Jump to content
LilMeanie

Thermo Cut rasvapõletaja

Recommended Posts

Olen 24a naine ning käin 6x nädalas trennis. Peamiselt Zumba, Bodyjam, Step (tantsuline) ja vahepeal ka Spinningus ning Bodybalancis. Lihastreeningut eraldi ei tee hetkel (Pump vms). Soovin kaalu alandada ja rasva põletada, eriti just vööpiirkonnast. Soovin lisaks trennile mingit nö toetavat vahendit, et protsessi kiirendada ja nägin Thermo Cuti rasvapõletajat. Küsimus siis selles, et kas see toimib ka ikka? Kas selle kasutamise ajal on vaja mingeid kindlaid muudatusi elustiilis teha? Ootan nii poolt kui vastuargumente.. Soovin enne ostu tegemist veenduda, et sellest oleks ikka reaalselt kasu ka.

Aitäh vastajatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry, et see ei tule üldse professionaalne vastus, kuna ma ei tea sellest tootest mitte midagi... Aga ära ole nii kannatamatu. Tee trenni, toitu korralikult, ela elu nautides, ja sa ei pane tähelegi, kui kiiresti su keha ideaalseks muutub. Pole vaja neid firmasid, mis mingit jura kokku mätsivad, toetada.

Ega sa ei arva, et sul toitumine ja treening juba ideaalsed on? Kui mitte, siis mõtle parem, kuidas sa neid paremaks saad muuta, et enda areng kiirem oleks. Seega, kuluta enda väärtuslikku raha hoopis kvaliteetsetele toitudele ja tee midagi maitsvat süüa. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tarvitasin ise seda toodet umbes 1.5kuud- 1kapsel hommikul koos söögiga,tegin fitness dancingut vähemalt 4korda nädalas,mingi ühe tunni,kuna olen lastega kodune siis kodus väga pingevaba trenn.(youtubes küllalt videosid) Muutsin oma toitumist ja ei tarbinud üleliia süsivesikuid,(jäätis,śokolaad,kommid,poe koogid,saiakesed jne) sõin rohkem puuvilju. Hakkasin ka vähem nisu tooteid tarbima. Rohkem vedelikku,Arctic Sport,vesi.

Juurviljadega ma eriti sõber pole,ja sealiha sõin korra nädalas,ülejäänud korrad siis kala,või kalkuni või kana liha. Õhtuti ei söönud ennem magama jäämist kõhtu väga täis,mõnikord ostsin tuunikala salati(Hesburgerist)mulle väga maitseb. Kusjuures ma ei mäleta et oleksin tundnud tühja kõhu tunnet. Mul olid ikka kuivatatud puuviljad vahepalaks võtta ja metsapähklid. Sõin mingi iga 3tunni tagant. Ainevahetus läks märgatavalt kiiremaks, ja kaalu kaotasin 3kuuga 3kilo

Olen väga rahul sest ennem lapsi olin koguaeg 57kg ja siis peale teist last jäi 60kg pidama,ei olnud üldse rahul aga siis võtsin kätte ja hakkasin muutuma,koos kaalu langusega muutus ka enesetunne. Ja vöö kohast sain ka 3cm maha. Olen rahul.

Nüüd tegin mingi kuu aega pausi sest kaua järjest ei tohi seda toodet tarbida,muidu on vist nii et 2xpäevas võtta aga mina väike naisterahvas võtsin ühe,ja toimis.

Ka esimesed kaks nädalat olid rasked,kõik uus. Aga siis kui juba märkasin tulemusi siis oli hea meel ja tahtsin ikka veel-ja veel- nüüd on plaan veel 2kg alla.

Praegu olen kuu aega 57kg peal olnud, kui nüüd 55kg peale saan olen saavutanud eesmärgi ja jään sinna pidama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 24a naine ning käin 6x nädalas trennis. Peamiselt Zumba, Bodyjam, Step (tantsuline) ja vahepeal ka Spinningus ning Bodybalancis. Lihastreeningut eraldi ei tee hetkel (Pump vms). Soovin kaalu alandada ja rasva põletada, eriti just vööpiirkonnast. Soovin lisaks trennile mingit nö toetavat vahendit, et protsessi kiirendada ja nägin Thermo Cuti rasvapõletajat. Küsimus siis selles, et kas see toimib ka ikka? Kas selle kasutamise ajal on vaja mingeid kindlaid muudatusi elustiilis teha? Ootan nii poolt kui vastuargumente.. Soovin enne ostu tegemist veenduda, et sellest oleks ikka reaalselt kasu ka.

Aitäh vastajatele.

Päris tärklist ei müüda sulle enam kuskil, kui sa just Balti jaamast ei osta. St. kõikide rasvapõletajate jms. reklaamid vastavad täielikult tõele. Selles mõttes, et tooted aitavad põletada rasva. Mõned soodustavad. Enamik aitavad koos treeninguga. Või aitavad koos toitumise muutmisega.

Olen proovinud mitmeid, mitte aga paanilise vajaduse tõttu vaid kogemuse omandamise mõttes. Kõik toimisid. Kuid paraku kui just jutt ei käi nt. DNP-st või mõnest muust rasvapõletajast mille raskemad kõrvalnähud on surm, siis nende abi on marginaalne. Ühe korraliku dieedikuuga saad sa ära teha kordi rohkem kui tabletiga. Enamike leebete põletajate mõju osakaal on 1-5% (vt. nt. CLA uuringutulemused, kus tõepoolest on tõestatud toime poole aasta jooksul .... 1 kilo). Kuid see võimaldab kohe tootjal käia välja reklaamlause "aitab rasva põletada".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen proovinud ThermoCuti, võtsin kevadisel ajal, mil tegin rohkem HIITi ja võib öelda, et aitas küll. Ainuke probleem olid kõrvetised, mis peale kapsli neelamist tülitama tulid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See chilli vms seal sees on tuleb küll ebameeldivate ja kõrvetavate krooksudena üles peaks mainima. Tasakaalustatud toitumine ja ehk ka näiteks rohelise tee kapslid sinna juurde annavad parema tulemuse rasvapõletusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×