Jump to content
olenp2ttpoiss

Kaalust juurde võtmine

Recommended Posts

Tere

Olen siis nüüd umbes 3-4kuud teinud ilusti kodus trenni täpsemalt kätekõverdusi 3 korda nädalas ning käinud ka ujumas,mida pole teinud on kõhulihased ja jooksime kuna ei taha väga kaalust alla võtta,tahaks just vastupidi et kaalu juurde tuleks.Aga on ka tekkinud väikene kõht juba ette ja tahaks ausaltöeldes sellest lahti saada:)suveks ikkagi vormi.Tahtsingi targemate käest küsida,et äkki neil on anda mulle nõuannet kuidas hoida oma praegust kaalu ilma seda alandamata,aga samas tehes ka aeroobset trenni mõtlen siis jooksmist 2 korda nädalas.

suured suured tänud vastajatele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausaltöeldes käivad inimesed ka jooksmas ja kaal ei lange midagi nii ulmeliselt kiiresti kohe. Kui sa tahad rasvast lahti saada siis tee lihastrenni ja korrasta toitumine.Nii lihtne see ongi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust käib see asi nii, et kui lihast treenid siis võid joosta ka , kui massi tahad.

Aga sa pead õieti ja rohkelt sööma ja ilusti treeni tegema, sest kui jooksed ega sa lihasmassi ei jookse kuskile ära, vaid pekk kaob.

<_< Jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale jõutreeningut teha 20-30 minutit aeroobset, see aitab rasva % kontrolli all hoida ja siis ei ole muud, kui sööd nõksa rohkem, kui päevas ära kulutad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõtlesin,et teen siis nüüd järgmiselt

samalpäeval kui teen jõutrenni teen pärast trenni üks 3km jooksu,kuna ma jõusaalis ei käi vaid treenin kodustes tingimustes siis ehk see mõistlik?<_<

Kui tahad kodus treenides ennast vormi viia, siis muretse endale P90X kodune treeningprogramm, Viisin ise ennast nimetatud kavaga elu parimasse vormi nii silmale vaadata kui ka jõu ja vastupidavusnäitajate poolest ;)

Üks pisike küsimus veel, miks suveks vormi????? See kõigile inimestele, katsuge aastaringselt vormis olla, siis jäävad sellised kevadised "suveks vormi" mured ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei mõtlegi ainult suveks,meeldib trenni teha aastaringselt aga just väga meeldib kodus treenida ja ülekõige armastan kätekõverdusi teha,minu arust parim viis ülakeha treeninguks,aga oskad ehk öelda kust ma seda treeningkava leida võin?Kast siit fitness.ee keskkonnast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

P90X kodune treeningprogramm

oskab keegi aidata kus ma endale selle Eestis muretseda saaksin,netist otside leidsin ainult välismaa kohad,äkki keegi tahab enda oma mulle maha müüa:) igatahes kõik kes midagi teavad,andke märku

TÄNUD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
P90X kodune treeningprogramm

oskab keegi aidata kus ma endale selle Eestis muretseda saaksin,netist otside leidsin ainult välismaa kohad,äkki keegi tahab enda oma mulle maha müüa:) igatahes kõik kes midagi teavad,andke märku

TÄNUD

Mina tõmbasin endale torrentiga

http://isohunt.com/torrent_details/48607318/p90x?tab=summary

Seal ka kaasas erinevad kavad, vastavalt eesmärkidele <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×