Jump to content
Talvekas

BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

Recommended Posts

Naiss <_< Ma nii ootan kolmapäeva !!! :D Siis saab esimest korda proovida ;)

Noxplode pole keelatud aine, lihtsalt teda ei lasta üle piiri. Kui ise minna järgi Soome vms siis saab vabalt üle aga edasi müümine on keelatud :D

Muudetud kasutaja Talvekas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Müüakse Eestiski seda kui hästi otsida. Aga siiski hinna poolest tasub pigem ära Scitec Hot Blood, Dymatize Xpand jne teised tooted, mis minu arust oluliselt alla ei jää NO-Xplodele v.a nad ei aja sitale nii hullult nagu Xplode..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to viki

Mitu lusikatäit sa võtsid? Ma proovisin ühega ja suht nagu nõrgaks jäi.. Peaks proovima 2'ga?

22,2g (4-5 teelusikatäit vähemalt) võtsin koos BCAA'ga <_<

kord oli jook roheline, teine maitse oli erk punane :DDDD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
22,2g (4-5 teelusikatäit vähemalt) võtsin koos BCAA'ga :)

kord oli jook roheline, teine maitse oli erk punane :DDDD

Ma ei julge ;) ma proovin täna 3'me muidu ma 1-2 noh tglt mul 3 päev ka . Vaatame :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see toode on Eestis keelatud? Kui jah, kas on teda võimalik kusagilt saada? Nagu kas ta tuleks läbi posti ? Või mingi muu import?

Kui antud teema veel huvitab, siis võite ühendust võtta e -mailil: parnujouspordiliit@hot.ee.

Muudetud kasutaja PJL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis põhjendusel see Eestis keelatud on muidu?

Eestis ju kõik keelatud. Mingi vanamutt kuskilt kontoris luges koostisosade nimekirja ja otsustas, et tema arust ikka liiga ohtlik inimese kätte anda ilma retseptita vms, seega BÄNN. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestis ju kõik keelatud. Mingi vanamutt kuskilt kontoris luges koostisosade nimekirja ja otsustas, et tema arust ikka liiga ohtlik inimese kätte anda ilma retseptita vms, seega BÄNN. :lol:

ma ise ka imestan, et kreatiin veel eestis lubatud on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ise ka imestan, et kreatiin veel eestis lubatud on...

Kui kuskil keegi selle soovitatava päevakoguse kirja paneks ja ära kinnitaks, siis annaks keelata küll :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis põhjendusel see Eestis keelatud on muidu?

Eestis ju kõik keelatud. Mingi vanamutt kuskilt kontoris luges koostisosade nimekirja ja otsustas, et tema arust ikka liiga ohtlik inimese kätte anda ilma retseptita vms, seega BÄNN. :lol:

Oleks siis vanamutt, aga alla 30 tsikk peaks olema. Peamine keelamise motivaator on reeglina võimujanu ja enesetõestamine. Aga põhjenduseks on näiteks mõne komponendi kasulik raviefekt - järelikult ravim ja keelatud; või on Eestis kehtestatud soovituslik päevane kogus mõnele koostisosale - siis kõik mis üle selle, on keelatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestis ju kõik keelatud. Mingi vanamutt kuskilt kontoris luges koostisosade nimekirja ja otsustas, et tema arust ikka liiga ohtlik inimese kätte anda ilma retseptita vms, seega BÄNN. :lol:

Oleks siis vanamutt, aga alla 30 tsikk peaks olema. Peamine keelamise motivaator on reeglina võimujanu ja enesetõestamine. Aga põhjenduseks on näiteks mõne komponendi kasulik raviefekt - järelikult ravim ja keelatud; või on Eestis kehtestatud soovituslik päevane kogus mõnele koostisosale - siis kõik mis üle selle, on keelatud.

Siis saaks pakendile peale kirjutada, et tarbida nii palju, ei tohi tarbida nii palju ja peaks kõik OK olema ju?

Kas nii pole võimalik, et lasta perearstil teatud toidulisand retseptina välja kirjutada ja siis saata ravimiametisse?

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis saaks pakendile peale kirjutada, et tarbida nii palju, ei tohi tarbida nii palju ja peaks kõik OK olema ju?

Jah, pakendi peal oleva kirja järgi vaadataksegi, aga sa ei saa ju omale personaalset pakendit lasta teha.

Kas nii pole võimalik, et lasta perearstil teatud toidulisand retseptina välja kirjutada ja siis saata ravimiametisse?

Ei, ravim ei tohi Eestis üldse liikuda posti teel ja teiseks - oled sa näinud perearsti, kelle mõistlikkuse tase ületab Ravimiameti oma ?

Kui oled ja Tallinnas siis anna privas tolle perearsti kontakt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama hästi võiks ju osta 10 pakki lastele mõeldud vitamiine ja need endale sisse kugistada :lol: Seda ei kontrolli ju keegi?

D-vitamiini ma joongi pudelikaupa laste 5-tilga-kaupa-päevas vitamiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
D-vitamiini ma joongi pudelikaupa laste 5-tilga-kaupa-päevas vitamiini.

Joki käest Mannineni omasid enam ei saanud? :lol: Kuigi jah, vedelikuna pidi ta effektiivsem olema.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestis ju kõik keelatud. Mingi vanamutt kuskilt kontoris luges koostisosade nimekirja ja otsustas, et tema arust ikka liiga ohtlik inimese kätte anda ilma retseptita vms, seega BÄNN. :lol:

Oleks siis vanamutt, aga alla 30 tsikk peaks olema. Peamine keelamise motivaator on reeglina võimujanu ja enesetõestamine. Aga põhjenduseks on näiteks mõne komponendi kasulik raviefekt - järelikult ravim ja keelatud; või on Eestis kehtestatud soovituslik päevane kogus mõnele koostisosale - siis kõik mis üle selle, on keelatud.

Vitamiinidest ja mineraalainetest http://www.aigarsade.com/Vitamiinidest_ja_mineraalidest.pdf

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×