Jump to content
Ott Kiivikas

Fitness TV "Kullafond"

Recommended Posts

Tagasi uudise juurde

Fitness TV "Kullafond" koondab enda alla Eesti kunagiste tippude vägiteod ja toob need nüüd teieni. Paljud tänapäeva noored ei tea enam selliseid Eesti kulturisminimesid nagu Ain Paavo, Inna Uit, Merike Madar rääkimata Olev Annusest.Esimeses osa pakume vaatamiseks 1990a. NSVL (Nõukogude Liidu) meistrivõistlusi kulturismis, kus Ain Paavo krooniti nii kehakaalu -90kg kui ka absoluutseks võitjaks. Lisaks kaadrid esimesest kett -jõusaalist "Fortius", kus näete muuhulgas Inna Uiti oma sportlastee alguses samuti teisi legendaarseid kulturiste Pavel Kossenkot ja Jevgeni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VÕIMAS!

Ain Paavo laena säärt. <_<

Teistest meestest oli küll pea-jagu üle, kuigi oli näha, et poseerimine oli selline ligadi-logadi kohati. Kuid sellegi poolest - ülivõimas ikka. See ei ole säär, mis sellel mehel all on, vaid mingi omaette loom, kes seal küljes otsustanud elada. :(

Ain muidu ema hea tuttav. Lapsepõlves sai ikka Aini juures käidud, kuigi mälestused suht udused sellest. Peakski uurima millega mees praegu tegeleb, vbl näpunäiteid küsima. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Super!

Väga võimas vaatepilt ning korralik nostalgiapomm! Pilt jäi küll natuke kaugeks, aga siiski oli Aini tasemevahe ülisuur! Aini topeltbiceps tagant koos megasuure säärega olid muidugi omaette vaatamisväärsus! Kindlasti jään huviga ootama teisi samasuguseid videosid kaugetest aegadest. Minu enda vanimad amatöörvideod on 2001 aastast ja tegelikult tahaksin üles panna just selle Tartus toimunud EMV 2001 aasta finaali, kus pealtvaatajate kisa läks nii suureks, et võistlused mitu korda katkestati selle pärast. Viimasel ajal on võistlejate toetamine publiku poolt jäänud järjest tagasihoidlikumaks ning ainukene kisakõri on olnud Oti vend <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Super!

Väga võimas vaatepilt ning korralik nostalgiapomm! Pilt jäi küll natuke kaugeks, aga siiski oli Aini tasemevahe ülisuur! Aini topeltbiceps tagant koos megasuure säärega olid muidugi omaette vaatamisväärsus! Kindlasti jään huviga ootama teisi samasuguseid videosid kaugetest aegadest. Minu enda vanimad amatöörvideod on 2001 aastast ja tegelikult tahaksin üles panna just selle Tartus toimunud EMV 2001 aasta finaali, kus pealtvaatajate kisa läks nii suureks, et võistlused mitu korda katkestati selle pärast. Viimasel ajal on võistlejate toetamine publiku poolt jäänud järjest tagasihoidlikumaks ning ainukene kisakõri on olnud Oti vend <_<

Mäletan seda võistlust kus Bonsunaga käis rebimine ja tõsi ta oli ,et saali paluti vaikust kuna võistlejad ei kuulnud peakohtuniku käsklusi..... :(

Loodame, et selline kaasaelamine leiab aset juba järgmisel nädalavahetusel Reval Cupil, kus peaks tulema päris korralik rebimine, seega võistlejad kutsuge oma fännid endale kaasaelma....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ma ei saa...

minu jaoks on ikkagi põhisilne see suurepärane muusikavalik nsvl 90. aasta meistrivõistlustel. milline võrratu paaniflöödikontsert kohustuslike pooside ajal ning mis suurepärane groovy-disko vabakavas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin sama 1990 aasta suvel Peterburis. Kohalik TV kanal näitas samas linnas toimuvaid 1990 a. Euroopa meistrivõistlusi kulturismis. Kahju, et liiga hilja sain teada, kindlasti oleks läinud vaatama. Siis ma esimest korda nägin Euroopa meistriks tulnud Ain Paavot. Vaatepilt oli võimas!

Aasta hiljem õnnestus näha Aini Tartus Eesti Karikavõistlustel ABS võitmas.

Võib olla saaks Peterburi TV arhiivist hea kvaliteediga videot Ain Paavo esinemisest? Kui Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit teeks ametliku järelpäringu? Kontaktid saab siit: http://5-tv.ru/ .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh sa poiss!! Eestis on ikka palju tegijaid olnud! <_< Tõsiselt hea oli näha/kuulda, et treener või keegi abistas poseerimisega kohe väga kõvasti! Selline sportlase - treeneri koostöö oli kaasahaarav!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea video. Ja tõesti, hea koostöö treeneri ja sportlase vahel. Lahe vaadata, kuidas Eesti sportlastel hästi läinud või mis tulemusi kunagi saavutatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×