Jump to content
nightq

Kalmuse eetrikeeld

Recommended Posts

Sa e saa aru millest ma räägin . Uudiskiri mis oli minu postkasti saadetud sisaldas teksti Kui Sa ei soovi edaspidi oma e-mailile meie portaali uudiseid, infot meie ürituste kohta ning superpakkumisi, siis uudiskirjast loobumiseks saada email unsubscribe@bonsuna.com . Sellega oleksgi pidanud kõik olema. Sest see vastus mis sealt veel saadeti läks juba späm kausta . Poleks seda märganud oleks ikka Uudiskirja edasi saanud . Nüüd said aru ? Tavalistes foorumites ja listides käib asi lihtsalt saadad saadad kirja unsubscribe@xxx või mis iganes aadress selleks antud on ja ja saad kirja vastu ,et oled kustutatud. Keegi ei hakka sinult küsima ,et kas sa ikka soovid ennast kustutada . Kui olen selle maili saatnud siis soovin . Inimesel on vast aru ikka peas ja saab aru kuhu ja mis maile ta saadab

No ühe e-mailiga seda teha ei saa, sest see poleks audentne.Ma võin saata siis e-maili sinu aadressiga ja see võetakse maha.Mees Sa oeld sellest asjast valgusaasta kaugusel.

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ühe e-mailiga seda teha ei saa, sest see poleks audentne.Ma võin saata siis e-maili sinu aadressiga ja see võetakse maha.Mees Sa oeld sellest asjast valgusaasta kaugusel.

Argo

Proovi ennast nüüd mõnest listist mida sa kasutad eemaldada. (saad pärast ju tagasi kohe panna ) ja vaata kuidas asi töötab

Muudetud kasutaja siekmak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ühe e-mailiga seda teha ei saa, sest see poleks audentne.Ma võin saata siis e-maili sinu aadressiga ja see võetakse maha.Mees Sa oeld sellest asjast valgusaasta kaugusel.

Argo

Sry, Argo, aga sa ajad ikka praegu väga lolli juttu. Iga normaalne mailiprogramm on selline, et sealt saadetav kiri sisaldab eemaldamise/unsubscribe võimalust ja sinna klikkides saad ennast eemaldada listist. Midagi rohkemat teha ei ole vaja ja enam sulle kirju ei saadeta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi ennast nüüd mõnest listis tmida sa kasutad eemaldada. (saad pärast ju ttagasi kohe panan ) ja vaata kuidas asi töötab

No see oleks sama, kui ma saadan tavalise kirja ja kirjutan ümbrikule, et saatjaks oled Sina.Igal juhul oleks ühe e-mailiga unsubscribemine ebaturvaline.

Aga nüüd aitab ;)

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No see oleks sama, kui ma saadan tavalise kirja ja kirjutan ümbrikule, et saatjaks oled Sina.Igal juhul oleks ühe e-mailiga unsubscribemine ebaturvaline.

Aga nüüd aitab ;)

Argo

Ebaturvaline on spämmida. Pead It alale tööle minema siis saad aru kuidas asi toimib .

aga jah ... punkt sellele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No see oleks sama, kui ma saadan tavalise kirja ja kirjutan ümbrikule, et saatjaks oled Sina.Igal juhul oleks ühe e-mailiga unsubscribemine ebaturvaline.

Aga nüüd aitab ;)

Argo

e-mail on igal juhul ebaturvaline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sry, Argo, aga sa ajad ikka praegu väga lolli juttu. Iga normaalne mailiprogramm on selline, et sealt saadetav kiri sisaldab eemaldamise/unsubscribe võimalust ja sinna klikkides saad ennast eemaldada listist. Midagi rohkemat teha ei ole vaja ja enam sulle kirju ei saadeta.

Bonsuna kasutab Mailmani.Unsubscribemiseks tuleb saata mail ja see pärast KINNITADA, et maili oled saatnud just SINA.Ühesõnaga vastata mailile, sest mail saadetakse sinu postkasti ja tõesti, seda kinnitada saad ainult SINA ( selles mailis on juba kood ).Mida sina seal küll klikkida tahad jääb mulle arusaamatuks ;)

Argo

Muudetud kasutaja argoll poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leiate ikka asju mille üle vaielda.

Kes vähegi internetis aega veedab peaks omama min. 3 e-mail kontot. Töö meil, mida ei avalikusta kellegile va. tööks vajalikele isikutele, eramail mida kasutad sõprade/tuttavatega suhtlemiseks ning üks "vaba" meil mida kasutadki igasugu uudiskirjade, spammi ja niisama veebilehtedel registreerimiseks.

Kui sul on vähem meilikontosid siis sa oled Failinud tänapäeva internetiasjastus.

Tänapäeval on mõttetu võidelda enamike uudiskirjade jms vastu. Pm paljudel lehtedel on juba nii olukord, et kui registreerid siis automaatselt nõustud uudiskirjade ja muu pahnaga. Kui ei taha uudiskirju siis pead lihtsalt registreerimata jätma. Aga kui seal lehel on asju mida sa teha tahad või näha soovid, siis suht pekkis värk.

Kui tuleb uudiskiri mida sa näha ei taha siis Miljon korda kergem on oma meilikontol see uudiskirja saatja aadress "spam" alla tõsta ning kõik tulevased kirjad lähevad spammkasti.

Ehk see on kiirem ja kindlam variant kui ennast sellest listist kustutada.

Kui tahad neid uudiskirju siiski näha siis võid alati oma spami kausta piiluda. Tavaliselt mingi nädal aega ikka need säilivad. Seega ideaalne lahendus. Kui ei meeldi, siis need ei sega. Ja kui tahad lugeda siis on olemas. Milles probleem? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Holger, jäta meelde, et iga kiri, mida saada ei soovita, on spämm. Kui inimene pole kirja saamiseks soovi avaldanud, siis on neil igasugune voli saatjat selle eest nahutada. Kirjade saatmise osas on reeglid väga rangeks läinud.

Ma fitness.ee-lt saan uudiskirja juba 3 eksemplaris, iga ostuga tuleb 1 juurde ;)

Bonsunast nüüd vist 2 koopiat. Sportlabist ka 2.

Klientidele uudiskirja levitamist ma küll spämmiks ei nimetaks, muidu tuleb pooled Eesti ettevõtted spämmijateks lugeda. Või kellele neid bonsunast saadetakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem oli selles, et isik polnud andnud kirjade saatmiseks nõusolekut.

Ning praeguste seaduste järgi ei peagi ta nõusolekut andma.

Niipalju kui mina välja lugesin siis juriidilisele isikule on lubatud "spämmi" saata. Füüsilisele isikule aga mitte. Kuid seadus ei suuda otsustada kas isik kelle e-maili aadressiks on Juriidilise isiku (firma) meiliaadress on siis kokkuvõttes füüsiline isik või juriidiline? :)

Antud isikul vist katus veidike sõitis nagu enamikel igavlevatel riigitöötajatel. Ta saatis igale Bonsuna.com meilinglistis olevale inimesele vist omakord ise meili kus lubas kõiki kohtusse kaevata. ;)

Absurdus kuubis.

Pole lihtne teema. Kuid nagu ikka siis aetakse asi proportsioonist ikka välja. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leiate ikka asju mille üle vaielda.

Kes vähegi internetis aega veedab peaks omama min. 3 e-mail kontot. Töö meil, mida ei avalikusta kellegile va. tööks vajalikele isikutele, eramail mida kasutad sõprade/tuttavatega suhtlemiseks ning üks "vaba" meil mida kasutadki igasugu uudiskirjade, spammi ja niisama veebilehtedel registreerimiseks.

Kui sul on vähem meilikontosid siis sa oled Failinud tänapäeva internetiasjastus.

Tänapäeval on mõttetu võidelda enamike uudiskirjade jms vastu. Pm paljudel lehtedel on juba nii olukord, et kui registreerid siis automaatselt nõustud uudiskirjade ja muu pahnaga. Kui ei taha uudiskirju siis pead lihtsalt registreerimata jätma. Aga kui seal lehel on asju mida sa teha tahad või näha soovid, siis suht pekkis värk.

Kui tuleb uudiskiri mida sa näha ei taha siis Miljon korda kergem on oma meilikontol see uudiskirja saatja aadress "spam" alla tõsta ning kõik tulevased kirjad lähevad spammkasti.

Ehk see on kiirem ja kindlam variant kui ennast sellest listist kustutada.

Kui tahad neid uudiskirju siiski näha siis võid alati oma spami kausta piiluda. Tavaliselt mingi nädal aega ikka need säilivad. Seega ideaalne lahendus. Kui ei meeldi, siis need ei sega. Ja kui tahad lugeda siis on olemas. Milles probleem? ;)

Mina oman näiteks 2 maili Töömail ja enda isiklik mail. Ei tule mulle sinna kuidagi ämbritega spämi väga vähe tuleb. Ei näe ma ka põhjust endale 3-da maili tegemiseks. Enamasti kui LIITUD kuskil sisi on sul alati valik kas soovid uudiskirja või mitte. Keegi ei sunni sulle seda peale ! Mind ajas närvi see ,et ma ei olnud seda soovinud (st liitunud sele keskonnaga )aga ikka sain Ja kuna ma sain seda veel 3või - 4 erinevalt maili aadressilt siis on see kõige ehtsam spämimine ja erit nahaalne ma ei leia ,et sellega leppima peaks. Sinu jaoks on seline asi normaalne .Sest see on INTERNETT ???

Muide sa kujutad ette kui palju selise jama saatmine trafficut tekitab ??? http://en.wikipedia.org/wiki/E-mail_spam

Muudetud kasutaja siekmak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Või kellele neid bonsunast saadetakse?

Suvalistele aadressidele, mis kusagilt saadud. Olen ka kahjuks üks nendest, kellele seda uudiskirja saadetakse, ilma et oleks Bon.comi klient.

Esimesel korral unsubscribe'ist ei piisanud, eks näis, kas nüüd õnnestus. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole ka fitness.ee klient, aga iga nädal tuleb lausa 2 (!!!) spämmi siit mulle korraga meilile.... Mida teha??? Miski pole mõjunud...

Lugema tuleb õppida! Fitnes.ee liitudes (foorumiga) on sul valiku võimalus kas soovid uudiskirja või mitte . Uudiskirja all on ka selgelt kirjas ,et kui sa ei soovi seda enam saada siis logi foorumisse sisse ja seadete all keela endale selle saatmine. Antud juhul oles ise nõustund seda kirja saama ja saad selle pärast et sa oled siin olemas. Keegi ei saada sulle seda lampi nagu bonsuna.com keskond seda teeb

Muudetud kasutaja siekmak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole ka fitness.ee klient, aga iga nädal tuleb lausa 2 (!!!) spämmi siit mulle korraga meilile.... Mida teha??? Miski pole mõjunud...

Ma ei viitsi sitta ja saasta hakata üle kakkuma, sest see pole lihtsalt minu stiil. Olen vaikne, ei laamenda ega lõhu kui tullakse lahmima.

Aga nüüd on see koht kus ma küsin et MIDA sa oled siis teinud, et MISKIT ei mõju? Kuhu maile saatnud oma soovist uudiskirjast eemaldatud saata? Ma ei ole päris huupi eilane webmaster, kes tagasisidet ja meile ei loe - SPAM folderit mul ei eksisteeri ja kõik kirjad lasen silmaga üle.

Nii et ma saan siis antud teemal aru, et sa soovid et sind Fitness.ee uudiskirja listist eemaldatakse?

siekmak jõudis juba ette ja kirjeldas protseduuri, kuidas registreerunud kasutaja saab ennast uudiskirja nimekirjast eemaldada. Aga kui sa sellega hakkama ei saa, võid mulle muidugi meili panna ja tegelen sinu kasutajalt uudiskirja eemaldamisega isiklikult.

Ja et kui spämmimine on siis nii aktuaalseks läinud siis kõik ülejäänud kes listist soovivad eemaldatud saada, saavad oma soovi webmaster@fitness.ee peale saata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik on tore aga kuidas see Kalmuse eetrikeeldu puutub? ;)

Ega ei puutugi, see on juba ennast ammu ammendanud. Mõni mode võiks selle teema üldse lukku panna, et see bonsunalaste halamine juba lõppeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole ka fitness.ee klient, aga iga nädal tuleb lausa 2 (!!!) spämmi siit mulle korraga meilile.... Mida teha??? Miski pole mõjunud...

Mis sa üldse eputad siin foorumis??? Ei oska kontot kustutada või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugema tuleb õppida! Fitnes.ee liitudes (foorumiga) on sul valiku võimalus kas soovid uudiskirja või mitte . Uudiskirja all on ka selgelt kirjas ,et kui sa ei soovi seda enam saada siis logi foorumisse sisse ja seadete all keela endale selle saatmine. Antud juhul oles ise nõustund seda kirja saama ja saad selle pärast et sa oled siin olemas. Keegi ei saada sulle seda lampi nagu bonsuna.com keskond seda teeb

Mul tuli 3 koopiat fitness.ee uudiskirja nii et miski skript või asi pingutab ikka üle ja täitsa lampi. Sportlab saadab 2. Mõlemalt omajagu ostetud ka.

Kas Bonsuna saadab neile ka kes midagi ostnud pole ega foorumis registreerunud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tuli 3 koopiat fitness.ee uudiskirja nii et miski skript või asi pingutab ikka üle ja täitsa lampi. Sportlab saadab 2. Mõlemalt omajagu ostetud ka.

Kas Bonsuna saadab neile ka kes midagi ostnud pole ega foorumis registreerunud?

Mina ei ole registreeritud ega ostund sealt midagi . Kuskilt masspostitajate käest on list hangitud ja saadetakse täiesti suvaliselt.

Tundub ,et arvatakse ,et igasugune reklaam on hea reklaam Ka negatiivne. siis nii see ikka ei ole . Pidev negatiivne reklaam tekitab ka negatiivse maine ja eelarvamused .

Muudetud kasutaja siekmak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ma tean juba päris mitut, kes sinna enam põhimõtteliselt oma raha ei vii :)

Eks see näitab puhtalt tänapäeva maailma naljakat ülesehitust. :D

Kaks konkureerivat poodi - ühes on kallimad tooted aga parem reklaam. Teises odavamad hinnad, kuid kehvem reklaam. Ning inimesed ostavad põhimõtte pärast kallimat toodet, kuigi kvaliteet kas sama või isegi kehvem.

Ehk reklaami jõud on meeletu. Kes aga loeb ennast vähe loogilisema mõtlemisega inimeseks see ei lase ennast üldse igasugu reklaamidest üleliia häirida vaid teeb oma ostuvalikud loogilise arutelu järel. Kui toode on hea ja ta on odav siis ei ole mingit mõtet minna teise poodi ning osta 2x kallimalt - ükskõik kui hea nende reklaam ka ei oleks. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see näitab puhtalt tänapäeva maailma naljakat ülesehitust. :D

Kaks konkureerivat poodi - ühes on kallimad tooted aga parem reklaam. Teises odavamad hinnad, kuid kehvem reklaam. Ning inimesed ostavad põhimõtte pärast kallimat toodet, kuigi kvaliteet kas sama või isegi kehvem.

Ehk reklaami jõud on meeletu. Kes aga loeb ennast vähe loogilisema mõtlemisega inimeseks see ei lase ennast üldse igasugu reklaamidest üleliia häirida vaid teeb oma ostuvalikud loogilise arutelu järel. Kui toode on hea ja ta on odav siis ei ole mingit mõtet minna teise poodi ning osta 2x kallimalt - ükskõik kui hea nende reklaam ka ei oleks. ;)

Ostuharjumused ei põhine alati ainult hinnal, loevad ka muud faktorid - ettevõtte maine, usaldusväärsus, kontaktid, teenindus, kasutusmugavus jne jne. Mina olen ka inimene, kes põhimõtteliselt ei osta kahtlastest kohtadest - ükskõik, kui odav see kaup ka ei oleks. Ja kui mu meilikontot risustatakse või telefoni teel midagi pähe määrida üritatakse, siis on minu poolt ainuvõimalik reaktsioon see, et ma ei osta sealt mitte kunagi ja mitte midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×