Jump to content
Janika Aavamägi

Fitness.ee KÄTEKÕVERDUSMÄNG: vaata, kes vōitis!

Recommended Posts

nõus patellaga. aga võin ka uue video teha põlvedele toetudes. Mõningatel juhtudel (mitte mina ise), võib põlvedele totetuv naisterahvas igavesti pumpama jääda <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas muidu kui üks video juba esitatud on, siis hiljem uue ka esitada võib kui sooritus paraneb?

algselt oli nii, et kui sooritus paraneb, siis teed uue video ja parim tulemus läheb kirja, aga ma ei tea kuidas nüüd asjad täpselt paika on pandud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd siis poole võistluse pealt tuleb välja, et naistel pole kästud sirgete jalgadega teha! ;)

Facebooki videos polnud selle kohta mingit märget.

“Kätekõverdused” ongi mõistetav ainult ja ainult sirgete jalgadega.

Jaanika näidisvideos, kus oli tehtud põlvedel, oli juures selgitav jutt vigastuse kohta, miks ta nii tegi - “Ja kui ma eelnevalt kirjutasin, et olen lombakas ja ei saa liikudagi ja videos teen juba põlvedel erivõtteid”, siis see on väga üheselt mõistetav lause.

Või olen mina midagi valesti aru saanud? <_<

Lihtsalt nördinuks teeb asjaolu, et ei suudeta algusest peale korrektseid reegleid välja mõelda, vaid muudetakse neid võistluse käigus. :D

Miks peavad selle all kannatama need, kes tegid oma videod kohe ära? :D

Minu soovitus oleks muuta see põlvedel variant ära. Nagunii on enamus naistel tehtud sirgetega.

Tegelikult ma täitsa saan aru, et selliselt mulje jäi. Aga kuna keegi polegi veel teinud põlvedel videot naistest, siis igati õiglane praeguste võistlejate suhtes, et naised teevad samuti sirge kehaga kätekõverdusi.

Aitäh ettepaneku eest! :D

Kas muidu kui üks video juba esitatud on, siis hiljem uue ka esitada võib kui sooritus paraneb?

"Kui võistleja saab linti soorituse, kus teeb rohkem kordusi kätekõverdusi, kui siinses videos, siis saab võistlusvideo välja vahetada!"

Ikka saab :D Aega ju treenida ja tulemust parandada küll ja veel :D

Veel üks üleskutse! Ma vabandan, et ei pane kõigi nimesid ja kasutajaid kokku aga võistlusvideote juurde märgiks ära ka, kuidas on Sinu kasutajanimi Fitness.ee's, siis rahval huvtav järelkaja lugeda ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks imetore, kui võistlusvideote juures oleks ka tehtud kätekõverduste arv. <_< Siis on parem vaadata ja kindel olla, kui hakata ise lugema, isegi kui lõpus on öeldud arv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot oot Janika, mu tütar tegi küll põlvedel :D
Ma arvan, et nii noored ikka võivad teha <_<

Häbi-häbi mulle. Käisin enda blogi läbi ja võtsin sealt võistlusvideod aga Sinu tütre oma jäi lisamata. Nüüd on see tehtud ja Berit ilusti reas olemas :D Vabandust selle pärast.

Ja Beriti põlvedel tehtud kätekõverdused on igati aksepteeritavad :D

Päikest ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ciao

Ma käisin hommikul läbi

ostsin kindad ja haarasin ka uue sheikeri.

Opetaator Kiivikas võttis asja ilusti üles.

Süüdistusmaterjal siin:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enim õige sooritusega teinud Fitness.ee külastaja võidab endale 50€ eest omal valikul toidulisandeid FitShopst! Võitja arvutatakse välja protsentuaalselt. Meestel on 30 kõverdust 100%, naistel on 100% 15 kätekõverdust.

Kuidas seda mõista, et võitja arvutatakse välja protsentuaalselt? Et see viitab nagu teatud hulgale, mingile kogumile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ciao

Ma käisin hommikul läbi

ostsin kindad ja haarasin ka uue sheikeri.

Opetaator Kiivikas võttis asja ilusti üles.

Süüdistusmaterjal siin:

Vinge!

Seda võimalust võivad taisedki kasutada julgesti :rolleyes:

Kuidas seda mõista, et võitja arvutatakse välja protsentuaalselt? Et see viitab nagu teatud hulgale, mingile kogumile.

Edit tehtud. Foorumis oli reeglistikus vastukõlma muutmata. Peaauhinna saavad kaks võistlejat: üks mees ja üks naisvõistleja, seega pole vaja võrrelda erineva soo tulemusi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pange mu sõbra video ka võistlusnimekirja Rauno 21, video on siin

Enda video tuleb ka hiljemalt homme:)

Muudetud kasutaja labrot poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toomas Valdre, 22-aastane, korduseid 30.

Taavi võtab nüüd Toomase käevangu ja lähete arvatavasti Eedeni FitShopi ja saate sealt endale vaheauhinna kenasti kätte :lol:

Sarge, on mul õiged andmed, et Sinul ju samuti vaheauhind välja võtmata :D?!

Aga tehke julgelt uus video, 30+ oleks ikka parem, kui 30 ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõne mehe kätekõverdused on küll suht kaugel õigest reeglite järgsest tehnikast. :D

Loodan, et see võetakse ikka arvesse kah. :lol:

Kõik läheb arvesse :D!!

Ja eks video saatjatele kirja teel annan teada ka, kuidas oli tehnika ja mida parandada, kuid ega mina üksi pole žürii ;) Seda otsustame 30.juuni eel.

Praeguseks on 17 võistlejat ning 34 päeva on jäänud kahe peaauhinna väljaandmiseni.

Üks naisvõitja ja teine meesvõitja.

Peaauhinnaks 50EUR' väärtuses toidulisandeid FitShop.ee'lt

Kõigile võistlejatele, kes täidavad piirnormi, on vaheauhind, mille saab kätte sobivast FitShopist.

Võitjaks osutub kätekõverdaja, kes teeb õige tehnikaga enim kätekõverdusi.

Reegleid saab lugeda SIIT.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ranno Rentik, 20, kordusi 30

Argo Kruusmaa, 23, kordusi 70

Taavi Veelmaa, 20, kordusi 40

Kert , 20, kordusi 45

Jaano Saar, 20, kordusi 50

Aare Jamnes, 21, kordusi 30

Ivo Kitsing, 19, kordusi, 35

Muudetud kasutaja -AJ-Styles poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajateenistuses saab maksimaalsed 100 punkti 82 kätekõverduse eest... Ma ise teen Kaitseväe üldfüüsiliste testi ajal tavaliselt 100 kordust. Kui veel väga heas vormis olin, siis paugutasin rohkem. Nooremad mehed peaksid rohkem pingutama! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×