Jump to content
Alexander Andrusenko

Paide MV lamades surumises - tulemused

Recommended Posts

Ma saan aru, et see oli varustuseta võistlus, Aless kus see loogika on kui särgiga surumises kaotasid Siimule 60 kiloga ja ilam särgita on vahe 17,5 kilo....Siim võtab särgist küll uskumatult palju välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru, et see oli varustuseta võistlus, Aless kus see loogika on kui särgiga surumises kaotasid Siimule 60 kiloga ja ilam särgita on vahe 17,5 kilo....Siim võtab särgist küll uskumatult palju välja.

Nojah, nii see on tõesti. Aga üldjuhul nii ongi, et suuremad mehed saavad särgist rohkem.

Siim on uskumatu mees ka :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, nii see on tõesti. Aga üldjuhul nii ongi, et suuremad mehed saavad särgist rohkem.

Siim on uskumatu mees ka :(

Siin läks küll puusse. Särgiga ja särgita surumise vahet vaata ntx Saaremaa poistel, kes on suht kerged ja palju nad välja võtavad.

Samas mina ei ole veel võistlustel üle 30 kg kätte saanud särgist, kui sedagi, sama on Lepiku ja Mõttusega. See nõuab ikka peale kaalu spetsiifilist särgiga surumise harjutamise head tehnikat.

Aga krt küll, mina nägin selle võistluse kohta infot alles täna peale võistlusi kellegi Argo blogis ja tean mitmeid sõpru, kes oleks osalenud. Täiesti puudulik promo korraldajate poolt ja minu puhul enese hooletus, et ei vaadanud EJTL kodukale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav on ka Janno tulemus. EMV surus ta särgiga 140 ja nüüd ilma särgita 137,5.

Tal läks viimasel EMV-l surumine natukene nässu lihtsalt.Muidu ta surus ju surumise EMV 150kg särgiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin läks küll puusse. Särgiga ja särgita surumise vahet vaata ntx Saaremaa poistel, kes on suht kerged ja palju nad välja võtavad.

Samas mina ei ole veel võistlustel üle 30 kg kätte saanud särgist, kui sedagi, sama on Lepiku ja Mõttusega. See nõuab ikka peale kaalu spetsiifilist särgiga surumise harjutamise head tehnikat.

Aga krt küll, mina nägin selle võistluse kohta infot alles täna peale võistlusi kellegi Argo blogis ja tean mitmeid sõpru, kes oleks osalenud. Täiesti puudulik promo korraldajate poolt ja minu puhul enese hooletus, et ei vaadanud EJTL kodukale.

Saaremaa poisid suruvad minu arust ilma särgita ka ikka väga korralikult. Ma võin eksida, aga minu arust nad suruvad oma rekordeid pausiga? Meie surume ilma pausita igatahes. Sellest võib ka vahe sisse tulla. Aimaril on vist särgita rekord 180+ ja Raigol 195 äkki?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru ,et seal ei pidanud all pausi tegema, lihtsalt saalisurumine?

Üldiselt saali surumisel on kõik suva, seal pidid olema maas (vähemalt eelnevatel võistlusetel ja eeldan, et ka seekord) nii jalatallad kui ka tagumik. Igatahes Kaido pani kõva märgi maha. Pausi ei pidanud tegema (vähemalt eelnevalt).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav on ka Janno tulemus. EMV surus ta särgiga 140 ja nüüd ilma särgita 137,5.

EMVl läks surumine väga nässu, soojendusel särk ei toimind enam ning olin väga väsinud ka. Muidu ilma särgita olen surunud 142.5 kg :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tanel korraldas mõnusa EMV afterparty :(

Võtsime seda trennina, minu rõhk oli täna särgiga surumisel (tegin seda kohe peale võistlust).

Päris viimast ei läinud särgita tegema.

Tean, et ka Siim ei olnud EMV-st veel täielikult taastunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin läks küll puusse. Särgiga ja särgita surumise vahet vaata ntx Saaremaa poistel, kes on suht kerged ja palju nad välja võtavad.

Samas mina ei ole veel võistlustel üle 30 kg kätte saanud särgist, kui sedagi, sama on Lepiku ja Mõttusega. See nõuab ikka peale kaalu spetsiifilist särgiga surumise harjutamise head tehnikat.

Aga krt küll, mina nägin selle võistluse kohta infot alles täna peale võistlusi kellegi Argo blogis ja tean mitmeid sõpru, kes oleks osalenud. Täiesti puudulik promo korraldajate poolt ja minu puhul enese hooletus, et ei vaadanud EJTL kodukale.

Tegelikult jäi suurim vahe sinna 35kg kanti :( Minu arust jooksis ka fitnessi esilehelt võistluse tutvustus läbi, aga eks sinna nö "pihta saada" eeldab õiget ajahetke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult jäi suurim vahe sinna 35kg kanti :( Minu arust jooksis ka fitnessi esilehelt võistluse tutvustus läbi, aga eks sinna nö "pihta saada" eeldab õiget ajahetke.

Su reks võistlustel on 220 kg vist, seega olid siis vaid 185 suruja :)., mina tean kusagilt, et sa olid ikka 200 juures.

Ok, see selleks, aga ma arvan, et suurusjärgu panin pihtsa nii sinu kui Lepiku puhul ja ka endal sama asi.

No spekuleeritakse, et viimati oleks ma surunud 265 eestikatel, aga mu EGO käskis proovida 271 :-). 265ga olekisn saanud 35-40 kg kätte, aga see ei ole ikka 70 kg, isegi mitte 60 :).

Aga ma rääkisin võistluse korraldaja promost, ega ainuke väljund ei ole fitness.ee.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa lõpus olevast absoluuttabelist aru. Päris mitmel mehel on wilkse rohkem kui seal tabelis võitjal. Mis mul kahe silma vahele jääb?

Ahaa, ma ka korra vaatasin, et mis värk on, aga kuna tegemist on Paide MV-tega, siis wilksi tabelis on aint Paide võistlejad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×