Jump to content
tomtom

Parim kardioseade

Recommended Posts

Tahaks osta koju midagi - velo, jooksullint, stepper, sõudja, kepikõnni või suusatamise imiteerija (ei teagi kuidas seda nimetada). Mis on teie kogemustel olnud kõige parem, efektiivsem, muagavam - kalori põletamiseks, üldfüüsise ja vastupidavuse jaoks, liigeseid säästev.

Mõned mõtte, mida olen kuulnud (ja mis otsustamise raskeks teevad):

sõudmine treenib ülakeha ja mitte niiväga üldist vastupidavust;

jooksulint põrutab põlvi;

veloergomeeter / spinner (mis neil üldse vahet on?) ei ole mõtekas sest tagumik ei tee tööd ja istub niisama;).

Mida teie eelistate ja miks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks osta koju midagi - velo, jooksullint, stepper, sõudja, kepikõnni või suusatamise imiteerija (ei teagi kuidas seda nimetada). Mis on teie kogemustel olnud kõige parem, efektiivsem, muagavam - kalori põletamiseks, üldfüüsise ja vastupidavuse jaoks, liigeseid säästev.

Mõned mõtte, mida olen kuulnud (ja mis otsustamise raskeks teevad):

sõudmine treenib ülakeha ja mitte niiväga üldist vastupidavust;

jooksulint põrutab põlvi;

veloergomeeter / spinner (mis neil üldse vahet on?) ei ole mõtekas sest tagumik ei tee tööd ja istub niisama;).

Mida teie eelistate ja miks?

Ma valiksin spinneri. Tuhar saab tööd küll...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis jutt see on, et sõudeergomeeter treenib peamiselt ülakeha, mingi kunstitudengite/malekooli teooria või? Üks parimaid kardioseadmeid on see. Pealegi säästab liigeseid, liikumine on dünaamiline. Tagumiku võib kasvõi krampi treenida selle peal. Kui teed lõdvalt 10 min selleks, et kõrvalt Buduaari vaadata, siis jah midagi ei arene. Kodustes tingimustes oleks parim siiski Crosstrainer, piisavalt kompaktne ja terve keha liigub. Muul ajal treenin just sõudeergomeetriga ja olen sellega oma pulsi päris alla saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spinningu rattal paned koormust juurde ja väntad püsti. Hoiad tagumiku sadula kohal ja tuhar saab tööd niiet anna olla.

Jooksulint on minumeelest kõige parem, muidugi väljas saab ka joosta. Põlve põrutab siis, kui tugevalt kannale maandud ja tugev pinnas all on. Jooksulindi puhul pole vast väga hull, kui just põlvedega probleeme pole või suuremat ülekaalu pole. Samas saab jooksulindi peal ka kõndimist teha. Kui lisad veel kalde on see ka üsna effektiivne.

Sõudeergomeeter on ka hea, teeb suht tervet keha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks osta koju midagi - velo, jooksullint, stepper, sõudja, kepikõnni või suusatamise imiteerija (ei teagi kuidas seda nimetada). Mis on teie kogemustel olnud kõige parem, efektiivsem, muagavam - kalori põletamiseks, üldfüüsise ja vastupidavuse jaoks, liigeseid säästev.

Mõned mõtte, mida olen kuulnud (ja mis otsustamise raskeks teevad):

sõudmine treenib ülakeha ja mitte niiväga üldist vastupidavust;

jooksulint põrutab põlvi;

veloergomeeter / spinner (mis neil üldse vahet on?) ei ole mõtekas sest tagumik ei tee tööd ja istub niisama;).

Mida teie eelistate ja miks?

Tohib küsida, miks just kodus tahad sporti teha? Osta parem jalgratas, rulluisud, kepikõnni jaoks kepid või mine lihtsalt jooksma.

Hüppenöör oleks muidu üks odavamaid vahendeid mida hankida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tohib küsida küll, palun. Aga ärge naerma hakake, kui see loll ja järele proovitud mõte on.

Idee on siis - time management. Koguaeg on kiire, aega millegi jaoks pole. Sellise vidinaga kodus oleks siis võimalik teha 1 või 2 ühes. Lugeda näiteks. Või mõttetust teleka vaatamisest teha väga kasulik harjumus:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti on nii mõnelgi hullem ja veel kiirem, võibolla sinul. Aga see selleks, las ta siis olla. Minu elu on minu jaoks piisavalt kiire - kl 9 tööle, 22 koju. Siis jaksan vaid juua õlut teleka ees. Tekkis siis mõte, et ehk väntaks, sõuaks vms vaikselt kodus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti on nii mõnelgi hullem ja veel kiirem, võibolla sinul. Aga see selleks, las ta siis olla. Minu elu on minu jaoks piisavalt kiire - kl 9 tööle, 22 koju. Siis jaksan vaid juua õlut teleka ees. Tekkis siis mõte, et ehk väntaks, sõuaks vms vaikselt kodus.

Siis on vaja juba magama minna. Muidu on....ei ela, ei sure variant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kodustes tingimustes vast kõige mugavam velo, kui ruumipuudust pole võtaksin sõudeergomeetri.

Concept2 sõudeka saab ju ühe näpuliigutusega kokku klappida, siis ei võta ta palju rohkem ruumi kui velo. Igal juhul vähem kui jooksulint

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tohib küsida küll, palun. Aga ärge naerma hakake, kui see loll ja järele proovitud mõte on.

Idee on siis - time management. Koguaeg on kiire, aega millegi jaoks pole. Sellise vidinaga kodus oleks siis võimalik teha 1 või 2 ühes. Lugeda näiteks. Või mõttetust teleka vaatamisest teha väga kasulik harjumus:)

Vot see mõtetu telekas pane kinni ja välja jooks, ratas, rulluisk jne kasvõi kepikõnd. Saab liikumisele lisaks veel ka kopsud värsket õhku täis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×