Jump to content
vasakparem

KAVA,KAS SOBIB?

Recommended Posts

panen siia kava, palun kommenteerige seda, see peaks siis vist olema, esimene päev on esmaspäev ja kolmapäev ja teine päev on teisipäev ja neljapäev. kas see kava peaks toimima ja on ok?

esimene(esmaspäev ja kolmapäev)

jooks+jõusaal:

3 X 10 - rinnalt surumine

3X10 , kätega ette surumine(blokk, alt 3-as auk)

3x10 - blokk - küünarnukkide sirgendamine alla, triitseps, ülevalt

5-es auk)

rinnaltsurumine kaldpingil

3x10

kätekõverdused:

2X15

kõhulihased:

küünarnukid ja põlved kokku

3X10

küünarvarred kõverdatud, seis:

3X 45sekundit

3x25 tavalist kõhulihast

teine (teisipäev ja neljapäev)

jooks+jõusaal

rind 3x10

küünarvarre kõverdus kangiga

3x10

tõmme üles

3x10

blokil alt ülesse tõmbed

3x10

rind kaldpingil 3x10

kõhulihased:

küünarnukid ja põlved kokku

3x10

küünarvarred kõverdatud 3x 45 sekundit

3x 25 tavalist kõhu lihast

3x15 seljale

Kas võin iga päev rinnalihast teha? Teen näiteks üks päev 3x10 raskemaga ja teine päev 3x10 märksa kergemaga? KUna hakkasin kasutama muscle+'i, siis päevas võin veeel 2x5g kreatiini lisaks süüa? KAs hommikul ärgates seda süüa ja millal teist korda võiks, näiteks õhtu 6-7 aeg(enne MMA'D)

trenn näeb iga päev välja ni: päeval jooks+jõusaal õhtul MMA. Millega ma seda 5g'd umbes mõõdan?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei sobi.

Aga 5g mõõda nii: 1 teelusikatäis väikese kuhjaga ongi u 5 g. oleneb ka teelusikast muidugi. mul on kodus kõik supilusikad :)

Muudetud kasutaja naksitrall poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimese päeva kava on võetud põhimõtteliselt üks-ühele treening raamatust, jalgu ei soovi treenida, kuna käin jooksmas. Mingid tulemused peaksid ometigi tulema? Mul on piiratud võimalused, hantleid pole jne, ainult kang ja seee blokk trenazöör.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimese päeva kava on võetud põhimõtteliselt üks-ühele treening raamatust, jalgu ei soovi treenida, kuna käin jooksmas. Mingid tulemused peaksid ometigi tulema? Mul on piiratud võimalused, hantleid pole jne, ainult kang ja seee blokk trenazöör.

Ma käin ka iga päev tuhandeid samme, kuid jalgu treenin ikka! Ning jah, mingid tulemused tulevad kindlasti, kuid missuguseid sa ootad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sinu kavast õigesti välja lugesin, siis treenid jõusaalis neli korda nädalas ning ainult rind, triitsps ja kõht? Vastates sinu küsimusele - Ei sobi. Ma tean, et sinu eesmärgiks on suvel rannas puhvis rinnalihase ning ägeda triitsepsiga laieneid lüüa, kuid olgem ausad - see plaan sul ei õnnestu. Võta endale normaalne treeningkava, mida leiab Internetis sadu, mis on kõik kindlasti paremad, kui see praegune sinu oma.

Selle Muscle+ või ka senikauks kuskile kappi ära panna. Pole mõtet niisama raisata.

edit: Kui sul on ainult kang, siis sellega saab juba kõike teha. Minul näiteks polegi rohkemat vaja, kui üht kangi ning ports kettaid.

Muudetud kasutaja Vilps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimese päeva kava on võetud põhimõtteliselt üks-ühele treening raamatust, jalgu ei soovi treenida, kuna käin jooksmas. Mingid tulemused peaksid ometigi tulema? Mul on piiratud võimalused, hantleid pole jne, ainult kang ja seee blokk trenazöör.

Jooksu ja jõutrenni mõju jalgadele on väga erinev.

Sa seda tead et kõiksugused sportlased kes ka pidevalt jooksevad ja oma ala harrastavad just jalgade treeningule kõige rohkem rõhku panevadki? Isegi jalgratturid kükivad.

Ning muidugi su ettepanek 4x nädalas täpselt samu lihaseid treenida ei ole ka mitte üldse mõttekas. Nagu öeldud ära leiuta jalgratast ja võta näiteks siit midagi: http://www.fitness.ee/treeningkavad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sinu kavast õigesti välja lugesin, siis treenid jõusaalis neli korda nädalas ning ainult rind, triitsps ja kõht? Vastates sinu küsimusele - Ei sobi. Ma tean, et sinu eesmärgiks on suvel rannas puhvis rinnalihase ning ägeda triitsepsiga laieneid lüüa, kuid olgem ausad - see plaan sul ei õnnestu. Võta endale normaalne treeningkava, mida leiab Internetis sadu, mis on kõik kindlasti paremad, kui see praegune sinu oma.

Selle Muscle+ või ka senikauks kuskile kappi ära panna. Pole mõtet niisama raisata.

edit: Kui sul on ainult kang, siis sellega saab juba kõike teha. Minul näiteks polegi rohkemat vaja, kui üht kangi ning ports kettaid.

tegelikult on esimesel päeval suurem rõhk triitsepsil ja teisel päeval biitseptsil. on sul mulle pakkuda mõni hea kava(kangiga), ühel päeval tahaks triitsa ja teisel päeval biitsa teha? Aga kas seee kava on siiis tõesti nii halb, et ei maksa selle järgi teha? Seda kava saan kasutada ainult mai lõpuni, siis lõppeb kool ja ka treeninguid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tegelikult on esimesel päeval suurem rõhk triitsepsil ja teisel päeval biitseptsil. on sul mulle pakkuda mõni hea kava(kangiga), ühel päeval tahaks triitsa ja teisel päeval biitsa teha? Aga kas seee kava on siiis tõesti nii halb, et ei maksa selle järgi teha? Seda kava saan kasutada ainult mai lõpuni, siis lõppeb kool ja ka treeninguid.

Jah, see kava on tõesti halb.

Soovitus. Ära keskendu alguses mingile biitsale, triitsale.

Tee kükki ja jõutõmmet ja lõuatõmbeid ja rööbaspuudel surumist. Kui sa arvad, et sulle ajatakse möga siin, et miks ei ole sinu kaval praegu suurt kasu, siis võta seda tõsiselt.

Ära leiuta ise, kui sul pole teoreetilist ega ka praktilist tausta. Kuula kõigepealt kogenumaid ning kui oled ise juba tegelenud treeningutega, siis võid ise varieerima hakata.

Ole nii hea ja vali ülevalt tööriistade alt omale algajate kava ning tee seda. See, et sa algaja oled, ei ole solvang. kõik on sellised olnud. Samuti kui vajad harjutuste kirjeldamisel abi, siis ka need on tööriistade all olemas.

See on see koht, kus kuula vanemaid ja targemaid, mitte ära mõtle, et oled juba tegija küll ning teed ise.

Jõudu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, see kava on tõesti halb.

Soovitus. Ära keskendu alguses mingile biitsale, triitsale.

Tee kükki ja jõutõmmet ja lõuatõmbeid ja rööbaspuudel surumist. Kui sa arvad, et sulle ajatakse möga siin, et miks ei ole sinu kaval praegu suurt kasu, siis võta seda tõsiselt.

Ära leiuta ise, kui sul pole teoreetilist ega ka praktilist tausta. Kuula kõigepealt kogenumaid ning kui oled ise juba tegelenud treeningutega, siis võid ise varieerima hakata.

Ole nii hea ja vali ülevalt tööriistade alt omale algajate kava ning tee seda. See, et sa algaja oled, ei ole solvang. kõik on sellised olnud. Samuti kui vajad harjutuste kirjeldamisel abi, siis ka need on tööriistade all olemas.

See on see koht, kus kuula vanemaid ja targemaid, mitte ära mõtle, et oled juba tegija küll ning teed ise.

Jõudu

Tänud! Nende kavade hulgast ei leia endale sobivat, sest mul vastavaid vahendeid. Olemas kang ning see blokk trenazöör. Sellega saab istudes suruda ette(peopesad vastakuti) ja peopesad alla poole. Siis on võimalik teha ülevalt alla tõmbeid ning ka alt ülesse. Oskab keegi soovitada mingit kavas?

Sain juba aru, et mu kava on väga halb, kuid mis põhjusel? Ei küsi seda mitte torisemise või nokkimise pärast, lihjtsalt soovin edasipidi vältida swelliseid asju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küsiks pigem vastu, et mis loogika järgi sa selle kava tegid? Igal kaval peab olema mingi kindel loogika, mille järgi ta üles ehitatud on. Suvalisi harjutusi suvalises järjekorras kokku klopsides head kava ei saa. Tundub aga, et sinu kava on just niimoodi kokku pandud - ilma mõtlemata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küsiks pigem vastu, et mis loogika järgi sa selle kava tegid? Igal kaval peab olema mingi kindel loogika, mille järgi ta üles ehitatud on. Suvalisi harjutusi suvalises järjekorras kokku klopsides head kava ei saa. Tundub aga, et sinu kava on just niimoodi kokku pandud - ilma mõtlemata.

esimese päeva kava on peaaegu üks-ühele võetud kodusetreeningu raamatust(milles ma ei usu olevat valesid kavasid) ja olen lihtsalt muutnud või asendanud paar asja, milleks mul vahendeid polnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×