Jump to content
Rainerr

Tunne Eesti tegijaid: Rainer Neemsalu ja Taavi Merisalu

Recommended Posts

Palju õnne Kai Greenile!

Annan ka teada, et kuulun nüüd Noster Rexi tiimi.

Kindlasti kajastan siin foorumis oma tegemistest, kuid tegin ka oma blogi blogspoti.

Aadress on SIIN.

Ole hea ja tee oma blogiga midagi. Tahaks lugeda ka edaspidi, aga no ega ei viitsi küll, kui tumedal taustal on tume kiri.

2 varianti:

1. hele tasut ja tume kiri või kehvem variant,

2. tume taust ja hele kiri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ole hea ja tee oma blogiga midagi. Tahaks lugeda ka edaspidi, aga no ega ei viitsi küll, kui tumedal taustal on tume kiri.

2 varianti:

1. hele tasut ja tume kiri või kehvem variant,

2. tume taust ja hele kiri.

Minu arvutist on loetav. Tumedal taustal on hele kast ja selle sees tume tekst.

Andku keegi veel märku, kui midagi on. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused!

Õnnitlused Taavile tiimi leidmise puhul! Mul on neist ainult head mälestused. Praegu olen aga ühte heitnud keskealiste naistega. .D

Jätkuvalt Soomes töömaal. Praegu on põhiliseks armeerimine ja pommivarjendi ehitamine. Vähematl saab päevas rauda tõsta.

Saalis ei käi. Teemaks on taastav võimlemine ja lühikeste distantside sprint.

Rainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvutist on loetav. Tumedal taustal on hele kast ja selle sees tume tekst.

Andku keegi veel märku, kui midagi on. B)

Mulle meeldib roheline nägu ja mustad hambad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervitused!

Õnnitlused Taavile tiimi leidmise puhul! Mul on neist ainult head mälestused. Praegu olen aga ühte heitnud keskealiste naistega. .D

Jätkuvalt Soomes töömaal. Praegu on põhiliseks armeerimine ja pommivarjendi ehitamine. Vähematl saab päevas rauda tõsta.

Saalis ei käi. Teemaks on taastav võimlemine ja lühikeste distantside sprint.

Rainer

Selles suhtes, et tuled ikka sügiseks kodumaale tagasi või uhked välismaa prouad on sind juba ära kodustanud? B):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles suhtes, et tuled ikka sügiseks kodumaale tagasi või uhked välismaa prouad on sind juba ära kodustanud? :D:P

Augustis tulen tagasi. Siis ehk tutvun mõnega Eestimaalt. Kes loeb ja huvi tunneb võib mulle kirjutada B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau!

Ikka veel põhjas B) Selg ja õlg kannatavad juba koormust ja lasevad end liigutada. Tegelen treeningutega keharaskust kasutades.

Viimased päevad on soojad ja päikeselise olnud. Mul on suht kõrini sellest. Pilved ja sombused ilmad lähevad ikka rohkem peale. Ausaltöeldes ei ole ma kunagi kehal niipalju sünnimärke näinud kui praegu. Pikad päevad lagedatel väljadel on tõesti oma töö teinud. Ja tumedat šokolaadijume mul ikkagi ei ole.

Järgmisel nädalal Viljandi Pärimusmuusika Festivalil. Ilmselt ka spordihoone saalis. Saab näha kuidas muud näitajad vastu on pidanud ja ehk juba ka järgneva poolaasta kohta selgust.

R.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rainer, sind tahaks kindlasti sügisel laval näha!!! Võta see Eesti meistri tiitel ära.

Ise 25. ortopeedi juurde ja augusti alguses on sõjaväe komisjon B).

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rainer, sind tahaks kindlasti sügisel laval näha!!! Võta see Eesti meistri tiitel ära.

Ise 25. ortopeedi juurde ja augusti alguses on sõjaväe komisjon B).

Tänan selle tunnustava ergutuse eest! Laval ikka näed, sest ma oskan laulda, tantsida ja pilli mängida ! Mis tiitlitesse puutub siis vaatame kuidas jalad võtavad.

Mul ka augustis komisjon! Loodan end ikka sisse pressida . Mis mul muidu ikka teha :D

Dvaiks, võtan Chelamini ära ja hakkan und ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga rängad päevad on olnud. Selline tühi tunne on, aga natuke taskuraha on nüüd taskus. Süüa pole saanud, kuna pole aega tööl olnud ja kui koju jõuan, siis on nii, et kui voodit puudutan, siis ka kohe magan. Tööpäevad oli 7.00 - 24.00 ja 7.00 - 23.00.

Täna käisin siis ortopeed Elleri juures. Lateraalsele epikondüliidile kirjutas sideme välja. Kõige hullem uudis oli see, et ma ei või mitte kunagi enam sügavkükkida :huh:. Sügavkükiga selline asi, et kui alla lasta, siis jääb põlvedele nullkoormus ja tühjus, kuid minu põlvele see ei sobi. Põlvedele pean ostma peenikesed sidemed, kuna patella alumine osa on liiga üleval. Pean tegema ka geeli süsti ja ühe süsti hind on 200 EUR ja kestvusaeg 1.5 aastat. Lisaks on aeg kirja pandud ka footscannile kuna ise arvan, et kõik mu jalgade vead on tingitud taldadest, millega ka Eller nõustus ja andis mulle ka saatekirja. Avastasin äsja ühtedelt jalanõudelt, et mul on talla siseküljed kõvasti rohkem kulunud kui välimised - pm on mul anti-lampjalad :). Saaks nüüd korralikud sisetallad ja v-o siis saaksin ka täielikult luuümbristest lahti :).

Poseerimist ei teinud, kuid saltosid küll.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsiselt, muuda oma blogi kujundust. Sellist asja ei kannata lugeda

Mis sel viga on siis? V-o saad pildi üles panna, kuidas sul näitab. <_< .

Mul näitab sellisena:

post-4814-1312110203_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tume font tumeda tausta peal panevad mu karjuma. Kui juba blogi teha, siis kasuta korralikku disaini ja koli wordpressile üle.

Uurisin WordPressi kohta ja see tundub tõesti parem variant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tsaukitsauki

Kui Sarge võtab juurde, siis mina olen juba 4 kg alla võtnud :o Tunne on hulka kergem, kuid mitte veel super.

Sügiseks kärbeskaalus <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sügiseks kärbeskaalus <_<

Kärbestest ei tea mina midagi. Ainult lehmadest! Sellepärast on üks minu lemmiklugu.

Muidu on veel mõned päevad Soomes olla ja 11. saab juba kalli kodumaa embusesse.

Eelmisel nädalavahetusel olnud Folk oli super. Vanade heade artistide kõrval jätsid unustamatu elamuse ka Trilok Gurtu ja Cissokho System. Olgu aasta missugune tahes, mul on vähemalt neli päeva hingamiseks.

Hääletuks sai lauldud end regilauludest ja jalutuks tantsitud nii labajala kui ka reilendri saatel.

Muudetud kasutaja Rainerr poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kärbestest ei tea mina midagi. Ainult lehmadest! Sellepärast on üks minu lemmiklugu.

Muidu on veel mõned päevad Soomes olla ja 11. saab juba kalli kodumaa embusesse.

Eelmisel nädalavahetusel olnud Folk oli super. Vanade heade artistide kõrval jätsid unustamatu elamuse ka Trilok Gurtu ja Cissokho System. Olgu aasta missugune tahes, mul on vähemalt neli päeva hingamiseks.

Hääletuks sai lauldud end regilauludest ja jalutuks tantsitud nii labajala kui ka reilendri saatel.

Ühesõnaga hirmus sport käis folgirahva ridades. Krt, seal oleks ju võinud Fitshop oma äri ajada- karvastele ja sulelistele folgisõpradele proteiini ja kreatiini müünud enne möllu, lisaks veel taastumiseks head-paremat <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×