Jump to content
Mr Fox

Zyzz & Josef Rakich

Recommended Posts

Ta ei teinud üldse aeroobset, ta kasutas festivalidel narkootikume, võimalik kaasa sündinud südame defekt, kasutas treni , test, clenbuterol,metaani ja räägitakse et sai saunas infrakti.

Ei imesta üldse, kõik need kokku ja tulemus oligi selline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta ei teinud üldse aeroobset, ta kasutas festivalidel narkootikume, võimalik kaasa sündinud südame defekt, kasutas treni , test, clenbuterol,metaani ja räägitakse et sai saunas infrakti.

Ei imesta üldse, kõik need kokku ja tulemus oligi selline.

Huvitav, sellise kompoti kohta polegi tal eriti kickazz füüsiline vorm ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trüki googlesse zyzz before and after ja siis mõtle uuesti :P Foorumites räägitakse zyzz tarvitab sterosi, aga on ta seda ise kunagi öelnud või lihtsalt inimesed spekuleerivad.

//lampi sattusin sellisele saidile http://zyzzcentral.com/2011/05/11/who-is-zyzz/

nojh B)

Aga siiski tema toimetusi oli tore netis jälgida ja ta oli paljudele motiks

Muudetud kasutaja realreal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, sellise kompoti kohta polegi tal eriti kickazz füüsiline vorm ju.

Et amfi pealt peaks parem vorm tulema või :rolleyes:

Enamus ei kasvata ka steroidide pealt midagi väga erilist. Geneetilised eeldused, metoodika ja higi on ikka väga olulised.

Südamele pani laksu mõni kõvem stimulant ma arvan. Kokaiin näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et amfi pealt peaks parem vorm tulema või :rolleyes:

Enamus ei kasvata ka steroidide pealt midagi väga erilist. Geneetilised eeldused, metoodika ja higi on ikka väga olulised.

Südamele pani laksu mõni kõvem stimulant ma arvan. Kokaiin näiteks.

Ma ei taha väga uskuda, et ta Tais narkootikume tarvitas, kuna seal riigis on päris karmid seadused selle koha pealt. Muidugi seda ei saa nüüd välistada, aga siiski Taisse minnakse rohkem teiste asjade pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei taha väga uskuda, et ta Tais narkootikume tarvitas, kuna seal riigis on päris karmid seadused selle koha pealt. Muidugi seda ei saa nüüd välistada, aga siiski Taisse minnakse rohkem teiste asjade pärast.

Lapsprostituudid ja odavad steroidid:D?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Zyzz pole surnud.

Zyzz teeb jälle trolli internetile... Pealegi ta on hea sõber prankster miljardär David Alkiga.

Matustele ei lastud lähedasi sõpru, keegi pole (seal surnuaias kus ta maeti) ta hauda leidnud. Facebookis on ta osad lähedased öelnud juba ,et ta on elus.

Zyzzil on käsil suur teleprojekt mille valmistumine hetkel käib. Käivad spekulatsioonid, et käivad Jersey Shorei 6 hooaja võtted kus ta juba osaleb.

Muudetud kasutaja Carlsson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljakas on näha inimesi veel, kes seda ei usu. Varsti on juba kuu aega möödas, võiks nagu juba aru saada :rolleyes:

Mees, ma tean et raske on seda endale tunnistada, aga Zyzz on läinud.

Igasugu väited, et ta veel elus on, on kinnitamata ja absurdsed. Samal ajal kui kõik väited tema surma kohta on kinnitatud ja tõestusega. Ja ära arva, et ma ütlen seda sellepärast et ma ei ole kogu materjaliga tutvunud. Olen ja tean, mis jutud liiguvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×