Jump to content
Rainerr

Tunne Eesti tegijaid: Rainer Neemsalu ja Taavi Merisalu

Recommended Posts

Ma arvan, et mulle tehti sama süst, sest vaevalt, et sellise raha eest muid süste liigub.Mulle tegi siis Tein Medexis. 3aastat tagasi maksis 3000eeku tükk ja ma sain mõlemasse aga isiklikult polnud minul mingit abi neist. Lihtsalt arvamus.

Teinekord kui raha on üle, siis tule dr Vähi juurde ja ma võin sind mitu päeva 200 euri eest ravida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna lõunal sai tehtud siis tegijate trenn Rainer Neemsalu ja Kristofer Lembkega. Raineriga tegime jalga, Kristofer rinda. Pärast läksin linna arsti juurde, et taldasid saada. Siis arst küsis veel, kas on veel mingeid probleeme, siis rääkisin, et luuümbrise põletik ja põlvede valu on arvatavasti tingitud taldadest. Nii... taldadega on vaja meistri juurde minna, kes valmis teeb ja siis katsus põlve. Mõtles, et võiks igaks juhuks ultraheli pildi teha. Tuli välja, et on põlve sideme rebend. Jei!!! Kõige parem on see, et täna sai veel kükke tehtud 60x12, 100x10, 120x8 ja 160x6.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau!

Kõigil koolilastel, samuti ka minul, on tänaseks 1. september edukalt mööda saadetud. Eesoleva õppeaasta veedan Tartu Descartes´i Lütseumi abituuriumis.

Tänane trenn oli TÜASKI saalis. Mõjutasin erinevate raskustega selga, biitsepsit, kõhtu. Lõppu otseloomulikult venitused - kasutan bodypump programmi venitusharjutusi, mida Imre on meile tundides näidanud. Lisaks terapeudi antud harjutused alaselja süvalihastele ja õlgadele.

Poes käisin ka. Kuivainete ja liha varuga saab septembri keskpaigani läbi. Pärast seda õnnestub ehk veits sebida ja uue kuuni end kindlustada.

post-17434-1314972871_thumb.jpg

Näeme,

Rainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tsau!

Kõigil koolilastel, samuti ka minul, on tänaseks 1. september edukalt mööda saadetud. Eesoleva õppeaasta veedan Tartu Descartes´i Lütseumi abituuriumis.

Tänane trenn oli TÜASKI saalis. Mõjutasin erinevate raskustega selga, biitsepsit, kõhtu. Lõppu otseloomulikult venitused - kasutan bodypump programmi venitusharjutusi, mida Imre on meile tundides näidanud. Lisaks terapeudi antud harjutused alaselja süvalihastele ja õlgadele.

Poes käisin ka. Kuivainete ja liha varuga saab septembri keskpaigani läbi. Pärast seda õnnestub ehk veits sebida ja uue kuuni end kindlustada.

post-17434-1314972871_thumb.jpg

Näeme,

Rainer

Tubli poiss! Võimalusel tule näita pühapäeval oma vorm ette kl 15:00 Planet Spordis! Teeme poseerimist, pildistame ja loomulikult mõned harjutused ka bodypumpist! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused!

Esimene nädal mil sain korralikult treenida on rõõmsalt mööda läinud. Vorm tegi oma väikesed edasiminekud, ning on taastumise teel.

Kuna tagasiminek vormis on siiski olnud, pean praegu treenima kõvemini ja suurema intensiivsusega kui kevadel võistlusteks valmistudes. Endaga karm ja tähelepanelik olema, et ei laseks mingisuguseid vigu sisse. Pidev jälgimine ja tehtu analüüs on oluline.

Lisaks jõusaalile teen teistel päevadel ka erinevaid treeninguid.

Tänane:

Riietus : soe pesu, kampsun ja kiledressid.

15 minutit jooksu staadionil.

Erinevad kükid ja väljaasted step pingil. Mängin ka allamineku ja ülestuleku kestvusega. Nt 4sek alla 2sek üles. Kangi raskus on 40lbs, mis on ca 19kg. Kokku 3 seeriat.

3 st erinevast harjutuses koosnev kõhu treening. 3 seeriat.

Taastavad süvalihaste harjutused. ( Personaalselt terapeudi poolt määratud)

Venitused

Selle treeningu puhul suurendan nädalate kaupa jooksu kestvust ja muudan tehtavaid harjutusi.

Pärast trenni läheb Olimpi Gain Bolic 6000 koos nimetu valguga ( segu erinevatest jääkidest)

Maksimaalse tulemuse heaks!

Rainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervitused!

Esimene nädal mil sain korralikult treenida on rõõmsalt mööda läinud. Vorm tegi oma väikesed edasiminekud, ning on taastumise teel.

Kuna tagasiminek vormis on siiski olnud, pean praegu treenima kõvemini ja suurema intensiivsusega kui kevadel võistlusteks valmistudes. Endaga karm ja tähelepanelik olema, et ei laseks mingisuguseid vigu sisse. Pidev jälgimine ja tehtu analüüs on oluline.

Lisaks jõusaalile teen teistel päevadel ka erinevaid treeninguid.

Tänane:

Riietus : soe pesu, kampsun ja kiledressid.

15 minutit jooksu staadionil.

Erinevad kükid ja väljaasted step pingil. Mängin ka allamineku ja ülestuleku kestvusega. Nt 4sek alla 2sek üles. Kangi raskus on 40lbs, mis on ca 19kg. Kokku 3 seeriat.

3 st erinevast harjutuses koosnev kõhu treening. 3 seeriat.

Taastavad süvalihaste harjutused. ( Personaalselt terapeudi poolt määratud)

Venitused

Selle treeningu puhul suurendan nädalate kaupa jooksu kestvust ja muudan tehtavaid harjutusi.

Pärast trenni läheb Olimpi Gain Bolic 6000 koos nimetu valguga ( segu erinevatest jääkidest)

Maksimaalse tulemuse heaks!

Rainer

Ma näen treeneri mõjutusi; soe pesu, kampsun kiledress, bodypump..... :D Kas sügisel EMV ka juuniore kollitad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma näen treeneri mõjutusi; soe pesu, kampsun kiledress, bodypump..... :D Kas sügisel EMV ka juuniore kollitad?

Praegu veel kõik lahtine. Kui jõupingutused vormis kajastuvad, siis on kõik võimalik!

Kõige olulisem oma kati poiste vastu minna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu veel kõik lahtine. Kui jõupingutused vormis kajastuvad, siis on kõik võimalik!

Kõige olulisem oma kati poiste vastu minna!

Loodetavasti taastud kiiresti ning septembri lõpus jätkad juba selle koha pealt kus sügisel pooleli jäi. Huvitav oleks teada, kes sul sügisel vastas on? Täiskäigul edasi! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jo jo jo!

Pole siia kaua kirjutanud. Vähemalt olen püüdnud oma blogi aktiivsena hoida.

Igatahes, nagu kunagi mainisin, et septembrist tulevad väiksed muudatused. Siis nii ka on. Kuulun nüüd Tartu Ülikooli Akadeemilisse Spordiklubisse. Kolm korda nädalas on kokkusaamised, kuid kahjuks ei jõua ma eriti kohale - oktoobri lõpus peaks mul rohkem aega olema, kuna siis on EMV rinnaltsurumises lõppenud.

Nüüd lähipäevil tuleb ka uus treeningkava. Vana saab näha SIIN.

Kaaluga nii, et olen ennast tõsisemalt kätte võtnud ja praegu kaal tõuseb päris ladusalt ning ka raskused on hästi tõusnud. Olen seadnud oktoobri lõpuks ühe väikse eesmärgi, mille täitmine praegu on täiesti reaalne.

Eile sain ka juba sörkjooksu teha soojenduseks! Mõnus... tahtsingi jooksma jääda. Tundub, et põlv hakkab paranema ja saan varsti kükkima hakata! Esmaspäeval proovin ka korvpalli mängima minna, et saaks viske tagasi - varsti TÜ MV korvpallis ja TudengiPallist ka ei taha kõrvale jääda, mis toimub sel aastal Pärnus.

TÜ MV tuleb seekord võit ära võtta. Esimene aasta võitsime, teine aasta oli meil ainult kolm poissi ja kaks tüdrukut, võitlesime tubli kolmanda koha välja. Nüüd võiks ikka korraliku meeskonna kokku saada ja lammutada nagu esimene aasta. Kehakultuur võib ainult oma kursuse meeskonna välja panna. Kuid jah, me ei pea põdema, meil kõvad talendid koos. TudengiPallil saime ka eelmine aasta III koha ja seal oli ka kursuse meeskond.

Kõike head teile,

Team TÜASK, Taavi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jo jo jo!

Pole siia kaua kirjutanud. Vähemalt olen püüdnud oma blogi aktiivsena hoida.

Igatahes, nagu kunagi mainisin, et septembrist tulevad väiksed muudatused. Siis nii ka on. Kuulun nüüd Tartu Ülikooli Akadeemilisse Spordiklubisse. Kolm korda nädalas on kokkusaamised, kuid kahjuks ei jõua ma eriti kohale - oktoobri lõpus peaks mul rohkem aega olema, kuna siis on EMV rinnaltsurumises lõppenud.

Nüüd lähipäevil tuleb ka uus treeningkava. Vana saab näha SIIN.

Kaaluga nii, et olen ennast tõsisemalt kätte võtnud ja praegu kaal tõuseb päris ladusalt ning ka raskused on hästi tõusnud. Olen seadnud oktoobri lõpuks ühe väikse eesmärgi, mille täitmine praegu on täiesti reaalne.

Eile sain ka juba sörkjooksu teha soojenduseks! Mõnus... tahtsingi jooksma jääda. Tundub, et põlv hakkab paranema ja saan varsti kükkima hakata! Esmaspäeval proovin ka korvpalli mängima minna, et saaks viske tagasi - varsti TÜ MV korvpallis ja TudengiPallist ka ei taha kõrvale jääda, mis toimub sel aastal Pärnus.

TÜ MV tuleb seekord võit ära võtta. Esimene aasta võitsime, teine aasta oli meil ainult kolm poissi ja kaks tüdrukut, võitlesime tubli kolmanda koha välja. Nüüd võiks ikka korraliku meeskonna kokku saada ja lammutada nagu esimene aasta. Kehakultuur võib ainult oma kursuse meeskonna välja panna. Kuid jah, me ei pea põdema, meil kõvad talendid koos. TudengiPallil saime ka eelmine aasta III koha ja seal oli ka kursuse meeskond.

Kõike head teile,

Team TÜASK, Taavi.

;)Selles suhtes, et kuidas vorm on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;)Selles suhtes, et kuidas vorm on?

Rind, jalad ja õlad ikka triibutavad ning kõht on ka ilusti väljas. Selle järgi saangi endal kuivust hinnata. Kui tulebki natuke vedelat, siis kõhu jätan ikka välja. Lihast peaks ka ikka mõni gramm juures olema. Suvel oli pikem paus, kuid õnneks suutsin säilitada selle, mis kevadel oli. Nüüd hakkab alles tõsine töö pihta :D.

"Kõik on alles algus" (M.Kalmus)

PS! Eks see praegune kaal ongi tulnud vee arvelt ja hoian glükogeeni varusid pidevalt täis.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused!

Trennides on vaikne edasiminek, kuid pikk tee on veel ees.

Nagu teiste alateemade all juba mainitud, siis laupäeval olen Tallinnas ja teen Kristjaniga ühistreeningu. Kuid praegu on minujaoks veel suurema tähelepanu all nädalavahetusel toimuv Olümpia. Elan jätkuvalt kaasa Greene tegemistele, ning ootan huviga missugusena tuleb ta Farah juhendamisel välja. BB.com´i sõnul on suurfavoriitideks Kai, Phil ja Jay. Kes keda?

Lisanditest praegu Hera 80 ja GainB.

post-17434-1316105333_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et tuli ööpäevaga üle kilo lihast jah ?

Jap! Ränk valgusüntees ikka. Tegelt mul on iga ööga praegu kaal tõusnud. Ma ei tea mille arvelt - v-o lihtsalt glc varud kogu aeg täis ja vesi rakkudes olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna kell 15.15 alustavad koos trenni Tartu Ülikooli Akadeemilises Spordiklubis Rainer Neemsalu ja Taavi Merisalu.

Anname nõuandeid ja soovitusi. Küsige julgelt!

Kes soovivad meiega ühineda - vabalt!

Jutud liiguvad, et Kalev "mr815" Arbus teeb meiega rinda.

mr815PB56Q.jpg

Kes meiega ei tule, nautigu head muusikat:

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie kulturismilegend Rainer oleks justkui maailmaturneel! Kahju, et mees täna Planet-Sporti poseerima ei jõudnud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jap! Ränk valgusüntees ikka. Tegelt mul on iga ööga praegu kaal tõusnud. Ma ei tea mille arvelt - v-o lihtsalt glc varud kogu aeg täis ja vesi rakkudes olemas.

See ei ole vesi sinu rakkudes, vaid puhas proteiin! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meie kulturismilegend Rainer oleks justkui maailmaturneel! Kahju, et mees täna Planet-Sporti poseerima ei jõudnud. :D

Olen ikka tagasihoidlik! Piirdun sel korral mandri-eestiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panin ka blogisse ühe pildi. Mwhaha.

Üleüldse täna riietusruumis telefoniga rääkides vaatasin silma nurgast peeglisse ja pilt on udusemaks läinud, kuid mitte midagi hullu. Kõik on kontrolli all. Natuke rasva ei teegi talveks halba :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×