Jump to content
nato

trennis kaal tõuseb, miks?

Recommended Posts

Tere,

Sõbranna vajab abi.

Käib trennis, aroobika, juba jaanuari algusest saadik umbes 3-4 x nädalas. Ennem trenni kaalus 55-56 nüüdseks juba 58 kopikatega, pikkust 166, (aasta tagasi jaanuaris oli 50 kg)ise ütleb et kui on juba 56 kg, siis pole keskohta enam ollagi. Sööb vähe (hommikul natuke putru, päeval supike, õhtul salat), ühesõnaga kergelt, kalorid on alla viidud. Ise tunneb et saledamaks kuskilt otsast jäänud pole, kõht punnis ja nälg tapab :-)

Trennid on Body Aerobic, Step, StepDance, alguses olid rasked, nüüdseks juba kerged kuid higistama ajab ikka ja võhma on küll. Lihasarengut pole olnud, natuke on tulnud kõhule ja reie siseküljed pole enam nii "lõdvad".

Mis on valesti? trenn? toitumine? miski kolmas?

Tänud vastajatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine. See, et vähe süüa, ei tähenda, et toitumine korras on. Ainevahetuse töös hoidmiseks 4-6x päevas oleks ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nohh mida ma siia ikka kirja panen, kirjeldasin suht lihtsalt, hommikul pudruke (riis, tatar, kiirhelbed, suhkrut ei pane, värsked külmutatud marjad), lõunaks supike (väike, ilmselt 150-200 ml)ja õhtul salat(kurk, tomat,parika, kapsas) valikust puudub suur kalorite hulk, see on selge kui juba neile toitudele peale vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veits mõttetu seda siin nii nämmutada, kohe kõrval on teine teema, kus nämmutatud küll, loe sealt. Pole mõtet kõike nullist kirjutama hakata (6lk)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust ikka väga vähe süüakse ju, kui lõunal on Väike supp, ja õhtul ainult salat, mis minu arust on ju enamasti vesi, kurk näiteks.

Kuhu jäävad valgud, kodujuust, kohupiim?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×