Jump to content
Rainerr

Tunne Eesti tegijaid: Rainer Neemsalu ja Taavi Merisalu

Recommended Posts

Tublid poisid!

Vaatab, ehk jõuan järgmine nv isegi Tartusse... :P

No, siis tuleb üks "hardcore" trenn teha ju!!

Muide, Rainer. Valisin ka lõpueksamiteks samad ained :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu ja ilu!

Täna oli koolis spordipäev! Väga vahva üritus ja minu arvates võiks koolid igasuguseid sporditemaatilisi ettevõtmisi rohkem korraldada.

Alad. Pendelteatejooks, mille meie klass võitis. Individuaalselt kaugus ca. 4.5 jooksud 60m 8.2 400m 59.0 ja 6kg jänn 12.7.

Tunne oli väga hea! 400m jooksus võttis kuskil 300m pealt vaikselt jala kinni, kuid jooksu sain esimesena lõpetatud. Pärast tegin trenni ka otsa.

Kaal 76. Enesetunne super. Vaikselt taastub keskendumisvõime ja üldse särab päike :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu ja ilu!

Täna oli koolis spordipäev! Väga vahva üritus ja minu arvates võiks koolid igasuguseid sporditemaatilisi ettevõtmisi rohkem korraldada.

Alad. Pendelteatejooks, mille meie klass võitis. Individuaalselt kaugus ca. 4.5 jooksud 60m 8.2 400m 59.0 ja 6kg jänn 12.7.

Tunne oli väga hea! 400m jooksus võttis kuskil 300m pealt vaikselt jala kinni, kuid jooksu sain esimesena lõpetatud. Pärast tegin trenni ka otsa.

Kaal 76. Enesetunne super. Vaikselt taastub keskendumisvõime ja üldse särab päike :P

Oled kergejõustiku peale üle läinud? Tahad olümpiale ilmselt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled kergejõustiku peale üle läinud? Tahad olümpiale ilmselt :rolleyes:

Ei ole ma kuskile üle läinud. Oleks pikkust natukene mängiks ilmselt Tartu Titansis jalgpalli. Olümpiale minejat minust ei ole, jätkan ikka alaga milles lootust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole ma kuskile üle läinud. Oleks pikkust natukene mängiks ilmselt Tartu Titansis jalgpalli. Olümpiale minejat minust ei ole, jätkan ikka alaga milles lootust.

Noolemäng?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu!

Koolinädal on vaikselt mööda veerenud ning kõik planeeritu on ka korda saadetud.

Täna lõpetasin jõusaalis ettevalmistava tsükli, mille käigus tegin kogu keha trenne. Homsest algab uus tsükkel, kus fookuses on selg ja jalad. Teisi kehaosi treenin muidugi korralikult.

Toit on selleks kuuks laual. Tunne on hea. Kaal kuskil 79 kanti.

Mõtlesin, et läheks pühapäeval nt uisutama ja uuel nädalal Lõvikuningat vaatama. Loomad on mulle alati sümpatiseerinud.

Aga mitte üksi ei treeninud ma täna. Nimelt Kristjan on väeosast välja lastud. Temaga õnnestus mul lõuna paiku silmside saavutada, ning enda poole ma kohe ta kutsusin. Tegime koos treeningu TÜ saalis, Ujula 4. Pärast trenni sheik ja veidi hiljem juba korralik õhtusöök lokaalis Suudlevad Tudengid. Saime meenutada vanemaid aegu, muljetada ning tühjast-tähjast rääkida.

Homme õlg-rind.

Rainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rainer kas kevadel plaanid võistleda ka EKV?

Mnjaaa, see küsimus tekib paratamatult. Olen kindel, et kevadel ei võistle, vaid lõpetan kooli. Pigem EMV sügisel, siis õnnestub ehk vormi ka teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjaaa, see küsimus tekib paratamatult. Olen kindel, et kevadel ei võistle, vaid lõpetan kooli. Pigem EMV sügisel, siis õnnestub ehk vormi ka teha :)

Tubli poiss!

Ennekõike kool ja siis hobid. Kui sügisel lavale tuled, siis paugutad nagu vana mees! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, rahvas!

Pole oma tegemisi eriti blogis kajastanud, aga hetkel siis tegelen vigastuste ravimisega. Hetkel on kokku 13 vigast kohta. Enamus on ülekoormusest. Eks vähendan oma treeninguid ja võtan tempo maha. Üritan toitumise paika panna ja eks kunagi hakkan ka kasvama. Aasta aega juba kaal 82-83kg olnud.

Oleks üks väike palve, et kas keegi saaks laenata surumissärki Mariusele EMV'ks. See särk, mida kasutanud oleme, läheb selga nagu t-särk ja pole surumisel mingisugust kasu, 38 suurus on see. Mariusel kaal ~56kg ja pikkust ~168cm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav jah mis treening see nii lõhub, lõhnab juba Mart Poomi järele parematel päevadel... ;)

Sama siin.

Noorematel meestel on viimasel ajal uskumatult palju vigastusi. Minu 20 aastase treeningaja jooksul on kokku olnud ehk 3 kergemat vigastust ja need ka oma lollusest. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) käsivartes luuümbrise põletik (2 vigast kohta)

2) põlvede viga ei tea va osaline rebend vasakul põlvel. (Põlvedega plaanin minna magnetuuringutele) (3 viga) No, tegelt on hüppajapõlved ka.

3) sääre luuümbrise põletikud (2 viga)

4) valu reites (lihtsalt luud valutavad) (2 viga)

5) õlgade liiges ka mingi jama (2 viga)

6) randmed ka vigased (ei saa käes hoida 16kg hantlitki kui lennata tahan) (2 viga)

7) epikondüliit (1 viga)

Oi, nüüd tuli 14 kokku :D. Aga jah... suht kaua häirinud need ja olen ka diclofenaki kuuridel olnud. Vahepeal olid käsivarred nii rängad, et ma ei saanud isegi läpakat kätte võtta.

Aga, et kas kellelgi surumissärki on pakkuda? :D

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Trennis sai alguse mahutreening. Põhijaotusega: rind, õlg ; selg, biitseps ; jalg, säär ; triitseps, trapets. Esimest korda on kavas sees ka plaaniline jõutõmme.

Selleks nädalaks on kinni pandud ka massaaž. Selg on viimasel ajal "kinni" jäänud. Vajan abistavat kätt :)

Vormipilt:

1327863485919.jpg

Rainer

Muudetud kasutaja Rainerr poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viskan ka kerge vormika üles. Ütlen nii palju, et jalgu pole treeninud põhimõtteliselt aasta aega. Vahepeal olen midagi võimelnud. Mitmete vigastuste tõttu lihtsalt pole olnud võimalik. Nüüd on paremaks läinud ja tundub, et rebend on ka ära paranenud :).

post-4814-0-61253700-1328129223.jpg

PS! Lisan juurde, et kaal 82 kg.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) käsivartes luuümbrise põletik (2 vigast kohta)

2) põlvede viga ei tea va osaline rebend vasakul põlvel. (Põlvedega plaanin minna magnetuuringutele) (3 viga) No, tegelt on hüppajapõlved ka.

3) sääre luuümbrise põletikud (2 viga)

4) valu reites (lihtsalt luud valutavad) (2 viga)

5) õlgade liiges ka mingi jama (2 viga)

6) randmed ka vigased (ei saa käes hoida 16kg hantlitki kui lennata tahan) (2 viga)

7) epikondüliit (1 viga)

Oi, nüüd tuli 14 kokku :D. Aga jah... suht kaua häirinud need ja olen ka diclofenaki kuuridel olnud. Vahepeal olid käsivarred nii rängad, et ma ei saanud isegi läpakat kätte võtta.

Aga, et kas kellelgi surumissärki on pakkuda? :D

pea on veel terve?

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei Taavi!

.... enamus vigastusi saabki alguse peast...?! :rolleyes:

Paljudes Eesti pallimängude võistkondades ütlevad treenerid mängijale, kel mingi kergemat laadi vigastus, "et valu on peas kinni!"

Või on siis valulävi madal...

Treenida oskavad paljud, aga puhata vähesed!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, mul kolleeg väänas jala välja kui laua tagant tõusis, nii et pole kõik peas kinni midagi, vahel lihtsalt juhtub. On ka kõva jooksumees, mõnel inimesel lihtsalt juhtub rohkem. Ise olen ka mitu korda diivanilt tõustes selja ära tõmmanud, st. puhkus ei pruugi ohutu olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×