Jump to content
Rainerr

Tunne Eesti tegijaid: Rainer Neemsalu ja Taavi Merisalu

Recommended Posts

Tsau,

täna olin ise jõusaalis ainult aeroobset tegemas ja pärast seda külastasime Taavi Merisalu ja Siim Savisaarega TÜASKI sauna. Mis meie sealviibimise ajal kahjuks küll ainult sooja koha mõõdu välja andis. Mehed on kindlasti head edasiminekut teinud ja nälja käes piinlemas veel ei ole. Mõlemale on järgmisel nädalavahetusel toimuv EKV juba mitmes võistlus ja tänu heale koostööle treeneriga on võistlusettevalmistus sujuv. - Treening ja toitumine on tasakaalus ja ei ole vaja midagi liigselt forsseerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau,

täna olin ise jõusaalis ainult aeroobset tegemas ja pärast seda külastasime Taavi Merisalu ja Siim Savisaarega TÜASKI sauna. Mis meie sealviibimise ajal kahjuks küll ainult sooja koha mõõdu välja andis. Mehed on kindlasti head edasiminekut teinud ja nälja käes piinlemas veel ei ole. Mõlemale on järgmisel nädalavahetusel toimuv EKV juba mitmes võistlus ja tänu heale koostööle treeneriga on võistlusettevalmistus sujuv. - Treening ja toitumine on tasakaalus ja ei ole vaja midagi liigselt forsseerida.

Rainer oleks võinud ikka ise ka ihu paljaks kiskuda ja lavale ronida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina, kui vana kergejõustiku kunn võin öelda, et kui keskkoolis hüppasid üle 6:50-ne, siis olid ikka ilgelt tegija vend.

Nimelt käisin spordikoolis siis ja parimad mehed hüppasid 6.50 seal, need, kes tegid juba mitmendat aastat 2 korda päevas trenni.

Kõva poiss pole midagi öelda:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina, kui vana kergejõustiku kunn võin öelda, et kui keskkoolis hüppasid üle 6:50-ne, siis olid ikka ilgelt tegija vend.

Nimelt käisin spordikoolis siis ja parimad mehed hüppasid 6.50 seal, need, kes tegid juba mitmendat aastat 2 korda päevas trenni.

Kõva poiss pole midagi öelda:)

Looduslaps, Tarzani poeg :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina, kui vana kergejõustiku kunn võin öelda, et kui keskkoolis hüppasid üle 6:50-ne, siis olid ikka ilgelt tegija vend.

Nimelt käisin spordikoolis siis ja parimad mehed hüppasid 6.50 seal, need, kes tegid juba mitmendat aastat 2 korda päevas trenni.

Kõva poiss pole midagi öelda:)

Ei tea, Tartumaal alla 6.60 hüpates ei saanud medali kohalegi ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hüppasid 11 klassis 6,60 ja ei saanud medalilegi?

Selle jutuga mind küll ei peta ;)

Ei, ma ei hüpanud nii palju. Esikolmik hakkas alates 6.60'st. Ise sain 5.98m IV koha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, ma ei hüpanud nii palju. Esikolmik hakkas alates 6.60'st. Ise sain 5.98m IV koha.

Nii vähe hüppasidki? Masendav mees! Me ei ole enam sinu sõbrad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Viimane päev enne EKV'd - hea puhkus ja saab süüa. Vorm on nagu on, eks tulge homme vaatama :).

Homme saab mul 2 aastat ja 1 kuu treeingstaaži ka täis, võite õnne soovima tulla :D.

Endast pole midagi rääkida, tegin kükis teisipäeval uue rekordi, mis seal ikka.. 160x2 tuli ära. Usun, et kui dieedilt maha saan, siis paari-kolme nädalaga peaksin 180 kätte saama.

Räägin parem oma õpilastest.

Marius tegi uue rekordi tõmbes 150x6 ja siis tegi veel 160x4 - ilma varustuseta muidugi. Kükis ka ilma sidemeteta, korralikud sügavkükid (isegi tehnika on nüüd korras) 115kg x 5 viimane seeria. Kolme nädala pärast peaks surumises 95kg ära tulema :) Kaal seal 60kg juures.

Meelitasin mõni aeg tagasi tüdruksõbra ka jõusaali (tegelt tahtis ise väga tulla). Eelmine nädal tegime kergelt tõmmet, kus viimaseks seeriaks jäi 90x6 suure suure varuga. Eile kükk, korralikud sügavkükid viimaseks seeriaks 80x6, seegi varuga. ja surumist 40kg 4x6. Kaalu seal 56kg kandis.

Ka üks vanem naisterahvas areneb edukalt, vanust 36. aastat. Pole kaua trenni teinud, aga areng on väga hea olnud. Umbes 4-5 kuud trenni teinud. Kükki teeb 50g 4x8 hetkel, järgmine nädal suurendame raskust. Surumist tegi eile 35kg 4x8 ja trenni lõppu ka jõutõmme, viimaseks seeriaks 80kg x6.

Kui kellelgi noortest huvi kulturismi või jõutõstmise vastu, siis olen teisipäeviti ja neljapäeviti 19.00 - 21.00 Nõos jõusaalis :). Võib-olla saab oma rühmagi kunagi teha kui huvilisi rohkem. Ka teised abivajajad on oodatud.

Homseni!

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii...

4 päeva veel dieeti ja siis saan jälle sööma hakata. Kaal oli täna hommikul 81,2kg. Lõuna-Eesti karikal oli 79 kg ja eile kaalumisel 80kg. Kahe nädalaga siis 1kg juures ja rasva vähem. Jõudu on rinnast kõvasti läinud, aga 120 sain ikka täna üles. Kaldpingil hantlitega 42,5kg viiendaks seeriaks 6 kordust. Pole paha. Seekord rasket kükki ei tee, lasen puhata ja järgmine nädal siis plaanin 170kg kükkida kui olen dieedilt maha tulnud. :) Jõutõmbes on veel suurem kukkumine kui surumises, et seda ei hakka üldse tegemagi enne ülejärgmist nädalat. Eesti üliõpilas MV jõutõstmises ei võistle, kuna siis Balti matš ja dieet läheb samas hoos edasi. Suuri lootusi ei ole Balti Matši osas, kuna toimub Leedus ja teadagi, et Leedus asub tehisliku kasvuhormooni tehas ja pole midagi dopingukotrollidest ka kuulnud, et neid tehtaks.

PS.

Paar sõna ka äsja toimunud võistlusest.

Korraldus ja muud sellised asjad olid kõik head, mõnus sujuv võistlus oli. Ei olnud mingeid mõttetuid pause ja muud sellist jama. Bankett oli ka viisakas, seekord said vist kõik võistlejad süüa, kes tahtsid. Ei olnud nii, et suurem osa rahvast olid tuttavad-sõbrad kaasas.

Oma töö tegin ära, kuivus oli rahuldav v-o isegi hea, kuid jäi dieet natuke lühikeseks. Ikkagi ainult kolm nädalat sai dieetitatud ja ütleme nii, et päris rangelt võtsin asja. Nõrkusi ei tekkinud ja suutsin ahvatlustest eemale hoida. Mikule jäin massilt alla, kuid loodan, et suutsin teda ehmatada. Vabakavas sain ka esimesi kohti, mis on väga hea.

Meeste absoluut... No, oli plaan ka seal võistelda, kuid küllap vist olin ikka kehvem kui need viis meest, kes valiti.

Hea oli võistelda kui selline tiim oli kaasas nagu meil. Ei pidanud ise grimmi, õli ja muude pisiasjade pärast muretsema. Nagu näha, siis andis see tulemust - võitsime parima klubi tiitli!

Suured tänud publikule, kes kaasa elasid. Suured tänud Rainerile, Laurale ja Silvarile, kes olid kogu aeg olemas kui vaja oli. Suured tänud ka Noster Rexile, kes mind on lisanditega juba üle poole aasta toetanud - nagu näha, siis on ka kasu olnud.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taastasin täna blogi, mis oli unarusse jäänud. Tänase päeva jooksul tulemas ka vormipildid, mis on tehtud pärast jalatrenni. Sai ka uus rekord kükis tehtud - 170kg x2. Pole paha kui 4 küki trenni 7'st on tehtud dieedi ajal :).

Head lugemist:

http://taavimerisalu...tulemused-18-2/

post-4814-0-38745700-1335259783.jpg

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubatud pildid (tehtud pärast jala trenni) - 4 päeva jäänud. Nagu näha, siis vormist pole järele andnud. Töö käib ikka edasi.

post-4814-0-24410200-1335280779.jpgpost-4814-0-81865100-1335280789.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×