Jump to content
nightq

Kalmuse eetrikeeld

Recommended Posts

Poliitilised susserdamised...

Kellegile on Kalmus pinnuks jalas ning vaja ju oma üleolevust näidata või lihtsalt sitta keerata. Mis muud.

Terve maailm ju töötab samamoodi. Kui ikka keegi ei meeldi või on äriliselt või muul viisil konkurendiks siis minnakse päris suurtesse kaugustesse, et jama korraldada. Mõnele tegelasele pole sellise jama korraldamine sugugi raskem kui paar telefonikõne teha.

MIND aga huvitaks asja seaduslik pool. Tahaks näha uurimist antud juhtumi puhul ning teada saada, kelle soovitusel või mistahes põhjusel see keeld anti. Täitsa huvitaks selline asi.

Aga eks muidugi lõpetatakse asi sellise lihtsa lausega ära, et igal telestuudiol enda otsustada mida nad eetrisse lasevad ning ei pea kellegile selles suhtes seletusi andma. Kui vastavasisulist lepingut pole tehtud, et asi eetrisse läheb - siis järelikult pole ka suurt millegi üle kaevata.

Seega mnjah. Kalmus peaks iga esinemise kohta kirjalikult vettpidava lepingu tegema, et keegi ei saaks alt ära hüpata vms. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seleta ära, :)

Poliitika on protsess, mille käigus erinevate sotsiaalsete subjektide sihikindla tegevuse tulemusena jõutakse otsusteni (poliitiliste otsusteni), mis määravad neist subjektidest koosnevas sotsiaalses grupis või eri gruppide vahelistes suhetes kehtivad reeglid.

Ehk mõtesta ise lahti. Kõik on kõigega omavahel seotud ning ühe mehe õnnetus on teise mehe õnn. Ehk väänatakse reegleid, keeratakse sitta jne, ikka selleks, et kellegil läheks halvasti ja kellegil läheks hästi.

Kahjuks enamike meie jaoks suht arusaamatu tõmblemine. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas põhjendati ka miks ei lastud eetrisse, äkki lihtsalt algne idee näidata kulturisti muutus ja ei peetud pärast enam vajalikuks. Või kuidas seda tellijate poolt selgitati?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kellele lotosaate klipi kaotamine niiväga kasulik siis oleks?

No asi pole saates endas vaid pigem Kalmuse nime ja näo seostamine milegi positiivsega. Hetkel on Kalmus meedias pigem koletise ning mõttetu lihasepumpajana kujutatud. Veidi positiivsema tooniga videoklipp mida näevad vbl sada tuhat inimest korraga on päris hea Kalmuse nimele. Seega kasulik ka mistahes ettevõtmisele või ärile mida Kalmus toetab ja reklaamib.

Ma näen asja sellise pilgu läbi.

Olen isiklikult kogenud seda kuidas ahned "ärimehed" suudavad oma teenust niimoodi peale suruda, et kõrvaldavad konkurentsi - või meelege keeravad hetkel omaenda jõul töötavale kliendile sitta, niiet ollakse sunnitud "ärimehe" teenust ostma.

Eks variante ole palju. Kõik spekulatsioon muidugi - aga meie kõrilõikajate maailmas on kõik võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no mis me nüüd keerutame. bonsuna foorumist kumab selgelt läbi, et kalmuse eetrikeelu taga on kõikide maailma hädade põhjus: mees, kelle nimi algab O tähega ja lõppeb tähtedega "...tt Kiivikas" :rolleyes: Kui asjaolud tõesti nii on, siis kas ei peaks mitte sotid selgeks rääkima? usun, et sult fitte keegi ära ei võta. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tokko saab ka paremalt ja vasakult hoope :)

Ajalugu ei vaiki.

Pole asjaga kursis, kes, kunas ja kui palju tarbis. Aga vanasti polnud ju keelatud ka kasutada.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ei ole mitte üks ilus eesti vanasõna,et "Suured sulid tõllas,väiksed sulid võllas."Muidugi selle väikese suli mõiste tuleb Hr Kalmuse juures natuke üle vaadata. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mis me nüüd keerutame. bonsuna foorumist kumab selgelt läbi, et kalmuse eetrikeelu taga on kõikide maailma hädade põhjus: mees, kelle nimi algab O tähega ja lõppeb tähtedega "...tt Kiivikas" :rolleyes: Kui asjaolud tõesti nii on, siis kas ei peaks mitte sotid selgeks rääkima? usun, et sult fitte keegi ära ei võta. :)

See teema võib kiskuda nii põnevaks, et ajalehed hakkavad järjekordselt fitnessi foorumit oma rubriiki ümber trükkima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nüüd enam ei saa päris täpselt aru, kas Kalmus teeb jälle seda 'nalja', mis ta treeningvideos ja pärast foorumis nii varmalt mainis või mitte? Et noh, algus laulan üle mägede ja orgude ja pärast oli see 'sõbralik tögamine', sest 'see on ju see mida mehed ikka teevad, huumorist ei saa aru või'.

Et nüüd kõik päris ausalt ära rääkida, peaksin alustama päris algusest. Sest jus päris alguses sai Ott kontorisse kõne, kus talt küsiti, ehk soovib tema Mr Summaga kaadrisee astuda. Ott viisakalt keeldus ja pakkus omaltpoolt alternatiive.. et ehk Mr Mesi... või Kalmus... või ehk mõni kolmas kulturist, kes asjaga tegeleb ja klippi sobiks.

Nii et Ott soovitas Kalmust eetrisse... et hiljem soovitada, et ta eetrikeelu saaks?

Loo moraal? Ei oskagi kohe midagi siia lõppu kirjutada. Heateod ei jää tasumata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar meest tuleks jah juba vanade lolluste eest rattale tõmmata, vahet pole suurt kas hetkel või hiljaaegu ka mingi pasaga hakkama saanud.

Ott muidugi suur staar, sry telefilmistaar, tal nüüd enam aega käpiknukkudega jamada. Tänud sõber, et tööotsa andsid. :) Ja rebane on lihtsalt itimees, reaalsest maailmast ei jaga poolt matsugi.

Nii harva kui siin lehel midagi kommin siis edaspidi lisan Rebase jaoks selgituse, et ta kindlalt aru saaks. A´la - HUUMOR, SATIIR või ... :rolleyes:

Antud post on SATIIR!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paar meest tuleks jah juba vanade lolluste eest rattale tõmmata, vahet pole suurt kas hetkel või hiljaaegu ka mingi pasaga hakkama saanud.

Ott muidugi suur staar, sry telefilmistaar, tal nüüd enam aega käpiknukkudega jamada. Tänud sõber, et tööotsa andsid. :) Ja rebane on lihtsalt itimees, reaalsest maailmast ei jaga poolt matsugi.

Nii harva kui siin lehel midagi kommin siis edaspidi lisan Rebase jaoks selgituse, et ta kindlalt aru saaks. A´la - HUUMOR, SATIIR või ... :rolleyes:

Antud post on SATIIR!

Ja sa imestad, et eetrikeelu said?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina küll enam ei imesta. Sorri, aga Marek... sa teed iga postitusega endale lihtsalt häbi, mis sest, et ise sellest aru ei saa

Nii kurb. :)

Sry Rebasele ka: ...

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina küll enam ei imesta. Sorri, aga Marek... sa teed iga postitusega endale lihtsalt häbi, mis sest, et ise sellest aru ei saa

Minu arust teeb terve see foorum endale praegu häbi.

Marek räägib lihtsalt ja selgelt nii nagu asjad on. Millegi pärast on see enamikele vastukarva ning siis hakatakse vinguma ja tõmblema. Et milles nagu probleem on ei saa mina lihtsalt aru?

Millega see Marek endale häbi teeb?

Kas kuskil on mingid etiketireeglid mis väidavad, et kui sulle sitta keeratakse pead ümber kummarduma ning laskma end tagant panna? Et kui sõna võtad enda kaitseks siis tehakse millegi pärast hoopis sind ennast maha?

Või tõesti on teil kõigil 10x rohkem kogemusi ja teadmisi kulturismimaastikust, et teate 100%lise kindlusega väita, et Marek'i sõnadel pole tõepõhja all. Et niisama mees vingub ja nutab ja süüdistab teisi? Miks ta peaks seda tegema?

Ehk kokkuvõttes jääbki mulje, et kõik on Marek'i vastased kuna teile "tundub", et mees lihtsalt süüdistab oma ebaõnnes teisi kogu aeg. Ning üldjoontes olen nõus sellega, et vähem vingumist on alati mehisem. Kuid antud juhtudel on jäänud mulle ka juba mulje, et Kalmusele üritatakse "ära panna" juba viimased paar aastat ning stabiilselt keeratakse käru.

Tema asemel oleks mul juba juuksed hallid ning vererõhk laes. Ma arvatavasti vinguks ise 10x rohkem. Miks peaks ükski inimene lihtsalt näpp ###### istuma ning laskma ennast peedistada? :)

Internetis on kõik kõvad mehed - laimatakse meest kellega pole vbl elu seeski sõna vahetatud ega teata muud kui ajakirjandusest loetakse. Mida siis veel oodata? Nii tavaline ju eestlaste jaoks lihtsalt võtta sõna teemal millest ei teata mitte midagi. EI teata osapooli ega sündmusi - kuid targutama ollakse varmad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu meelest aga on nõme see, et nii kui Kalmusest jutt nii tõttad sina kohe teda õigustama, minu silmis teeksid sa Marekust nagu mingi äta-päta, kes ei suuda enda eest rääkida, et sina "appi" tõttad. Holger, Marek on suur mees ja suudab siin ise ka rahvale vastu öelda/kirjutada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Kalmust klippi soovitati, siis miks peaks keegi kulturismimaastikul teda pärast saate filmimist maha tegema? Kaldun arvama, et otsus tuli siiski ERR`i poolt, kellele ilmselt ta dopinguminevik lihtsalt ei meeldinud ja kuna Summi näol on tegemist väga lastesõbraliku tegelaskujuga, siis seda enam.

PS: Ei targuta, vaid mõtlen loogiliselt ja ei tee kedagi maha, nii et sellised jutud paluks jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt minu sõnad.

Et siis mida. Halvustada võivad kõik - aga kaitsta ei tohi mitte keegi? Lollus ju.

Teil on kõigil ikka väga imelik arusaam sellest kuidas inimestevahelised suhted peaksid töötama. Miks ma peaksin lihtsalt laskma oma sõpru ja tuttavaid mustata?

Vähe sellest, iga kord kui Kalmus midagi ütleb siis vingute pärast veelgi rohkem. Ma lihtsalt üritan mõne positiivse sõna ka sekka öelda.

Aga tundub, et Eestlase lemmiktoit on ikka jätkuvalt teine Eestlane. Oeh. Pole eriti agressiivne inimene, kuid mõnel teil lööksin küll pead korralikult kokku. Võib-olla loksub midagi õigesse kohta tagasi. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust teeb terve see foorum endale praegu häbi.

Marek räägib lihtsalt ja selgelt nii nagu asjad on. Millegi pärast on see enamikele vastukarva ning siis hakatakse vinguma ja tõmblema. Et milles nagu probleem on ei saa mina lihtsalt aru?

Millega see Marek endale häbi teeb?

Kas kuskil on mingid etiketireeglid mis väidavad, et kui sulle sitta keeratakse pead ümber kummarduma ning laskma end tagant panna? Et kui sõna võtad enda kaitseks siis tehakse millegi pärast hoopis sind ennast maha?

Või tõesti on teil kõigil 10x rohkem kogemusi ja teadmisi kulturismimaastikust, et teate 100%lise kindlusega väita, et Marek'i sõnadel pole tõepõhja all. Et niisama mees vingub ja nutab ja süüdistab teisi? Miks ta peaks seda tegema?

Ehk kokkuvõttes jääbki mulje, et kõik on Marek'i vastased kuna teile "tundub", et mees lihtsalt süüdistab oma ebaõnnes teisi kogu aeg. Ning üldjoontes olen nõus sellega, et vähem vingumist on alati mehisem. Kuid antud juhtudel on jäänud mulle ka juba mulje, et Kalmusele üritatakse "ära panna" juba viimased paar aastat ning stabiilselt keeratakse käru.

Tema asemel oleks mul juba juuksed hallid ning vererõhk laes. Ma arvatavasti vinguks ise 10x rohkem. Miks peaks ükski inimene lihtsalt näpp ###### istuma ning laskma ennast peedistada? :)

Internetis on kõik kõvad mehed - laimatakse meest kellega pole vbl elu seeski sõna vahetatud ega teata muud kui ajakirjandusest loetakse. Mida siis veel oodata? Nii tavaline ju eestlaste jaoks lihtsalt võtta sõna teemal millest ei teata mitte midagi. EI teata osapooli ega sündmusi - kuid targutama ollakse varmad...

Ole ise siis targem ja ära võta sõna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei no APPPIIIIII!!!! Kle Holger loe oma postitus nüüd läbi ja loe ka enamus teised oma postitused siin fitness.ee`s läbi.

Mul ei ole Kalmuse vastu absoluutselt mite midagi ja ma ei näe halba ka selles kui sõber sõpra kaitseb, kuid saa aru Kalmus oskab ise ka siin vajadusel inimesi p..e saata. Aeg ajalt sinu komme lugedes on mul mulje, et kas Ott või Kalmus isiklikult kirjutavad, kuna sa nii hästi teadvat mida nad mõtlevad ja kohe kribad nende eest........

Muudetud kasutaja Nana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole eriti agressiivne inimene, kuid mõnel teil lööksin küll pead korralikult kokku. Võib-olla loksub midagi õigesse kohta tagasi.

Tuletan meelde, et foorumis vägivalla õhutamine või sellele vihjamine on keelatud ja karistatav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×