Jump to content
kiisumiiizu

tere

Recommended Posts

Olen 16a tüdruk

162cm pikk ja kaalun 56kg

probleem siis selles ,et tahaks sangadest hirmsasti lahti saada.

toitun normaalselt (omaarust)väikesed kogused 3x päevas

teen hulatamist selle nagadega rõngaga ja hüppan hüppe nööriga ,olen teinud 2kuud aga tulemusi pole eriti näha

niisiis ,millist trenni peaksin veel tegema ja millised toiduaineid /toite ei tohi kindlasti süüa.

tänan vastuste eest .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaheta oma väiksed toidukogused 3x päevas hoopis selle vastu: Normaalsed toidukogused ja 5x päevas. Ära lase ennast petta "tibidieetidest" ega oma kesistest teadmistest et vähem süües kaal langeb. Kaal langeb siis kui toidukoguseid piiratakse väga vähe. Tihtipeale ei ole vaja koguseid üldse piirata, vaid piisab trennimahu kergest suurendamisest, et rasv põlema hakkaks.

Kõige hullem asi mida teha saad, ongi väikeste koguste söömine ning sealjuures palju trenni teha. Saad vbl kilogrammidest lahti, kuid muutud nõrgaks ja haiglaseks pekihunnikuks lõpuks...

Lühidalt öeldes ongi kõik mida vormi parandamiseks vaja. Seda siis, kui toit ise ka õige on. Kuid see on väga, väga pikk jutt ning vaatab, kas pärast viitsin rohkem kirjutada... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 16a tüdruk

162cm pikk ja kaalun 56kg

probleem siis selles ,et tahaks sangadest hirmsasti lahti saada.

toitun normaalselt (omaarust)väikesed kogused 3x päevas

teen hulatamist selle nagadega rõngaga ja hüppan hüppe nööriga ,olen teinud 2kuud aga tulemusi pole eriti näha

niisiis ,millist trenni peaksin veel tegema ja millised toiduaineid /toite ei tohi kindlasti süüa.

tänan vastuste eest .

Toitumine korda + treening. Hüppenööriga annab ka HIITi teha, mis põletab rasvu päris hästi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pane oma toitumine detailsemalt kirja siis saab teha märkusi, mida võiks parandada.

Üldiselt igast fit helbed(veski-mati vist teeb ainult normaalset müslit), saiakesed ja üldse magusat kraami tuleks piirata või üldse menüüst välja jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis see HIIT on?

Intensiivne intervalltreening HIIT (High Intensity Interval Training) on rasvapõletustreening, mis toimub sedavõrd intensiivselt, et keha jätkab kalorite põletamist kogu ülejäänud päeva, püüdes saadud koormusest taastuda. Selle protsessi nimetus on EPOC (treeningujärgne liighapnikutarbimine), mis tähendab, et sellest treeningust taastumise ajal tarbid sa märksa rohkem hapnikku kui pärast rahulikumat harjutuskorda.Tänu sellele põletab keha ka õhtul diivanil istudes kuni üheksa korda rohkem rasva kui ta suudaks põletada pärast tunniajast mõõdukas tempos rassimist liikuval rajal.Mõistagi räägin ma intensiivtreeningust. See eeldab sinult väljumist oma tavapärasest mugavusstsoonist ja tõsist pingutust. Ent kui oled valmis seda tegema, võin kinnitada, et kulutad treeningmasinatel vähem kui poole tavapärasest ajast ning tulemuseks on oluliselt saledam keha.

http://www.mees.eu/artikkel/intensiivne-in...lltreening.html

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pane oma toitumine detailsemalt kirja siis saab teha märkusi, mida võiks parandada.

Üldiselt igast fit helbed(veski-mati vist teeb ainult normaalset müslit), saiakesed ja üldse magusat kraami tuleks piirata või üldse menüüst välja jätta.

Hommikul söön tavaliselt mingit putru (kaerahelbe,manna jne ,)ja piimakohvi joon .

Lõunaks praad v supp oleneb mis koolis antakse :) ja siis mingi puuvilja võtan alati kaasa ja siis seda söön ka ,

Õhtul söön enne kuute seda mida parajasti kodus süüa tehti

Magusatest asjadest söön ainult kohukesi vahest

ja päeva jooksul joon umbes 2 l vett (soovitati)

A ja peale kuute ei söö midagi.

rohelist teed joon ka päris tihti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikul söön tavaliselt mingit putru (kaerahelbe,manna jne ,)ja piimakohvi joon .

Lõunaks praad v supp oleneb mis koolis antakse :) ja siis mingi puuvilja võtan alati kaasa ja siis seda söön ka ,

Õhtul söön enne kuute seda mida parajasti kodus süüa tehti

Magusatest asjadest söön ainult kohukesi vahest

ja päeva jooksul joon umbes 2 l vett (soovitati)

A ja peale kuute ei söö midagi.

rohelist teed joon ka päris tihti

Kas kella kaheksa ajal tiba vara ei ole magama minna?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikul söön tavaliselt mingit putru (kaerahelbe,manna jne ,)ja piimakohvi joon .

Lõunaks praad v supp oleneb mis koolis antakse :D ja siis mingi puuvilja võtan alati kaasa ja siis seda söön ka ,

Õhtul söön enne kuute seda mida parajasti kodus süüa tehti

Magusatest asjadest söön ainult kohukesi vahest

ja päeva jooksul joon umbes 2 l vett (soovitati)

A ja peale kuute ei söö midagi.

rohelist teed joon ka päris tihti

Hommikueinesse võiks veidi rohkem valke/rasvu lisada. Mõni muna, tükk juustu... kodujuustu...

Peale kuute hakka ka kindlasti sööma. Mis lollus see on, et arvatakse, et peale kella 18 muutub kogu toit rasvaks? Nagu see kella-aeg oleks kuidagi "eriline".

Et kui ma olen öise eluviisiga ja ärkan kell 18 üldse üles, mis on minu jaoks hommik - siis üldse süüa ei tohi? :):)

Olenevalt mis kell magama lähed siis võid vabalt peale kella 18 isegi veel kaks einet ära mahutada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi viitsiks lähemalt seletada kuidas seda HIITi hüppenööriga saab teha :)?

mai saa sellest eriti midagi aru preagu .

Üldiselt on HIIT selline asi, kus vaheldumisi (ehk intervallide kaupa) pingutad väga kõvasti, siis jälle vähem, siis jälle kõvasti jne igatpidi saab varieerida.

Ehk ei tee kogu aeg samas tempos ega sama raskusega vaid kogu aeg muudad. Max pingutuse ja tempo perioodid on lühikesed ja siis vahelduseks teed veidi pikemaid tagasihoidlikume tempo või raskusega.

Hüppenööriga saab edukalt tempot muuta küll - teed kas kiiresti või aeglaselt. Raskust annab ka teatud mõtted reguleerida. Erinevate jalgade asenditega. Võid igasugu trikke hüppenööriga teha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt on HIIT selline asi, kus vaheldumisi (ehk intervallide kaupa) pingutad väga kõvasti, siis jälle vähem, siis jälle kõvasti jne igatpidi saab varieerida.

Ehk ei tee kogu aeg samas tempos ega sama raskusega vaid kogu aeg muudad. Max pingutuse ja tempo perioodid on lühikesed ja siis vahelduseks teed veidi pikemaid tagasihoidlikume tempo või raskusega.

Hüppenööriga saab edukalt tempot muuta küll - teed kas kiiresti või aeglaselt. Raskust annab ka teatud mõtted reguleerida. Erinevate jalgade asenditega. Võid igasugu trikke hüppenööriga teha. :)

kaua ma päevas sellega hüppama peaks ,et mõjuks? preagu hüppan 200x koosjalgadega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kaua ma päevas sellega hüppama peaks ,et mõjuks? preagu hüppan 200x koosjalgadega

Seda ma küll öelda ei oska.

Usun, et hüppenööri puhul on enamasti siiski tegemist aeroobse harjutusega ja korduste lugemine ei oma erilist tähtsust. Pigem kasuta aega harjutuse mõõtmiseks.

Paarkümment minutit päevas on kindlasti väga hea aeroobne ning aitab rasvapõletusele ja üleüldisele vormiparandusele ilusti kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ma küll öelda ei oska.

Usun, et hüppenööri puhul on enamasti siiski tegemist aeroobse harjutusega ja korduste lugemine ei oma erilist tähtsust. Pigem kasuta aega harjutuse mõõtmiseks.

Paarkümment minutit päevas on kindlasti väga hea aeroobne ning aitab rasvapõletusele ja üleüldisele vormiparandusele ilusti kaasa.

tänud vastuste eest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi viitsiks lähemalt seletada kuidas seda HIITi hüppenööriga saab teha :)?

mai saa sellest eriti midagi aru preagu .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×