Jump to content
Janika Aavamägi

Fitness.ee KÄTEKÕVERDUSMÄNG: vaata, kes vōitis!

Recommended Posts

No krt see väristamine pole mingi kätekõverdus :P

Reeglid võiksid ikka sellised olla, et rind korralikult vastu maad ja alles siis läheb kirja..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Purk võib jälle segada. Eelkõige vaadatakse ikkagi käe nurka, et oleks täisnurk.

Ilus sooritus ju. Võibolla lõpupoole mõned ei lugend, aga paljud oli hästi tehtud. Tubli!

Kui on lohvakas pluus, poleks seda purki sealt alt nähagi :)

Teisest poolest läksid kordused nagu kiiremaks ja ka aplituud jäi väiksemaks. :P

Paljudel videotel peaks ikka kreatiini purgi taoline purk all olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No krt see väristamine pole mingi kätekõverdus :P

Reeglid võiksid ikka sellised olla, et rind korralikult vastu maad ja alles siis läheb kirja..

Olen nõus.

Usun, et "züriil" pole lihtne võitjat kindlaks teha. Aga jah - selline amplituud tundus vähe väike... aga who knows.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna pidi vist viimane päev olema

Janika võiks sellele vastata, homme hommikul viitsiks ise ka osaleda. ;)

Edit: See võistlus kestab muidu edasi? Reklaamis oli nagu iga kuu lõpus auhind? :)

Võitu sihtima ei läheks, aga pingutaks ikkagi. Täna pole tuju mässata enam. Rinnatrenn ka vahetult all.

Hoian pöialt muidu kõigile peale Archangeli. :) Mitte midagi isiklikku, huvitav oleks lihtsalt, kui keegi praegust favoriiti üllatada suudab.

Aga žürii võiks küll karm olla. Kui kka näha, et täisnurk ära ei tule, siis ühe korduse asemel kõverdus poolena lugeda ja kõik. Need, kes käed lihtsalt korraks lukust lahti lasevad ja siis uuesti lukustavad, on ju puhtad petturid. Väärt nulli. :P Ei mingit halastamist. Pole tarvis kõigiga ilus ja sõbralik olla. :D

EDIT: laiema kätehaarde eest ka trahvid on?

Muudetud kasutaja lifter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teisest poolest läksid kordused nagu kiiremaks ja ka aplituud jäi väiksemaks. :)

Paljudel videotel peaks ikka kreatiini purgi taoline purk all olema.

Neid on keeruline tõesti isegi parima tahtmise korral kätekõverdusteks nimetada :P .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka tänasest jõhker bodypump ja jõusaalis rinnatrenn all, kuid tegin ikkagi video praegu öösel uuesti kui avastasin, et viimased minutid jooksevad. Nüüd öösel olekski ju tore hakata üksteist üle trumpama, hommikul oleks kõigil siin +10 sooritusele otsa.

Henri - 22 (aasta vahepeal juurde tulnud :P )

87 või 88 kordust peaks vist olema, ära libisesin lõpus...

Video:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Säh teile kooki moosiga:

Kaks üritust. Üks hommikul - 89x enda arust vägagi hea tehnikaga.

Nüüd pool tundi tagasi, suurest vihast, et mõni mees lihtsalt nõksutab - 98x. Veidi kehvem tehnika.

Raamatute kõrgus oli "väiksem" kui tavaline "purk". Ehk kordused sügavamad kui tavaliselt... kaameranurk võib petta.

Eks žürii otsustab mis saab. Mina tegin, mis suutsin. Endaga rahul. Sõjaväes saaks max'i kätte. :P

98x variant.

89x variant

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ka tänasest jõhker bodypump ja jõusaalis rinnatrenn all, kuid tegin ikkagi video praegu öösel uuesti kui avastasin, et viimased minutid jooksevad. Nüüd öösel olekski ju tore hakata üksteist üle trumpama, hommikul oleks kõigil siin +10 sooritusele otsa.

Henri - 22 (aasta vahepeal juurde tulnud ;) )

87 või 88 kordust peaks vist olema, ära libisesin lõpus...

Video:

Eem, kurvastan sind natuke, aga see katse nüüd küll võitu ei vääri. :P

1) täisnurgani ei lase peaaegu ühtegi kordust

2) käed liiga laialt

3) pumpad ehk ei lukusta käsi ära, tuletan meelde, iga korduse alg- ja lõppasend on sirge lukustatud kätega :D

Kui ei usu mind, tee sama tehnikaga uuesti, aga lase filmida otse eest. Praegune filmimisasend on loomulikult ka hästi valitud, ei näita üldse tegelikku käte nurka. ;)

Ma ei ütle, et nii kätekaid tegema jääksingi, aga sellise tehnikaga konkureeriks ise ka Archangeliga, kui ta puhtalt teeb :) . Samas tal olid ka käed natuke laiemalt kui õlgade laiuselt või kuni peopesa laiuse võrra laiemalt. Pohh see võistlus ja võitmine, mind hakkas huvitama, kuhu see piir nüüd seatakse lubatu ja lubamatu vahel. ;)

Reaalselt laiem kätepaigutus annab ikka väga korraliku eelise. Siinkohal ei räägi paarist kätekõverdusest, vaid paarikümnest ja enamast. Parandage kui eksin, aga kitsalt on pearõhk triitsepsil ja õla eesmisel osal, laialt saab aga ka rinnalihase täielikult ära kasutada + amplituudi tunduvalt väiksem. :)

Enivei selle kirjutamise jooksul jõudis Archangel enda uued videod ka ära postida, seega jutt võimalikust võidust kaotas tähtsuse. Aga lõpptulemust jään ikka ootama.

Praegu asi lukus ka juba, eks näis, mis sellest kõigest välja tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käed minuteada võisidki peopesa võrra laiemalt olla. Ja nii ma ka käed panin. Raske vbl videost aru saada muidugi. Head kaameranurka ei saagi olla. Peaks mitme nurga alt tegema.

Külje pealt näeb üldist asendit, aga käte asetus ja lukustamine võib veidi mööda olla. Otse näeb seda hästi, kuid ei pruugi muud näha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Misasja? Ma küll ei leia, et kumbki archangeli video tehnika poolest minu omast etem on :P Et miks ainult mind kritiseerida ja teda esile tõsta sellisel juhul?

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Misasja? Ma küll ei leia, et kumbki archangeli video tehnika poolest minu omast etem on :S

Eks vaataja silmades. Aga vahet pole, isegi kui tehnika sama siis ma tegin mõlemal juhul rohkem :)

Omavahel me ei konkureeri, aga mingil tüübil vist 99 kordust, ja saame vist mõlemad pähe. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilus pumpamine! :D

Mulle meeldis, et "keha sisse ei vajund", püsis sirgena.

Loodame, et ikka mingi komisjon tuleb homme-ülehomme, lähete veel duellile niimoodi omavahel :)

:P

Säh teile kooki moosiga:

Kaks üritust. Üks hommikul - 89x enda arust vägagi hea tehnikaga.

Nüüd pool tundi tagasi, suurest vihast, et mõni mees lihtsalt nõksutab - 98x. Veidi kehvem tehnika.

Raamatute kõrgus oli "väiksem" kui tavaline "purk". Ehk kordused sügavamad kui tavaliselt... kaameranurk võib petta.

Eks žürii otsustab mis saab. Mina tegin, mis suutsin. Endaga rahul. Sõjaväes saaks max'i kätte. :)

98x variant.

89x variant

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ühest teisest küljest veel reeglite kallal nokkida, siis video tuli saata aadressile info@fitness.ee, mis tähendab, et siia postitamine ei tohiks olla piisav. Mina saatsin veel enne südaööd :)

Aga nüüd asi lukus ju ja rohkem ei tohiks juurde saada tulla?

Tavai, võiks küll kuhugi fitshoppi duellile :P siis adrekas üleval ka ja tuleb kindlasti veel rohkem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ühest teisest küljest veel reeglite kallal nokkida, siis video tuli saata aadressile info@fitness.ee, mis tähendab, et siia postitamine ei tohiks olla piisav. Mina saatsin veel enne südaööd :)

Aga nüüd asi lukus ju ja rohkem ei tohiks juurde saada tulla?

Tavai, võiks küll kuhugi fitshoppi duellile :) siis adrekas üleval ka ja tuleb kindlasti veel rohkem

Aaaaggaaaaaa...

....... Ma saatsin ka info@fitness.ee :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aaaaggaaaaaa...

....... Ma saatsin ka info@fitness.ee :P

Väga hea! Siis duellile minek vms :) eks näis mis puldis olevad inimesed otsustavad

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Misasja? Ma küll ei leia, et kumbki archangeli video tehnika poolest minu omast etem on :) Et miks ainult mind kritiseerida ja teda esile tõsta sellisel juhul?

Archangelil tundus täisnurk olemas olevat, sul aga mitte. Pumpasite jh mõlemad, sirgete kätega fikseeritud algasendist küll iga korduse korral rääkida ei saa. Kohtunikud postitagu list sellest, mille juures silma kinni pigistavad. :)

+ Kuidas mõista, et õlgade laiusest peopesa võrra võib laiemalt käed asetada? Mina sain aru, et see tähendab, et peopesad võivad õlgade kõrval otse olla, mitte ei jäta peopesa võrra veel kummalegi poole ruumi.

Kui inimese keskmine õlgade laius on 45cm (luu äärest luu ääreni jutt), siis teie puhul tähendab see mitte üle 50cm pöidlast pöidlani vahet ju?

Samas mu peopesa on ütleme, et 10cm lai. Kui teisiti läheneda reeglitele ja õlgade laiust arvestada ka oma suva järgi (nagu need 60+ selles teemas), siis saab 80+ laiuse ju. :D

Ausalt öeldes 50cm haardega tehes tundsin, et kätekõverdused on rasked. 80cm haardega pumpasin nagu tühja kangiga. Jutt siis pöidlast pöidlani vahest, näpud koos.

Nii muuseas, keegi NATO testi teinud on nii, et ta käte laiusega rahul poldud? Kui laialt siis käed olid? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult tahaks teada, et kuna täpselt see asi lukku läheb. Esimene võitja selgub küll 30. juuni ,kuid see ei tähenda ju, et 29.06 23:59 asi lukus on, või tähendab?

Üritaks nüüd päeval üle teha seda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere hommikust

Tihe arutelu on käima läinud, mis on vaid positiivne... küsimusi ja huvi jätkub.

Millal täpselt võistlus lukku läheb- tegelikult hakkame me järjest lugema ja kui keegi juhuslikult hea sooritusega video saadab, ikka võtame arvesse :)

Henri ja Holgeri videod tõesti olid enne südaööd aadressil info@fitness.ee ja kui poleks olnud, poleks ka hullu olnud. Mehed, tegu siiski rahvaüritusega, kuid lugemises püüame jääda külmaks ehk siis karmiks. Nii, et kui keegi saab korduseid 1-2, ei pahanda eksole?

Reeglid kord uuesti:

Kätekõverduse õige tehnika:

Lähteasendiks on eestoenglamang sirgetel kätel, peopesad paralleelselt, sõrmed ees, käed õlgade laiuselt või kuni peopesa laiuse võrra laiemalt, õlavööde toetuspinna kohal; keha moodustab õlgadest kandadeni ühe sirge.

Käed kõverdatakse selliselt, et küünarliigeses tekib vähemalt 90-kraadine nurk (õlavars lastakse paralleelseks toetuspinnaga), lähteasendis on lubatud kuni 5 s puhkus; käte kõverdamisel ja sirutamisel peab keha moodustama kogu liikumise vältel ühe sirge.

Sooritus on sama nii naistel kui ka meestel!

Vale tehnikaga või mittepiisavale sügavusele sooritatud kordusi ei loeta.

Sisekaitsekadeemia näidisvideo õigest kätekõverdusest

Jääme ootama ja mõnusat praadimist :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×