Jump to content
Sweetness

Jõutrenn ja aeroobne koos

Recommended Posts

Käin 5 korda nädalas jõusaalis, kolmapäev jalatrenn. Hakkasin aeroobset juurde tegema (jooksmine ja hüppenööriga hüppamine), tundub nagu jalad saaksid kõvasti rohkem koormust kui muu keha, kas oleks normaalne kui teeksin 4 korda nädalas aeroobset ja jätaks jalatrenni jõusaalis ära??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin 5 korda nädalas jõusaalis, kolmapäev jalatrenn. Hakkasin aeroobset juurde tegema (jooksmine ja hüppenööriga hüppamine), tundub nagu jalad saaksid kõvasti rohkem koormust kui muu keha, kas oleks normaalne kui teeksin 4 korda nädalas aeroobset ja jätaks jalatrenni jõusaalis ära??

ei

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb eesmärkidest. Kui ma jooksu/triatloni hooajal jalga lammutaks teha, läheksid mul pooled trennid nässu, sest jalas pole jõudu. Tee jalga vähe kergemalt, aga kindlasti ära jäta seda ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin 5 korda nädalas jõusaalis, kolmapäev jalatrenn. Hakkasin aeroobset juurde tegema (jooksmine ja hüppenööriga hüppamine), tundub nagu jalad saaksid kõvasti rohkem koormust kui muu keha, kas oleks normaalne kui teeksin 4 korda nädalas aeroobset ja jätaks jalatrenni jõusaalis ära??

Jalgratturid, sprinterid, korvpallurid, jalgpallurid kõik teevad jõutrenni kus on suur rõhk jalgadel ja alakehal.

Ning ei ole see 1x nädalas jalatrenn midagi nii erakordset, ma ise kükin 2x nädalas (isegi 3 kui lugeda kergeid peakohal kükke) ning sellele lisaks mängin võrkpalli ja käin jooksmas ning ei saa kurta ületreeningu üle.

Teiseks, kui sa pole just edasijõudnud kulturist, siis ma arvan et 5ks jaotatud kava võib sulle natuke liiast olla ja ehk saaksid sa rohkem kasu veidi lihtsamast kavast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin 5 korda nädalas jõusaalis, kolmapäev jalatrenn. Hakkasin aeroobset juurde tegema (jooksmine ja hüppenööriga hüppamine), tundub nagu jalad saaksid kõvasti rohkem koormust kui muu keha, kas oleks normaalne kui teeksin 4 korda nädalas aeroobset ja jätaks jalatrenni jõusaalis ära??

Alakehast su jõud alguse saabki.

Kindlasti ära jäta ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin 5 korda nädalas jõusaalis, kolmapäev jalatrenn. Hakkasin aeroobset juurde tegema (jooksmine ja hüppenööriga hüppamine), tundub nagu jalad saaksid kõvasti rohkem koormust kui muu keha, kas oleks normaalne kui teeksin 4 korda nädalas aeroobset ja jätaks jalatrenni jõusaalis ära??

Täiesti ebanormaalne.

See,et jooksmisest ja hüppenöörist tundub sulle,et jalad saavad liiga suurt koormust räägib vaid ühest - su jalad on lihtsalt nõrgad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aeroobse tegemine ning sörk jooks on üks asi.sprindis on näiteks stardi trenn raskuselt võrreldav kükkimisega.kes pole teinud see ka ei tea.

kuna te sellega ei tegele siis kindlasti tuleks peale sörkimise ja hüppenööriga hüppamise ka muud teha.sellest üksi jääb väheks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin 5 korda nädalas jõusaalis, kolmapäev jalatrenn. Hakkasin aeroobset juurde tegema (jooksmine ja hüppenööriga hüppamine), tundub nagu jalad saaksid kõvasti rohkem koormust kui muu keha, kas oleks normaalne kui teeksin 4 korda nädalas aeroobset ja jätaks jalatrenni jõusaalis ära??

Ma ei saa täpselt aru, sa käid 5x nädalas jõusaalis ja sellele teed veel juurde 4x nädalas aeroobset?

Mis su eesmärk on-lihasmass, jõud, vastupidavust või kaalu langetamine?

Kui sa jooksed, kas sa siis jooksed viimse pingutuseni?

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa täpselt aru, sa käid 5x nädalas jõusaalis ja sellele teed veel juurde 4x nädalas aeroobset?

Mis su eesmärk on-lihasmass, jõud, vastupidavust või kaalu langetamine?

Kui sa jooksed, kas sa siis jooksed viimse pingutuseni?

Usun, et nagu enamus suhteliselt algajate tegelaste eesmärk(ka minu oma kunagi) on lihtsalt trenni teha ja ullult palju, sest siis on tunne justkui vist peaks kõik ja kiiresti tulema. Mäletan, et endal tuli sellest kunagi ainult suhteliselt tugev üleväsimus peale mida sai oma tegevused üle vaadatud ja korralik kava koostatud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usun, et nagu enamus suhteliselt algajate tegelaste eesmärk(ka minu oma kunagi) on lihtsalt trenni teha ja ullult palju, sest siis on tunne justkui vist peaks kõik ja kiiresti tulema. Mäletan, et endal tuli sellest kunagi ainult suhteliselt tugev üleväsimus peale mida sai oma tegevused üle vaadatud ja korralik kava koostatud :)

sesmõttes, et jõusaalikava mulle sobib, MAX OT põhimõtete järgi tehtud, trenni olen teinud üle poole aasta, nüüd alles lisasin aeroobse trenni sest tahaks maratoni jooksma minna sügisel. Või peaksin tegema kärpeid jõusaali kohapealt kui tahan joosta? (jalgadel juba palju parem, äkki ei olnud harjunud jalad areoobsega kui tegema hakkasin järsult)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×