Jump to content
labrot

Puhkamine

Recommended Posts

Vaatasin üht Kiivikase videot, kus ta tegi koos Kalmusega trenni ja Kalmus ütles et oli enne trenni spets maganud.

Ise muidu ööuinak jääb sinna 8h kanti, hommikuti praktikale seal päevotsa jalgel söömisega on kõik korras, töölt tulles tuleb väike söögkord ka ja siis lähen kohe

jõusaali.. Olen käinud juba tükk aega niiviisi, kuid mul on selline tunne, et mulle jääb 8h magamisest väheks.

Käin muidu 3x nädalas jõusaalis ( treenin keha läbi ) ning laupäeviti jalgpall 1.5H

Kas oleks soovituslik enne trenni 1-2 h magada, üleüldse kui kasulik see oleks?

Pealtnäha tühine küsimus kuid jah raske trenni peale 8h vähe magamist minumeelest ja tööl päevotsa jalgel, kurnav

toitun 5x päevas ja võtan hera80 2x päevas

180 cm pikk 71kg 18a olen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mnu soovitus oleks kindlasti rohkem magada, kui on tunne, et keha seda vajab.

ise olen nt selline, kes peb saama iga öö vähemalt 9 tundi und, muidu jääb väsimus sisse... ja 9 tundi saan ma öösiti väga harva magatud - millest on väga kahju, aga ise olen süüdi. rohkem und garanteerib parem ataastumise, parema meeleolu ning magades on kasvuhormooni eritus minu teada suurem - mis tähendab, et korralikult magamine soodustab korralike treeningutega lihasmassi kasvatamist.

ning uinak enne trenni: tõesti, proovi. mina nt eile tundsin keset päeva, et ei suuda, pean pisut silma looja laskma. magasin tunnikese, kohe pärast seda trenni. halba efekti mu uinakul küll polnud, sain kõik kenasti tehtud. samas ka ei mingit erilist energialaksu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis küsimus...

Kindlasti puhka, kui tunned, et keha vajab seda. 8h päevas on KESKMISE inimese unevajadus niiöelda. See ei tähenda midagi.

Mul erinevatel aegadel väga erinev magamise tsükkel olnud. Olen maganud 12-13 tundi päris pikalt. Siis läksin 9-10 tunni peale. Eelmine suvi sobis 5-6 tundi und. Hetkel 7-9. Kuula oma keha (:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis küsimus...

Kindlasti puhka, kui tunned, et keha vajab seda. 8h päevas on KESKMISE inimese unevajadus niiöelda. See ei tähenda midagi.

Mul erinevatel aegadel väga erinev magamise tsükkel olnud. Olen maganud 12-13 tundi päris pikalt. Siis läksin 9-10 tunni peale. Eelmine suvi sobis 5-6 tundi und. Hetkel 7-9. Kuula oma keha (:

:( 5-6 tundi und, kas tegid trenni ka suvel ??

See on jah väga imelik et kui olen harjunud magama tööpäevadel 8h , kui kogematta tunnike rohkem või vähem magan siis on kohe päev uimane ja veniv ning üldse rütmist väljas, sellepärast tahangi öö uinaku 8h jätta, aga lihaste mõttes vist on targem mul enne trenni ka paar tundi magada, sest päev otsa püsti olemisest on tööpäeva lõpuks väsinud olla ja trennis sellevõrra jõuan vähem teha.

Kui paljud teist üldse lõunauinakuid teevad? Ma väiksest peale olen märganud et koolivennad kes peale kooli magavad mõne tunni on suuremad kui need kes ei maga :DD

või on see lihtsalt kogematta nii

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veab teil krt. Mina pean hakkama saama oma regulaarse 4-6 tunnise unega + öösiti ärkamine 5-10x. Öösel ärgates võtab mõnikord pool tundi aega, et jälle uinuda <_<:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin ikka. Kui väsimus peale tuli, magasin päeval ka paar tundi (:

See pole midagi. Mul on üks sõber kes on tõeline unekott <_<

N ooh, juhtus mees reisile minema, oli 2 öö jooksul maganud kokku umbes 6 tundi. Reisilt jõudis tagasi koju 12 ajal päeval ja läks oma voodisse magama. Ülesse ärkas järgmine päev kell 3. Seega magas 27 tundi jutti :( Kuidas see võimalik on....ei oska öelda (:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot see on nüüd küll ulme :(

Kah mingi ulme... :P

Ma olen terveid päevi maha maganud ilma eriliste probleemideta. Varem kui vaba aega rohkem oli siis konkreetselt mõni päev voodist üles ei tõusnud. Vbl korraks külmkapist mingi snäkk ja kõik. Lihtsalt magasin päeva maha... mõnus... <_<

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, kuidas mõni suudab, aga ma küll päeval ei saa magada. Hommikul vahepeal mõtled, et täna lähed varem magama, aga ei :((õnneks seda pole juba ammu juhtunud). See ka juba, et 1-2h läheb raisku, mille arvelt oleks võinud juba trenni teha ja pärast on võib-olla veel mingid kooli asjad teha ju <_<. Kui ma isegi veits uimasena ennast tunnen, siis peale söömist olen küll energiat täis ja valmis raskusi tõstma :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui päeval magad ja ärgates tunned, et oled veel rohkem väsind kui enne, siis pane äratus ja maga päeval mitte rohkem kui 60 minutit, kusagilt kuulsin, et inimene vajub ööunne peale tund aega magamist, enivei, minupuhul ongi just nii... Kui uinak yle tunni ei lähe, on ärgates päris rebas fiil, trenn ka poole parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui päeval magad ja ärgates tunned, et oled veel rohkem väsind kui enne, siis pane äratus ja maga päeval mitte rohkem kui 60 minutit, kusagilt kuulsin, et inimene vajub ööunne peale tund aega magamist, enivei, minupuhul ongi just nii... Kui uinak yle tunni ei lähe, on ärgates päris rebas fiil, trenn ka poole parem.

Ma kah kusagilt seda kuulnud, et üle tunni aja ei maksa magada päeval , et väsitab hoopis veel rohkem ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui päeval magad ja ärgates tunned, et oled veel rohkem väsind kui enne, siis pane äratus ja maga päeval mitte rohkem kui 60 minutit, kusagilt kuulsin, et inimene vajub ööunne peale tund aega magamist, enivei, minupuhul ongi just nii... Kui uinak yle tunni ei lähe, on ärgates päris rebas fiil, trenn ka poole parem.

Kaldun ka nii arvama. Ise üritan uinakud max 45 min teha.

Vahest on isegi 10 minutist lebamisest abi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitatakse vähemalt 7, aga kes alla 9 h suudab ennast üles ajada, siis palju õnne:)

Veidi und enne trenni on väga hea!

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×