Jump to content
qnn

Smithi masin

Recommended Posts

Tekkis küsimus, et kui palju kaalub smithi masina kang, mõtlen seal ka surumisel tekkivat hõõrdejõudu.

Iga masin on erinev ning see sõltub ka sellest kui hästi kang mööda oma kinnitusi libiseb. Minu jõusaalis on kirjas et algraskus on 9kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga masin on erinev ning see sõltub ka sellest kui hästi kang mööda oma kinnitusi libiseb. Minu jõusaalis on kirjas et algraskus on 9kg.

:)

sellele kangile siis küll midagi peale laduda ei julgeks... pole ime, et sulle smithi masin ei meeldi :D

TÜ ASKis tundub kang selline tavalise 20kg jämedusega olevat + veel kinnitused (*sangad*)... tegelikult otsast plastmass, ehk kogukaal äkki sinna 17-18kg juurde :)

aga muidu õige märkus libisemise kohta... mida veel arvestada tuleks, on see, et nurga alt surudes liigub ka kang üles, aga tunduvalt raskemalt kui otse alt üles surudes... enivei smithi masin on hea abiharjutuste tegemiseks, palju parajasti peale satub raskuseid, ei tohiks kedagi kottida... kettad vali nii, et korduseid jõuad vastavalt oma treeningprogrammile teha ja kogu moos...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:)

sellele kangile siis küll midagi peale laduda ei julgeks... pole ime, et sulle smithi masin ei meeldi :)

Ei masin on korralik, Life Fitnessi poolt tehtud nii et tipptootja toodang. Peal kirjas ka koormustaluvus mis praegu meelde ei tule (mul on jõusaalis muudki teha kui Smithi masinat uurida) kuid oli päris korralik. Võin homme kui trenni lähen üle vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:)

sellele kangile siis küll midagi peale laduda ei julgeks... pole ime, et sulle smithi masin ei meeldi :D

TÜ ASKis tundub kang selline tavalise 20kg jämedusega olevat + veel kinnitused (*sangad*)... tegelikult otsast plastmass, ehk kogukaal äkki sinna 17-18kg juurde :)

aga muidu õige märkus libisemise kohta... mida veel arvestada tuleks, on see, et nurga alt surudes liigub ka kang üles, aga tunduvalt raskemalt kui otse alt üles surudes... enivei smithi masin on hea abiharjutuste tegemiseks, palju parajasti peale satub raskuseid, ei tohiks kedagi kottida... kettad vali nii, et korduseid jõuad vastavalt oma treeningprogrammile teha ja kogu moos...

Vaevalt küll, et see smithi masina kang kaalub 9kg. 9kg on tõenäoliselt selle pärast , kuna teisel pool on vastukaaluks raskused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt küll, et see smithi masina kang kaalub 9kg. 9kg on tõenäoliselt selle pärast , kuna teisel pool on vastukaaluks raskused.

Ei ole seal mingeid vastukaalu raskuseid. Masinal on kirjas "Starting resistance 9kg".

See et Smithi kang näeb välja nagu standardtne kang ei tähenda et ta oleks ka sama kaaluga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

smithi masina kang on kergem küll kui 20kg tavaline kang, aga ma just mõtlengi hõõrdejõudu ja jõusaalis kus ma käin ei saa otse ülesse ka suruda vaid on kerge nurga all.

Muudetud kasutaja qnn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
smithi masina kang on kergem küll kui 20kg tavaline kang, aga ma just mõtlengi hõõrdejõudu ja jõusaalis kus ma käin ei saa otse ülesse ka suruda vaid on kerge nurga all.

Sa oled vist paar tundi füüsikat vahele jätnud.

See hõõrdejõud sõltub täielikult sellest, kuidas sa surud. Otse alt üles puhta tehnikaga on ta pea olematu. Kui aga surud külje pealt, siis edu raami paigast liigutamisega, raskus kõrgemale küll ei tõuse. :)

Ehk mingit tegurit sa hetkel siin küll ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×