Jump to content
Guest ületreenitud

Vanematele ei meeldi

Recommended Posts

Guest ületreenitud

Vanematele ei meeldi, kui söön oma toite. Koguaeg vinguvad, et olen oma erimenüü peal, ma nagunii sellest mingit kasu ei saa, rohkem toidukordi on mõeldud dieeditajatele, pakuvad rämpstoitu, jne jne jne. Kuigi ma söön küll ema tehtud toite, aga mitte igapäev.Õde ei söö samas pea ühtegi ematehtud toitu. Tundub, et vanemad viivad väga tihti endast välja. Mida soovitate teha. Aitäh.

Muudetud kasutaja ületreenitud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vanematele ei meeldi, kui söön oma toite. Koguaeg vinguvad, et olen oma erimenüü peal, ma nagunii sellest mingit kasu ei saa, rohkem toidukordi on mõeldud dieeditajatele, pakuvad rämpstoitu, jne jne jne. Kuigi ma söön küll ema tehtud toite, aga mitte igapäev. Tundub, et vanemad viivad väga tihti endast välja. Mida soovitate teha. Aitäh.

Kui sa sööd teisiti kui nemad siis katsu neile rahulikult selgitada miks sa seda teed ja miks sinul seda vaja on, aga usun, et nn vingumise peapõhjus on selles, et söögi ostavad nemad ja ju neil siis pole see eriti võimalik sind igapäevaselt vastavalt sinu menüüle toita. Kui aga sööd oma teenitud raha eest siis ei tohiks erilist probleemi ju olla. Keegi pole kellegi oma(nd). Ka laps vanemate oma(nd) mitte seega ei saa nad ka sulle erilisi ettekirjutuisi teha millega sa tegeled kui see just seadusega vastuolus ei ole. Seega mõtle see asi läbi, kui palju ja mille nimelt maksavad kinni sinu vanemad. / Toit, riided katus peakohal koos kõige sinna juurdekuuluvaga. Kui midagi sellest osast tasuvad nemad sinu eest siis võib neid ka mõista pisut kui sinu menüü perekonna eelarvet lõhki kipub ajama./

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vanematele ei meeldi, kui söön oma toite. Koguaeg vinguvad, et olen oma erimenüü peal, ma nagunii sellest mingit kasu ei saa, rohkem toidukordi on mõeldud dieeditajatele, pakuvad rämpstoitu, jne jne jne. Kuigi ma söön küll ema tehtud toite, aga mitte igapäev.Õde ei söö samas pea ühtegi ematehtud toitu. Tundub, et vanemad viivad väga tihti endast välja. Mida soovitate teha. Aitäh.

Perenõustamist meie pakkuda ei saa!

Kõik mis puudutab treeningut ja toitumist leiad aga foorumist. Kui tekib küsimus, siis kasuta kindlasti otsingut. Enamikel juhtudel on algajate küsimused juba läbi arutatud.

Ja loe ka artikleid: fitness.ee > Artiklid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen siiani viitsinud su küsimustele viisakalt lahnedusi pakkuda, aga see on küll veits liiast. Mis ta tahad fite saada, et nii palju postitad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

proovin viisakalt ütelda, miks vanemad sinu menüüd ei aktsepteeri. Teen mõned järeldused, mis võivad valed olla. Esiteks - oled 15-aastane ja elad kodus, 15- aastane ei pruugi omada enda sissetulekut ning vanemad toetavad sind oma võimaluste piirides (trennimaks näiteks) ja vahest ka taskuraha.

Proovi nüüd aru saada oma vanematest - sinu toitumise peale kulub siiski rohkem raha, kui tavapärasele vanemate poolt tehtavale "rämpstoidule". see võib olla nende peamine ei meeldi algallikas. ükski vanem ei taha ütelda oma lapsele, et sa ei saa seda teist ja kolmandat ning alati proovitakse võimaluste piires vastu tulla. kui aga ei saa siis ei saa. teie peres on 4 suud toita ja see on sinu vanemate eesmärk, et te näljas poleks, et sinul ja õel oleksid riided seljas ning katus pea kohal. ülejäänu tuleb võimalusel. kui aga olen valesti aru saanud, siis vabandust eelduste pärast.

kui aga teema pole mitte ülaltoodus, siis räägi oma vanematega ning ütle, et sind teeb trenn õnnelikuks ja selleks, et trenn veelgi rohkem sulle rõõmu pakuks, et sa näeksid tulemusi, siis on vaja sedasi süüa. õnnelik laps on suurim rõõm vanemale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×