Jump to content
ochii

rinna üla ja- siseosa

Recommended Posts

treenite rinda üle poole aasta, märkate, et mõningad rinna osad jäävad arengust veidike maha. minul on maha jäänud rinna üla ja- siseosa. otsustasin siis loobuda edaspidi harjutustest, mis mõjuvad rinna välis ja- alaosale. oskab keegi öelda häid harjutusi siseosale? ülaosa kohta tean ise nii palju, et kaldpigil surumine on 5+

ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülaosale mõjuvad kõik rinna harjutused mis tehakse positiivsel kaldpingil, nt. hantlidega ja kangiga lendamine ning surumine. Sisemist osa mõjutavad surumised kitsa haardega ja ka nt. ristivedu plokksüsteemil. Endal sama mure, ülaosa ei taha kuidagi areneda, sellepärast teen nüüd kaldpingil harjutused ennem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänan vastuse eest, aga tekkis jällegi uus küsimus. lugu on nii, et ma jätsin horisontaalil harjutused üldse ära. mõtlesin, et teen siis ainult kaldpinki. sa mainisid, et teed enne kaldpingi ja siis horisontaali. mis vahet sellel on, kumba sa enne teed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

Pole küll Marek aga proovin aidata sind siiski!

Kuna surumine horisontaalpingil väsitab peale keskmise rinnalihase osa ka teisi(näiteks ülemist osa), siis poleks pärast horisontaalis surumist enam lihas nii värske(ka ülaosa).Ma arvan ,et ta teeb ülaosa enne sellepärast, et siis on lihas värske ja õnnestub tekitada rinnalihase ülaosa lihaskiududesse mikrovigastusi rohkem kui kasutada sellist varianti ,et horisontaal enne ja kaldpink järel..

Ise teen samamoodi!Annan ülaosale suurema võimaluse arenemiseks(eelisarendan seda)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treenides tuleks tähelepanu pöörata sellele et koormust saaks kõik rinnalihase osad. Loomulikult võib mingi osa eelisarendamiseks treeningplaani vastavalt ümber teha aga teisi harjutusi sellepärast veel ära ei tohi jätta kuna siis jäävad teised rinnalihase osad teistest arengus maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küsiks veel juurde, et kaua võib aega see protsess üldse võtta, et ma saaks kõik rinna osad ühtseks? kui see üldse enam on võimalik?!

trenni ma olen teinud nüüdseks 7 kuud (3-e kuulise pausiga)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tasu eriti ette kujutada seda, et sa 7 kuuga meeletult arenenud oled ja mingi rinnalihase osa eest ära on arenenud. Kui nii on, siis oli see juba enne ka nii. Aeg oleneb sellest, kui palju sul mingi osa parem on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

point@renku. ja palju tal ikka see alaosa parem olla saab kui ylaosa..7 kuud kolmekuulise pausiga:D m2rgiks veel seda et kaldpingi tegemisel ja yleyldse rinna tegemisel tuleks rind ette punnitada ja tunda et t88tab just soovitud lihas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinna ülaosale tehes kaldpingil mitme kraadi peal see peaks olema

olen kuulnud et 30' ei ole eriti hea, kas sobiks paremini 15' või 45' juba ?

Seni teind 15' peal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kalle on liiga suur, ehk mida sirgemalt ülakeha on seda rohkem hakkab mõjuma õlgadele. Seega ei ole mõistlik nurka tõsta rohkem kui 45 kraadi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul olikunagi täpselt sama probleem..rinna siseosale saab teha kaablitega käsi kõrvalt ette õlakõrguseni kokku tõstes, nii et käepidemed puutuvad kokku.seda saab teha ainult siis kui sul on ristiveo trenazöör.teine võimalus on seda liigutust hantlitega matkida.mina saan parema tulemuse hantleid ette kokku tõstes.see arendab just sise ja ülaosa.ära kasuta keha abi tõstmisel...liigutuse lõpus ma veel punnitan rinnalihaseid 1-2 sekundit ja niiviisi 8-12 kordust.sain selle harjutuse abil sellest probleemist väga kiiresti(kuu ajaga)lahti,kasutamata mingeid pille või teab mida,väga hea harjutus,soovitan kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul olikunagi täpselt sama probleem..rinna siseosale saab teha kaablitega käsi kõrvalt ette õlakõrguseni kokku tõstes, nii et käepidemed puutuvad kokku.seda saab teha ainult siis kui sul on ristiveo trenazöör.teine võimalus on seda liigutust hantlitega matkida.mina saan parema tulemuse hantleid ette kokku tõstes.see arendab just sise ja ülaosa.ära kasuta keha abi tõstmisel...liigutuse lõpus ma veel punnitan rinnalihaseid 1-2 sekundit ja niiviisi 8-12 kordust.sain selle harjutuse abil sellest probleemist väga kiiresti(kuu ajaga)lahti,kasutamata mingeid pille või teab mida,väga hea harjutus,soovitan kõigile!

Ennast vaevas täpselt sama probla ja lähenesin asjale täpselt samamoodi.. arengut on siseosal näha üli vähe kuigi tunnetan küll, et siseosa saab vatti. Aga küsimus oleks, et kas teed käed sirgu või kergelt kõveras?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla loeb see ka et samal ajal tegin ka kaldpinnal hantlitega surumist.igatahes pärast selle kodukootud harjutuse lisamist hakkas rind tõeliselt kasvama.üla ja alaosa isoleerimiseks on see, ma arvan parim harjutus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seistes ja kergelt kõveras, täiesti sirgelt on veits raske.aga areng oli tohutu.ju see harjutus mõjus just mulle nii hästi.

Ma sain millegipärast aru, et sa lamades "lendad hantlitega" .. nüüd läks asi natuke keeruliseks, kuna ei kujuta seda liigutuse trajektoori ette.. Äkki proovid kuidagi ära seletada :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt teeks targa tähelepaneku.

Rinna siseosa pole võimalik eraldi mõjutada. Anatoomiliselt rinna siseosa kui sellist eraldi ei eksisteeri. See on linnalegend. Isegi kui rasvakriidiga tõmmata keset rinda triip pole võimalik rinna siseosa treenida rohkem kui välisosa. Rinna lihase kuju sõltub geneetikast.

Inimene tunneb küll ühes lihase osas suuremat valuaistingu, kuid see ei tähenda, et see lihase osa saaks rohkem kasvuimpulsse.

Palun tutvuda enna anatoomiaga enne kui dr. Noormanni eeskujul asjalikku ja adekvaatset nõu hakate andma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×