Jump to content
batmannu

TUTVUMISÕHTU BEER GARDENIS 07.05.11 KELL 17:30

Recommended Posts

Oled sa powermanist, fitnessist või kust iganes alaliidust või mis ala tegija - ELUSTIIL peab olema suurem mõiste ja oma ala tegijad peaks vähemalt eraelus suhtlema ja läbi saama. Tegemist on üritusega, mis sportlasi ja harrastajaid rohkem omavahel sõbrunema paneks!

Nii et tee laupäeva õhtupoolik mõnusas seltskonnas viibimiseks vabaks. Me ootame sind :)

http://www.beergarden.ee/

asukoht: Aia 10 / Inseneeri 1, Tallinn

aeg: 07.05.11 algusega kell 17:30

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled sa powermanist, fitnessist või kust iganes alaliidust või mis ala tegija - ELUSTIIL peab olema suurem mõiste ja oma ala tegijad peaks vähemalt eraelus suhtlema ja läbi saama. Tegemist on üritusega, mis sportlasi ja harrastajaid rohkem omavahel sõbrunema paneks!

Nii et tee laupäeva õhtupoolik mõnusas seltskonnas viibimiseks vabaks. Me ootame sind :)

http://www.beergarden.ee/

asukoht: Aia 10 / Inseneeri 1, Tallinn

aeg: 07.05.11 algusega kell 17:30

Ma saan aru et tegemist on vallalistele mõeldud õhtuga??? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru et tegemist on vallalistele mõeldud õhtuga??? :)

Pigem kõigile spordihuvilistele - olenemata sellest mis ala viljeletakse või kui tõsiselt tegeletakse. :rolleyes:

Koht kus kõik sõbralikult saavad mõne prae võtta ja õlle libistada peale rasket töö - või trennipäeva ning rahulikult juttu puhuda. Suurepärane koht targematel ja tublimatel sõbralikku nõu jagada ja plaane pidada mistahes asjade üle. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru et tegemist on vallalistele mõeldud õhtuga??? :)

niisama täitsa vallatud on ka teretulnud :)

koit_toome_7.05_beer_gardenis.jpg

:rolleyes:

no homo.. :D

Muudetud kasutaja batmannu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas oli ? Ma ei jõudnud ehkki töllasin sealsamas kõrval

Ütleme nii, et koht ise oli Okey, aga näha on, et veel lapsekingades. Toitu pidi kaua ootama ning teenindajad jooksid ka kohati nagu peata kanad ringi. Aga lootust kohal on. :D

Seltskond oli hea nagu ikka. Muidugi oli kohal pm. ainult B-Team.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleme nii, et koht ise oli Okey, aga näha on, et veel lapsekingades. Toitu pidi kaua ootama ning teenindajad jooksid ka kohati nagu peata kanad ringi. Aga lootust kohal on. :D

Seltskond oli hea nagu ikka. Muidugi oli kohal pm. ainult B-Team.

järgmine kord ehk tuleb rohkem inimesi ka..

Mul vedas, sain oma toidu kiirelt kätte, kuid teenindajad unustasid mahla ära jne..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
a orgunni ise tartusse miskit :D

Kui teaks, et oleks tulijaid, siis poleks see probleem, aga kardan, et siis me istuksime 2-3-kesi ja sel juhul poleks sel mõtet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleme nii, et koht ise oli Okey, aga näha on, et veel lapsekingades. Toitu pidi kaua ootama ning teenindajad jooksid ka kohati nagu peata kanad ringi. Aga lootust kohal on. :D

Seltskond oli hea nagu ikka. Muidugi oli kohal pm. ainult B-Team.

Roosast portaalist ei julge keegi tulla, lintšitakse ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Roosast portaalist ei julge keegi tulla, lintšitakse ära :D

Eks selle kohtumise mõte oligi lihtsalt piiranguteta spordijuttu ajada sõbralikus seltskonnas.

Aga ju siis kedagi ei huvitanud. Meie lauda olid kõik teretulnud. Aga vbl jah, veidi raske niisama võõraste lauda istuda. Kuigi usun, et laudkonnast enamik on ka siin foorumis aktiivsed ja "täiesti võõras" polnud seal keegi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks selle kohtumise mõte oligi lihtsalt piiranguteta spordijuttu ajada sõbralikus seltskonnas.

Aga ju siis kedagi ei huvitanud. Meie lauda olid kõik teretulnud. Aga vbl jah, veidi raske niisama võõraste lauda istuda. Kuigi usun, et laudkonnast enamik on ka siin foorumis aktiivsed ja "täiesti võõras" polnud seal keegi. :D

Ehh, ega mul ei ole midagi selle vastu, et mõned kasutajanimed saavad ka näo.

Seekord olin koolis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julgeks soovitada, sellest kohast mitte kaugel natuke paremat kohta "Talu kõrts", siis olen ise ka kindlasti kohal ja kui varem natuke tellime, siis olen kindel et saaks mehised praed ja ka tervisliku sisuga nii,et mis te arvate. Ja juhuslikult olen ma ka pärast hommikust trenni seal kelner, aga see on teine teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks selle kohtumise mõte oligi lihtsalt piiranguteta spordijuttu ajada sõbralikus seltskonnas.

Aga ju siis kedagi ei huvitanud. Meie lauda olid kõik teretulnud. Aga vbl jah, veidi raske niisama võõraste lauda istuda. Kuigi usun, et laudkonnast enamik on ka siin foorumis aktiivsed ja "täiesti võõras" polnud seal keegi. ;)

Vot selles asi ongi, muidugi ei ole lihtne minna võõrasse lauda, ainult purjus soomlasel on see lihtne. :D

Eestlane peab ikka läbi mõtlema avalause ja tutvustuse: "tervist, olen Ivar ja surun 75 kg, kükin 100 kg ja teen biitsepsit 25 kg kangiga, lisanditest tarbin whey 3 ja hera 80-t, tänan tähelepanu eest."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot selles asi ongi, muidugi ei ole lihtne minna võõrasse lauda, ainult purjus soomlasel on see lihtne. ;)

Eestlane peab ikka läbi mõtlema avalause ja tutvustuse: "tervist, olen Ivar ja surun 75 kg, kükin 100 kg ja teen biitsepsit 25 kg kangiga, lisanditest tarbin whey 3 ja hera 80-t, tänan tähelepanu eest."

Ma arvan ,et kui sa Hydroiso ei maini, siis sul sinna lauda asja ei ole... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot selles asi ongi, muidugi ei ole lihtne minna võõrasse lauda, ainult purjus soomlasel on see lihtne. ;)

Eestlane peab ikka läbi mõtlema avalause ja tutvustuse: "tervist, olen Ivar ja surun 75 kg, kükin 100 kg ja teen biitsepsit 25 kg kangiga, lisanditest tarbin whey 3 ja hera 80-t, tänan tähelepanu eest."

"Ivar kahjuks pead sa oma makaronidega rohkem kükkima, kui tahad meie lauda istuda."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Ivar kahjuks pead sa oma makaronidega rohkem kükkima, kui tahad meie lauda istuda."

No ****t, nüüd läks julgus päris ära, selge see, et võõrasse lauda ei istu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan ,et kui sa Hydroiso ei maini, siis sul sinna lauda asja ei ole... ;)

see on küll natuke veider antud hetkel. Kokkusaamise mõte ei olnud ju teatud toidulisandid, vaid point oli meeldivalt aega veeta ning sportlikel teemadel vestelda..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see on küll natuke veider antud hetkel. Kokkusaamise mõte ei olnud ju teatud toidulisandid, vaid point oli meeldivalt aega veeta ning sportlikel teemadel vestelda..

No selge see, niisama lõõpimine käib siin. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×