Jump to content
kangimati

Millal trenni teha

Recommended Posts

Nii,olen mõned korrad trenni teinud :D päris hea tunne on..lihas vist kasvab,söögiisu samuti koos kaaluga jne. Paistab et mulle klapib õhtune aeg kõige paremini,olgugi et väsinud natuke,aga jõuan punnitada ja rassida küll :lol: kangi kangutades meenuvad head vanad ajad,siis olin veel noor ja elu lill..

Muudetud kasutaja kangimati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma avastasin kah enda jaoks uuesti õhtuse aja. Jõuab päeva jooksul ennast päris korralikult täis laadida.

Aga see on hea kui juba paari trenni järel on tunda kuidas lihas kasvab. Mõõda siis ümbermõõdud ära ja pane kirja milliseid harjutusi mis raskustega ja palju kordi teed. Pärast hea progressi/regressi jälgida :lol:

Muudetud kasutaja Killhoven poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeroobset tee hommikul, jõudu õhtul:) Täpsustustamiseks pöörduge emeriitprofessor Teet Seene poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul pidi hea olema tehnikat harjutada, õhtul aga rekordeid püstitada. Aga seal pole nii suurt tähtsust, oleneb kui kõrgel kohal su trenn on, kui sul õppimine tähtsam, siis õpi hommikupoole ära ja õhtul mine trenni või vastupidi...ühesõnaga mis tähtsam on, see tee ära, sest päeva lõpuks on jaksu aina vähem.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa nii üheselt võtta, kõik pole hommikuinimesed ja pealegi töötavad 40% inimestest öösel. Igatahes, minu pea on hommikul ikka väga paks ja keskendumist vajavatest ülesannetest ei tule essugi välja, aga alates pärastlõunast on hoopis teine tera.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok,aga ma pean uurima täpselt kuidas mööta täpselt ja mis ajal (kas enne trenni jne)

lihas muidugi kasvab :lol: ma arvan,vähemalt tunda on küll järgmine ja ülejärgmine päev . Kaalu ja asjad samuti kirja panema.. mis aja tagant oleks normaalne ülemöötmisi teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga nagu aru saan,tuleb mööta nii-öelda lötva lihast,mitte pingul hoida? mööta tuleb kaäed,ölad,rind,köht j ja jalad!? :lol: küll väike lihas ka kasvab kui punnitada ja süüa.... Pean raha koguma ja spetsidelt graafiku tellima,et millal jahvatada ja kuidas täpselt treenida,aga seni pean ise uurima ja foorumi kasutajate abile lootma..

Muudetud kasutaja kangimati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mul jõutrenn lõpeb kl 6 õhtul, siis seitsme ajal tuleb ikka aeglaseid süsikaid süüa? isegi siis kui massiperioodi pole käsil?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mul jõutrenn lõpeb kl 6 õhtul, siis seitsme ajal tuleb ikka aeglaseid süsikaid süüa? isegi siis kui massiperioodi pole käsil?

Kui tahad rasvaprotsenti vähendada, siis ma peale trenni kiirete süsivesikutega ei liialdaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
B) juhhöissa,kui juba jutustamiseks läks,kas on olemas ka mingi n-ö mudel mille järgi end vormida..noh et pikkus nt.on 184 cm.ja siis rind peaks olema siis selline ja ölad sellised jne.. Mötlen et mihuke see ideaalne kehakuju olla vöiks..? :P loodan et liiga keerukalt ei küsinud. Tänan ette ära juba!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle järgi reguleerid kuidas paisuda tahad.

Viitsid veits lähemalt rääkida? mina olen koguaeg teadnud reeglit 1:2 või 1:3. Kas siis kuiva lihasmassi saamiseks tuleb sv vähem panna ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viitsid veits lähemalt rääkida? mina olen koguaeg teadnud reeglit 1:2 või 1:3. Kas siis kuiva lihasmassi saamiseks tuleb sv vähem panna ?

Oleneb ikka su enda geneetikast. Kõhetu vibalik ja pehmik pontsa ei ole mitte mõeldud ühtemoodi sööma.

Kiirete süsivesikute ablas ahmimine on muidugi ka terviserisk. Ja see insuliiniresistentsuse risk sõltub ka geneetikast. Õnneks jõutrenn suurendab insuliinitundlikkust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×