Jump to content
Arnold

I Eesti KV athletic fitness: galerii, tulemused, kommentaarid

Recommended Posts

Martini kategoorias oli kaheksa võistlejat.

Herrar +180 cm

Ako Rahim. Team Fairing. Järfälla

Daniel Eriksson. Delta Gym. Stockholm

Marcus Senbom. Team reFORM. Västerås

Martin Münz. Team MM Sports. Göteborg

Mikael Kilander. Team MM Sports. Göteborg

Pouria Mazloum. Team MM Sports. Göteborg

Robert Nilsson. IKSU Fitness.Umeå

Tito Duggal. IS Fitness. Alingsås

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpuks olen netis ning edastan head uudised Rootsist

Martin Münz võitis Rootsi meistrivõistlustel III koha

Väga hea! Õnnitlused! :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain lisainfot ka tulemuste kohta

Ako Rahim, kes saavutas esimese koha

Kehvooru järel esimene koht

Lõutõmbed 31korda

Dips 51 korda

Finaali kehavoorus 1 koht

Martin Münz

Kehvooru järel kolmas koht

Lõutõmbed 25 korda ja teine(tegi 32 korda,aga loeti 25korda)

Dips 28 korda kolmas koht( tegi 32 korda, aga loeti 28Korda)

Takistusrajal 7 koht (kaks kukkumist)

Finaali kehavoorus 3 koht

Kokkuvõttes 3 koht.

Palju Õnne Martinile,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suurepärane, Martin!

Väega suur aitähh!

Tänud teile toetuste ja kaasa elamise eest! Võistlus oli põnev, pingeline ja samas võiks öelda, et ka edukas. Olin ainus oma kategoorias, kes ei omanud varasemaseid takistusraja läbimise kogemusi. Täna, kus olen saanud täiega selle läbi joosta, kaks korda mõnuga lennata ja tolmu põlvedelt pühkida teeksin nii mõndagi teisiti. Aga ühte ma ütlen - põnevust ja pinget pakub takistusrada 100%´liselt ning kuigi tänast tulemust arvestades võiks mõleda, et ma lähiajal neid puitkonstruktsioone näha ei taha eelistan siiski vastupidavusroundis sõudeergomeetrile justnimelt takistusrada. Ma ei oleks uskunud, et see taolise pinge üles krutib...Meeste lühikese klassi kuldmedalist nt, kelle jaoks oli tegu elu 21´se Athletic Fitnessi võistlusega, närveeris vist sama palju, kui mina. Rahu ei paistnud igatahes ühegi võistleja silmis olevat. Kes kartis, kes oli lihtsalt närvis.

Tore on see, et Rootsi Kulturismi ja Fitnessi Liit elab väga kaasa meile, eestlastele, I lahtiste meistrivõistluste korraldamises AF´is. Ja nii mõnigi tänane võistleja näitas üles huvi tulla isiklikult kohale, et avadebüüti sooritada. Eks näis :unsure: Kuhjaga edu saadeti aga kõigi poolt!

Peagi jagan teiega ka fotosid ja kogu võistluse tulemusi klasside kaupa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli tulemus, eriti arvestades, et sul palju võistluskogemust sel alal ei ole nagu ka ise mainisid. Suure edasimineku oled teinud sportliku vormi osas - seda just kehavoorus, küll need dipsid ja takistusrajad ka paranevad, neid annab harjutada.... Jääme ootama kas pildi või videomateriali. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagasi uudise juurde

I EESTI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ATHLETIC FITNESS'is

VÕISTLUSJUHEND

Aeg ja koht

Võistlused toimuvad 10.oktoobril Tallinnas, Eesti Näitustes Ilu sõnum 2010 raames, aadressil Pirita tee 28.

Võistlejate eelregistreerimine toimub internetis, aadressil Fitness.ee (kliki SIIN). Eelregistreerumine on KOHUSTUSLIK! Eelregistreerumata sportlasel lisandub osavõtutasule 150.- EEK. Eelregistreerumise viimane päev on 26.september.

Võistlejate registreerimine ja mõõtmine toimub 10.10.2010

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel registreerunud võistlejate nimekiri:

Naised -165 cm

Janika Jürgenson

Esta Pilt

Naised +165 cm

Kätrin Karu

Mehed -180cm

Kaspar Kuuse

Sven Jablonski

Maikal Pikalev

Ruslan Tamm

Siim Jürgenstein

Mihkel Mägi

Indrek Lemmats

Neeme Vool

Mehed +180cm

Väino Katala

Martin Münz

Jürgen Ots

Ei tea

Marti Taru

Leivald Juri

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt öeldes- ega Svenist seekord vist kellelegi vastast ei tule, pigem olen kohal, sest lubasin endale. Sai täna ka Viskaga väike photoshoot tehtud, eriti head midagi ei ole. Poolteist nädalat haigust on oma tööd teinud, nohu ja köha siiamaani. Kuid olen kohal ja annan endast maksimumi. Kaal kukkus haigusega umbes 2 kilo ja jõud ka kusagile läinud. Lihas läheb ka väga ruttu täis ja on üsna jõuetud, kuid.......sinnani on veel 3 nädalat aega.

Laval näeme, rsk!

Muudetud kasutaja younger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole paha mees, kuigi nokkimiseks võib ikka öelda, et pooled kordused polnud minu arust reegleid järgides aktsepteeritav :angry:

Jah, olen Väinoga nõus- tehnika läks vahepeal käest ära. See ühe käega lõuatõmbamine oli muidugi tase! Selles suhtes mehel võimu on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vb tuleb ka selline mees välja ;) Ei ole ise alaga kursis veel, aga ega seal esimene kord nüüd mingit ulme taset ei tohiks olla... Kahju, et ma sellise talendi nii hilja avastasin :angry:

Väga hästi, et selliseid mehi meil on.

Natukene peaksid tehnikat parandama, sest selliseid korduseid ära ei loeta kahjuks.

Jõudu igal juhul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes- ega Svenist seekord vist kellelegi vastast ei tule, pigem olen kohal, sest lubasin endale. Sai täna ka Viskaga väike photoshoot tehtud, eriti head midagi ei ole. Poolteist nädalat haigust on oma tööd teinud, nohu ja köha siiamaani. Kuid olen kohal ja annan endast maksimumi. Kaal kukkus haigusega umbes 2 kilo ja jõud ka kusagile läinud. Lihas läheb ka väga ruttu täis ja on üsna jõuetud, kuid.......sinnani on veel 3 nädalat aega.

Laval näeme, rsk!

Sveni vormil ei ole viga midagi.

Kõik alles algab rsk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×