Jump to content
vend vähk

BALTIC MATCH 2011 - lisatud protokoll

Recommended Posts

Usun, et kõik sportlased ja fännid on toredasti eilsest Riia reisist taastunud

Enamuse ajast olin kohtuni, sain pildistada ainul Läti meistrivõistlusi Bikini Modeli

nii siis Bikini Model Läti moodi:

post-17-1304879646_thumb.jpg

post-17-1304882605_thumb.jpg

post-17-1304882647_thumb.jpg

post-17-1304882717_thumb.jpg

post-17-1304882747_thumb.jpg

post-17-1304882794_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud piltide eest!

Vaatsin pildid üle ja pilt kohe palju selgem. Leedukad tulid ja paugutasid parema vormi ja korralikuma grimmiga. Klassikutest oli Rücku küll heas vormis, aga leedukas oluliselt paremate proportsioonidega ja meie raskekahurväest oleks sellisele mehele klassikas vastast ehk ainult Taavi Koovitil, aga klassikalises mõttes oleks ilmselt temalgi raskuseid. See on lihtsalt teine tase ja usun, et see mees võib veel klassikalises kulturismis tulla maailmas kõige kõrgematele kohtadele. Ka leedukate juunior oli lagi(väga tõenäoliselt tuleb ka Tallinnasse klassikalise kulturismi MM-ile(miks mitte?)) ning kulturistidest ei ole mõtet rääkidagi. Paraku puuduvad mul andmed, kas nendel võistlustel dopingukontrolle ka oli? Tagasisidet on olnud siiani võrdlemisi vähe ja huviga ootame protokolle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides


Suured tänud piltide eest!

Vaatsin pildid üle ja pilt kohe palju selgem. Leedukad tulid ja paugutasid parema vormi ja korralikuma grimmiga. Klassikutest oli Rücku küll heas vormis, aga leedukas oluliselt paremate proportsioonidega ja meie raskekahurväest oleks sellisele mehele klassikas vastast ehk ainult Taavi Koovitil, aga klassikalises mõttes oleks ilmselt temalgi raskuseid. See on lihtsalt teine tase ja usun, et see mees võib veel klassikalises kulturismis tulla maailmas kõige kõrgematele kohtadele. Ka leedukate juunior oli lagi(väga tõenäoliselt tuleb ka Tallinnasse klassikalise kulturismi MM-ile(miks mitte?)) ning kulturistidest ei ole mõtet rääkidagi. Paraku puuduvad mul andmed, kas nendel võistlustel dopingukontrolle ka oli? Tagasisidet on olnud siiani võrdlemisi vähe ja huviga ootame protokolle.

Dopigukontrolli lubati, aga lubaduseks see ka kahjuks jäi.

Küsimuse peale, kus on dopigukontroll, sain ainult ähmast mõminat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oiiiiii, Imre, see on nüüd sulaselgelt jama jutt, et ainult Taavil oli sellele mehele võimalus vastu saada. Taavi oleks oma vormidega rahulikult une pealt ja igast asendist võidu võtnud. Ka Ott, kes saalis asjaga tegeles, ütles, et oleks võidu pigem minule andnud, hoolimata, et oleme oma koondise mehed. Niisamuti on jama jutt proportsioonide jutt, mehe ülakeha (õlgade) ja jala laiuse (massi) suhe oli ikka väga oluliselt minu kasuks. Käte ja jalgade suhe oli paigast ära. See oli väga tasavägine lahing ja minu vend, kes nägi saalist, ütles ka, et 50/50, väga raske öelda, et kes. Nii piltidelt, kui videodelt on selgelt näha, et oli temal väga tugevaid poose ja oli minul võrreldes temaga väga häid poose. Aga mees oli terav ja ma ei mõista kindlasti võitja üle kohut, kuid kindlasti ei olnud võit mägede kõrgune ja põhuseks ei olnud proportsioonid, ta oli terav ja asi taandus detailidele ning me ei saa ilmselt teada, kuidas mina oma grimmiga kohtunikele paistsin. Aga katastroof see pidi ilmselt olema, kuna kohtunikud olid lavale väga lähedal ja juba laval kätt surudes ütles Arnold, et grimm oli sul täielik katastroof!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja mida veel avastan, vaadake videod, leedukas ei hoia teise ringi peal enam nii mõneski poosis kontrollitult terveid poosegi, vaadake kasvõi alates vabaseisust, kuidas seisan mina ja kuidas tema. Veidral kombel oli mees laval väga läbi. Selles suhtes on mul ainult enda üle hea meel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida ma ikka klassikalisest kulturismist tean. Ilmselt olen klassikas võistelnud kokku sama palju(EM-id, MM-id, erinevad Põhjamaade GP-d Norras,Rootsis, Soomes) kui terve Eesti koondis kokku, aga see selleks. Hooaja jätsin ka pooleli oma kogemustele tuginedes ja kui mul oleks toetavaid sugulasi-tuttavaid, kes mulle oleksid päevast päeva korrutanud, et ma olen kõige parem ja tugevam, siis ehk oleks ka EM-ile läinud järjekordse finaalkoha järele. Viimasel MM-

il ei võidutsenud kaugeltki kõige kuivemad ja jämedamad mehed erinevalt 2009 aasta MM-ist... See spordiala on muutunud ning ennustusi on raske teha. Mis siin ikka pikalt kogeleda- usun, et juba paari nädala pärast EM-il saame nii eestlastele kui leedukatele EM-l kaasa elada ja ehk siis parema ülevaate, milline tase on Balti kangematel suures ja laias euroopas.

Sorry kui kellelegi konnasilmade peale astusin. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suure põnevusega ootan Indrek Otsuse kommentaare nii karikavõistlustele kui ka Balti matšile ;)

Piiber ootab kriitikat, välku ja pauku? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
juuniorite pilte on valus vaadata. ei tea, mida mehed ise pidid tundma - nii õudne grimm ikka, kahju :S

Grimm oli paljudel jube olnud ja tõesti ei kujuta ette, mis lahenduse me sügiseks välja mõtlema peame. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piiber ootab kriitikat, välku ja pauku? ;)

Piiber tahab jah mingi jama ja intriigi üles keerutada :D Aga ei, ma ju seekord kohtunik kusagil ei olnud ja oma võistlejat ettepoole ei upitanud, kuna ta ei võistelnud ka ju :) Seega ei saa kellelgi mulle etteheiteid olla, lihtsalt huvitav lugemine. Et kuidas hr. Indrek hindaks Vähi saiavormi karikal jne :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piiber tahab jah mingi jama ja intriigi üles keerutada :) Aga ei, ma ju seekord kohtunik kusagil ei olnud ja oma võistlejat ettepoole ei upitanud, kuna ta ei võistelnud ka ju :D Seega ei saa kellelgi mulle etteheiteid olla, lihtsalt huvitav lugemine. Et kuidas hr. Indrek hindaks Vähi saiavormi karikal jne ;)

No Otsuse kokkuvõte on juba ammu üleval karikavõistluste kohta. Loe ise

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sorri, Rebs, minu vanad silmad ;)

Küll tuleb Balti Matši kokkuvõte ka! Mina usun Indrekut! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No Otsuse kokkuvõte on juba ammu üleval karikavõistluste kohta. Loe ise

Misasja. See ilmus küll märkamatult üles, isegi mina polnud seda veel lugenud.

Otsus on ikka nii chill ja tark vend, et tema arvamusi on alati hea lugeda. Kui noored muretsevad laadimise ja soolade ja vee ja jumal teab veel mille üle, siis Otsusel on teatavasti väga loogilised seiskohad nende asjade suhtes.

Viimane lause: ;)

PS. Uut asja—bikini modellindust—nõustun ma spordiks pidama, alates hetkest, kui kehadel võib märgata sportliku tegevuse jälgi. Muidugi, ilusad neiud kõik...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bikini on lülitatud ka Euroopa mv kavva Tjumenis eks seal saan ise sotti ,mis seal siis hinnatakse kui võitjad selguvad.

Pakun, et sealsed tipud kisuvad sinna BF piirile juba ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Misasja. See ilmus küll märkamatult üles, isegi mina polnud seda veel lugenud.

Otsus on ikka nii chill ja tark vend, et tema arvamusi on alati hea lugeda. Kui noored muretsevad laadimise ja soolade ja vee ja jumal teab veel mille üle, siis Otsusel on teatavasti väga loogilised seiskohad nende asjade suhtes.

Viimane lause: :D

PS. Uut asja—bikini modellindust—nõustun ma spordiks pidama, alates hetkest, kui kehadel võib märgata sportliku tegevuse jälgi. Muidugi, ilusad neiud kõik...

Tore, et ma polnud siis ainuke pimesikk. Kusjuures tõesti ei pannud tähele, kuigi käin siin iga päev mitu korda ... Vaikselt susserdas üles ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Misasja. See ilmus küll märkamatult üles, isegi mina polnud seda veel lugenud.

Otsus on ikka nii chill ja tark vend, et tema arvamusi on alati hea lugeda. Kui noored muretsevad laadimise ja soolade ja vee ja jumal teab veel mille üle, siis Otsusel on teatavasti väga loogilised seiskohad nende asjade suhtes.

Viimane lause: :D

PS. Uut asja—bikini modellindust—nõustun ma spordiks pidama, alates hetkest, kui kehadel võib märgata sportliku tegevuse jälgi. Muidugi, ilusad neiud kõik...

Mina kartsin, et olen samuti liiga hall ja ei märganudki maestro Otsuse kommentaari. Ei tea, kas keegi üldse nägi seda varem või on tegemist Otsuselt Rebasele saadetud isikliku kirjaga? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×