kuigi kohati on suht vastukäivaid artikkleid, siis üritada realistlikuks jääda, ekstreemsustega mitte kaasa minna. Ja edu katsetamisel, mis sinule mõjub!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh Priit, eks ma siin loen ja üritan endajaoks mõningaid asju ka selgeks mõelda. Kuid mul selline küsimus, et kuidas seda esimest sammu teistmoodi elu suunas astuda ?

Mis oleksid need põhilised asjad mida meeles pidada ja teha ? Selline tunne, et vajaksin väikest raputamist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh Priit, eks ma siin loen ja üritan endajaoks mõningaid asju ka selgeks mõelda. Kuid mul selline küsimus, et kuidas seda esimest sammu teistmoodi elu suunas astuda ?

Mis oleksid need põhilised asjad mida meeles pidada ja teha ? Selline tunne, et vajaksin väikest raputamist :)

Võtta korraga ette nii palju kui vähegi suudad!Hakka tihemini sööma, karbikesed juba hommikul valmis teha. Vaadata poes selliseid asju mis oleks heaks vahepalaks, juhuks kui eiviitsi hommikul vaaritada. Mina võtan vahes kodujuustu tilli ja kurgiga,lisaks siis üks pirn. Nii et kahvel on koguaeg kotis, kui mitte kaks.

Hakka korralikult trenni tegema. Märgi ülesse mida ja kui palju tegid. Kui võimalik tee enda hetkevormist pilt, et seda hiljem kui on midagi muutnud motivatsiooniks kasutada. Või pane peamised mõõdud kirja, et hiljem oleks hea edusamme jälgida teha on palju ja eimidagi muud kui kohe kiiresti peal hakata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×