Jump to content
Annnely

Fitness.ee FITSHOP + mu lisakilod. Mure!

Recommended Posts

Tere kõigile, olen uus siin foorumis ja, kui aus olla ei osanud oma teemat kuhugi postitada, et postitasin siis 'Vaba Foorumi' alla. Vabandan juba ette!

Suvi tulekul ja keha on vaja tagasi vormi saada ja eks neid lisakilosi on päris hunnik põletada.

Olen 171cm pikk, kaal on 57kg , kuid tahaks oma 48-50kg keha tagasi.

Iga hommik, kui ärkan käin 30min jooksmas, peale seda söön lõunat 13 ajal (tavaliselt söön liha grillil + värske salat) peale lõunasööki käin alati jalutamas 30/45min. Peaksin päevas jooma vähemalt 2L vett, kuid minu jaoks vee joomine on kohutav, tunnistan, et joon alla L päevas ja seda ka, kuna sunnin end jooma. Üritan ka käia kord nädalaks ujumas 45/1h circa

Söön palju juurvilju (grillil või värskena) kala ja liha. Magusasõber ma õnneks pole ja tooted nagu sai, pirukad, pastad, või, liigne sool jne... Ka ei kasuta. Soola üritan üldse kasutada minimaalselt (rohkem sojat) , aga kaal lihtsalt ei lange. Eriti mure on mul 'sangade' ja 'kintsudega' , kohe üldse ei taha üleliigne rasv sealt ära minna. Mõtlesin siis ehk tellida omale midagi Fitness.ee FITSHOPst. Rasvapõletaja kapslid (Kas parem Fast burner või Therm Line II 120kaps ?) , ning lisada juurde ka veel toidukorra asendaja (Jällegi küsimus, kas parem FAST Dietmix või S 55 Koelbel?) , kahjuks pole ma väga kursis nende produktidega, seega küsiks targematelt üle :( ja, kui keegi ehk soovitaks mulle ka mingeid nippe, et saada lahti just üleliigsest rasvast/kilodest jalgadest ja vööpiirkonnas (ka trenni nippe). Oleksin südamest väga tänulik!

Toredat kevade algust kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oeh. :)

Ühe teise naisterahva ponnistused sarnasel teemal:

http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...mp;#entry296874

Tundub, et täpipealt sama probleem. Panen sulle siis kohe paugu ära ja ütleksin, et võiksid kaaluda 10kg rohkem, mitte vähem! Seedi seda nüüd minutike... :(

Sul nagu ka vist 90% naistel on mingi hämmastav arusaam sellest kuidas inimese keha töötab. Arvad, et kui lihtlabaselt sööd vähem - siis kaal langeb, kõtu on väike ning kõik on ilus ja tore. Lihased on meestele ning sul neid vaja ei ole.

Sellele kõigele kriips peale...

Esiteks tundub (Tundub, sest sa lähemalt oma toitumsiest ei räägi), et su päevane toidutarbimine on viidud nii madalale, et su keha ei loovuta enam püssi ähvardusel ka mitte ühtegi grammi rasva kui tal vähegi võimalus seda mitte teha.

Mingit rasvapõletajad sinupuhul küll erilist mõju ei avaldaks. Vbl midagi teeksid aga nagu ütlesin siis probleem ei ole üldsegi kaalunumbris vaid selles, et kogu lähenemine asjale on vale.

Oleks vaja süüa vähemalt 5x päevas, 3-4h intervallidega niiet terve päeva jooksul oleks toitainete juurdevool tagatud. Iga eine peaks sisaldama valke, rasvu ning süsivesikuid. Lihatooted, kalatooted, piimatooted saavad olema sinu uued parimad sõbrad. Süsivesikutega hoia tagasi ning tarbi pruuni riisi, tatart, vbl kaerahelbeputru - kuid sinu jaoks ei olegi see vist kõige suurem probleem. Juurikaid ja puuvilju võid jätkuvalt tarbida, aga ainult korralike einete kõrvale.

Üksikult on igasugu lehed ja marjad veidi vähevõitu keha turgutamiseks. Loll naistedieetide mõju kus kästakse lõunaks üks õun süüa... Isegi tervest korvist jääks väheks...

Ime, et su keha veepuuduse kätte pole surnud. Ju siis tarbid ohtralt muid jooke? Teed, mahlasid, kohvi, karastusjooke? Piirdu võimalusel puhta veega kuna see kõige parem siiski. Tee ja kohvi võib õige tarbimise juures samuti ok olla, kasulik isegi. Karastusjoogid ja mahlad võid enamvähem ära unustada. Mahla teinekord söögi kõrvale miks mitte, aga muidu mitte.

Rasv põleb üldiselt üle terve keha, seega ei aita ka mingite harjutuste tegemine otseseslt ühelgi kehaosal rasva põletada (Osad uuringud mingi paar protsenti väidavad, et rasv lokaalselt põleb, aga see liiga väike number sinu jaoks).

Kokkuvõttes toitumine vaja ringi teha, trenni vaja korralikult teha. Pigem 5kg juurde võtta ning siis vaikselt rasva põletama.

Sa nüüd oma toitumisest lähemalt ei rääkinud. Tegin võib-olla mõned järeldused sellest, et ütlesid, et ärkad hommikul aga sööd alles 13. Ütlesid, et sööd liha ja kala palju - aga kui palju? 2x päevas 100g ei ole eriline kogus. 300g ja me räägime asjast juba. :)

Poole aasta pärast võiksid omada sama kaalu juures vaat-et sixpacki juba... mõtteainet. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju, et sa varem meid ei avastanud, täna rääkisin sellest kuidas vormi saada koolituse korras 6 tundi, seega ümber rääkima ei jõua hakata, kuid mõned punktid:

1) Keha muutus saab toimuda ainult läbi toitumisharjumuste muutmise

2) Sissesöödava energia hulk peab peab olema väiksem kui sinu energia kulutus

3) Söö vähemalt 4-5 korda ööpäevas, võib olla ka rohkem, kuid see hoiab ainevahetuse töös.

4) Ära vägisi vett joo - organism reguleerib seda ise ka toiduga saad vett

5) Ära treeni tühja kõhuga, peale trenni söö kindlasti lihtsüsivesikuid ja valke

6) Nii treening kui toitumine peab olema regulaarne (mitte nii et kaks päeva järgid ja kolm järgmist ei ole aega)

7) Märgi ette täpne kaalulanguse graafik - umbes tegemine ei vii tulemuseni (0,5 kilo nädalas on optimaalne kaalulangus)

Kui ise hakkama ei saa telli siit samalt lehelt toitumiskava või osale järgmisel koolitusel.Pea on õhtuks lihtsalt tühi, nin esimesed mõtted kirja, see nimekiri on oluliselt pikem lihtsalt ei jõua kõike lahti kirjutada.

Ravapõletajaid ja toidukorra asendajat võid kasutada, kuid oluline on eelküige ülemiste punktide juurutamine

Edu soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh, et vastasite :)

"Esiteks tundub (Tundub, sest sa lähemalt oma toitumisest ei räägi), et su päevane toidutarbimine on viidud nii madalale, et su keha ei loovuta enam püssi ähvardusel ka mitte ühtegi grammi rasva kui tal vähegi võimalus seda mitte teha"

Hommikuti ma tavaliselt sõin alati müslit, aga nüüd käin iga hommik jooksmas, seega hommikusöök jääb vahele, sest ei taha lõunat liiga hilja peale ka lükata. 11 ajal käin jooksmas ja 12.30/13.30 vahel söön juba lõunat. Vahel söön lõunaks suppi (borš või hapukapsa), kuid üldiselt ma suppide Sõber pole, seega söön ikka alati ainult liha või kala lõunaks + värske salat juurde (iceberg kapsas, riivitud porgand, kurk ja oliivid. Vahel oliivide asemel lisan punast sibulat või vahel söön lihtsalt ainult rohelist salatit). Magusat ma ei söö kunagi peale, sest mulle õnneks magus ei meeldi. Õhtuti söön tavaliselt 21 ajal (tean, et paha kellaaeg, kuid kahjuks varem ei saa ja rütm juba sees ka! Kuigi kodus olles, üritan õhtuti vähemalt 2h enne magamaminekut süüa) tavaliselt, kui söön kodus söön jälle liha (üldiselt siga, kuna pole väga väga kana fänn) või siis kala (mereande) ja kõrvale alati värske kapsasalat või spinat. Kartuleid söön ma väga harva. Riisi söön harva ja pastat söön ehk üldse 1 max 2 korda kuus. Saia jätsin oma menüüst ka välja, kuna ega pole just kõige kasulikum mu vöökohale. Muidugi lõunasöögi ja õhtusöögi vahel on 7/8h vahet, seega söögiisu tuleb peale... Üritan siis süüa juurvilju, näiteks spinatit hernestega, ube, või jälle salatit. Probleem ka selles, et vahel, kui hakkan sööma ei saa enam pidama :(

"Juurikaid ja puuvilju võid jätkuvalt tarbida, aga ainult korralike einete kõrvale.

Üksikult on igasugu lehed ja marjad veidi vähevõitu keha turgutamiseks. Loll naistedieetide mõju kus kästakse lõunaks üks õun süüa... Isegi tervest korvist jääks väheks..."

Juurikaid söön heameelega, aga kahjuks puuvilja ma kohe üldse ei söö. Lihtsalt ei meeldi! Suvel õnneks arbuusi periood, seda veel söön, kuid muud puuviljad on minu jaoks lausa 'tragöödia' . Oma keha ma pole viinud sellisele levelile, et ma nüüd üldse enam ei söö ja elan puhtast 'õhust' ise, kui inimene ma ei suudaks lihtsalt oma keha näljutada! Aga see toitumine mis mul hetkel ei too mulle näljatunnet, kui toobki siis näksin midagi alati lõunasöögi ja õhtusöögi vahel.

Ime, et su keha veepuuduse kätte pole surnud. Ju siis tarbid ohtralt muid jooke? Teed, mahlasid, kohvi, karastusjooke? Piirdu võimalusel puhta veega kuna see kõige parem siiski. Tee ja kohvi võib õige tarbimise juures samuti ok olla, kasulik isegi. Karastusjoogid ja mahlad võid enamvähem ära unustada. Mahla teinekord söögi kõrvale miks mitte, aga muidu mitte.

Hommikuti tavaliselt joon alati ühe suure tassi teed (kas rohelist või puhastavat teed - suhkru asemel kasutan mett) ülejäänud aja joon üldiselt ainult vett, kuid seda ka sunnin end tegema, kuna muidu ei jooks üldse. Gaasilisi jooke ei joo, kohvi joon väga harva (kui joongi, siis ainult Ginseng kohvi) mahlasi ma joon ehk üldse korra kuus, pole nende fänn ka. Nii et jah... Hommikuti soe tee, päeviti ainult vett ja õhtuti joon ka veel tassi teed. Muidugi olen veel alla L vee päevas, kuid teen edusamme :) tahaks viia vähemalt 1,5L päevas.

Sa nüüd oma toitumisest lähemalt ei rääkinud. Tegin võib-olla mõned järeldused sellest, et ütlesid, et ärkad hommikul aga sööd alles 13. Ütlesid, et sööd liha ja kala palju - aga kui palju? 2x päevas 100g ei ole eriline kogus. 300g ja me räägime asjast juba.

Loodan, et ehk said parema ülevääte mu toitumisest :)

Ma nüüd koguseid täpselt ei teagi, aga salat ikka tavaliselt suur kauss ja 175g kandis ehk lihatükk? Ma pole väga jälginuid neid koguseid. Tean, et õigem oleks süüa väiksemaid portse ja 4/5x päevas iga 3/4h tagant, aga mul see, et ei oska väga koguseid kontrollida! Pigem on nad suuremad, kui väiksemad. Viimaselajal olen õppinud oma portse kontrollima, et väga üle ka ei sööks... Ma tänan südamest, et leidsid aega mulle vastata! Kindlasti kõik mis ütlesid oli mulle väga abiks.. Ainuke asi muidugi 5kg ma juurde võtta ei suudaks, kuna olen alati kaalunud 48/50kg maksimum maksimum. Juba mu hetkene kaal ei tee mind üldse õnnelikuks ja trenni on veel kõvasti vaja teha, kuna 'üleliigset rasva' on veel olemas ja see tuleks kõik ära põletada ja vormi ajada.

Nüüd üritan käia jooksmas 3x nädalas (mitte enam igapäev) kuna ei taha kasvatada musklit peale. Esmasp-Kolmap-Reede käin jooksmas, Teisip-Neljap-Laup teen kõhu/jalalihaseid ja iga Pühap käin ujumas vähemalt 1h. Tavaliselt Pühapäev mu jaoks suur spordipäev, kuna hommikuti käin rulluisutamas 20km (suveti 30km) söön lõunat, puhkan ja siis pealelõunat käin ujumas veel 1h. Üritan üldiselt seda teha iga Pühapäev (mõlemat) kuid muidugi vahel lihtsalt ei jõua, kuna eks muid tegemisi ka.

Poole aasta pärast võiksid omada sama kaalu juures vaat-et sixpack i juba... mõtteainet.

Olen mõelnud selle peale, aga ei tea nüüd, kui naiselik on sixpack naise kehal :D aga veelkord aitäh, et leidsid aega mulle vastata!

1) Keha muutus saab toimuda ainult läbi toitumisharjumuste muutmise

Mõtlesin just ka sellele, et ehk saaksin tellida omale Teie lehelt õige toitumiskava, kuna kahjuks ise ma seda teha ei oska, või kui üritangi teha, pole see kindlasti see see mis professionaalse inimese poolt. Kindlasti on midagi milles ma eksin, sest muidu kaal langeks.

4) Ära vägisi vett joo - organism reguleerib seda ise ka toiduga saad vett

Olen üritanud end natukenegi rohkem sundinud, kuna kui ma seda ei teeks jooksin üldse ehk klaas/kaks ainult päevas. Hetkel olen veel muidugi alla Liitri, kuid vaikselt joon ikka rohkem ja rohkem.

5) Ära treeni tühja kõhuga, peale trenni söö kindlasti lihtsüsivesikuid ja valke

Jälle viga mis tegin. Ma just mõtlesin, et kui treenin keha tühjale kõhule põletan rohkem ja ka kiiremini. Tavaliselt treenin oma keha hommikuti tühja kõhuga ja siis söön peale alles circa 2h hiljem. Ehk siis hommikuti ma ei söö, vaid alles lõunal.

6) Nii treening kui toitumine peab olema regulaarne (mitte nii et kaks päeva järgid ja kolm järgmist ei ole aega)

Ma üldiselt treenin igapäev oma keha, võib olla ainult 1 päev nädalas jääb vahele. Käisin igapäev jooksmas, kuid nüüd 3x nädalas, kuna ei taha musklit kasvatada ja teised päevad treenin kõhu/jalalihaseid ja vöökohta. Vanasti olin laisk ja treenisin end ehk korra nädalas, kui sedagi, aga nüüd viimaselajal olen hakanud oma keha treenima igapäev, et kõik oleks regulaarne. Ainuke asi, pean kindlasti oma toitumise ülevaatama. Mõtlesingi, et tellida Teie lehelt omale õige toitumiskava , mis aitaks mu söömis'stiili' ja abiks kaalu langetamisel.

7) Märgi ette täpne kaalulanguse graafik - umbes tegemine ei vii tulemuseni (0,5 kilo nädalas on optimaalne kaalulangus)

Hetkel olen 57 ja nagu ka eelnevalt mainisin sooviksin olla tagasi 49 maksimum 50kg, sest see on koguaeg ideaalkaal olnud mu kehale. Kahjuks see talv lasin ennast liiga käest ära ja nüüd viimaneaeg end käsile taas võtta ja nii ka jääda! Kehale tervislikum ja parem enesetunne!

Kui ise hakkama ei saa telli siit samalt lehelt toitumiskava või osale järgmisel koolitusel.Pea on õhtuks lihtsalt tühi, nin esimesed mõtted kirja, see nimekiri on oluliselt pikem lihtsalt ei jõua kõike lahti kirjutada.

Aitäh, et leidsid sammuti aega mulle vastata, olen väga tänulik! Oleksin ka tänulik, kui ehk oskaksid mulle soovitada mis toitumiskava oleks mul kõige õigem tellida ja ka mis rasvapõletajad ja toidukorra asendaja oleks mulle kõige kasulikum tellida - mis aitas kaasa mu kaalu langemise protsessil ja põletamisel. Ise mõtlesin FAST Dietmix/FAST Burner, kuid nägid, et neid seal veel tosin ja tunnistan, et jäin täitsa hätta. Tean, et eelkõige pean muutma oma toitumist ja võib olla ka treeninguid. Kuna kaal ei lange tähendab, et midagi teen ma väga valesti - otsustasingi seega küsida nõu/abi/nippe Teilt, kuna kindlasti oskate mind õigele teele juhatada, paremini kui mina seda üksi teen. Üritan ka teha trenni nii, et muskel peale ei kasvaks. Mõtlesingi, et ehk õige toitumiskavaga, õige treenimise ja abivahenditega (FAST Dietmix/FAST Burner) peaksid tulemused kindlasti efektiivsemad ja kiiremad olema ja eelkõige tervislik, kuna keha ei tunne nälga ega ülekoormust.

Edu soovides!

Suur suur aitäh, et leidsid aega mulle vastata! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BTW; Unustasin - Kuidas ma jaotaksin päevas süsivesikud/kiudained/rasvad ja valgud? Kui ma ei eksi peaksin süsivesikud täielikult ära elimineerima õhtuti ja sööma neid hommikuti koos valkudega? Vabandan jällegi, pole just väga kursis nende asjadega. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
BTW; Unustasin - Kuidas ma jaotaksin päevas süsivesikud/kiudained/rasvad ja valgud? Kui ma ei eksi peaksin süsivesikud täielikult ära elimineerima õhtuti ja sööma neid hommikuti koos valkudega? Vabandan jällegi, pole just väga kursis nende asjadega. :(

Fred Antson väidab vastupidist, :)

Toksi nimi otsingusse ja loe ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleks, et põhilised asjad mis sind tagasi hoidma hakkavad on ikkagist kartus suurema kaalunumbri ees. Pead endale selgeks tegema, et kaalunumber on kõigest üks vormi kontrollimise mõõtühikuid. Kaal ise-enesest pole mingi näitaja, kui me ei räägi just ekstreemsetest numbritest või ei tea rohkem tagamaad.

Sinu puhul on see 48kg mille poole sihid, ilmselgelt liiga väike number. Jah sa võid välja näha teatud nurga alt nagu keskmine ajakirjade modell - kuid kokkuvõttes on su keha näljutatud, nõrk ning kaalumuutustele ülimalt vastuvõtlik. Ehk piisab korra eksimisest ning kilod tulevad kohe selga.

Ning ma pean sulle mainima ära, et lihased on ühed seksikamad asjad naise juures. Kuna sa oled ise naine siis sul on kindlasti tänapäeva meedia mõjul kergelt väärastunud arusaam sellest milline on ilus naine, ning selle poole sa ka püüdled - ning keeldud kategooriliselt oma vaateid muutma. (Suurem kaal on paha, paha, lihased koledad jne...)

Naisena on sul puhtfüüsiliselt lihaste kasvatamine ekstreemselt raskendatud. Seega ei kasva sulle märkimisväärseid lihaseid selga ka aastatepikkuste jõusaalikäikude tulemusena. 5kg lihasmassi ei tee sind välimuse poolest sugugi lihaseliseks - mis ta teeb on see, et jäta sinust vormis inimese mulje, kes ei ole lodev ning jõuab vajadusel oma suurt meiki täis käekotti tõsta ka :)

Lihaste olemasolu ise juba kiirendab ainevahetust, põletab kaloreid, kergendab eluviisi iga nurga alt ning vormib sinu keha ilusamaks.

Kuna lihas kaalub rohkem kui rasv pead arvestama, et 5kg lihaseid näeb su keha peal palju naturaalsem välja, kui 5kg pekki mis ruumalalt võtab ikka väga palju ruumi su keha peal...

Toitumise koha pealt sööd täiesti õigeid asju, kuid sellegipoolest pead palju muutma. See, et ei ole otsest näljatunnet ei tähenda alati seda, et keha näljas pole. Annad piisavalt palju aega kehale ning ta harjub kõigega - ka näljaga. Magu tõmbub kokku ning suuri koguseid ei olegi enam kerge süüa. Keha on totaalselt näljarežiimil ning hoiab niipalju energiat kokku kui võimalik. See võib viia pideva külmatundlikkuseni, nõrkus, väsimus (Isegi kui sellest ise aru ei saa - nagu suitsetaja on harjunud oma mürgitatud kehaga, ei pruugi alati väsinud ja nõrk inimene seda tunnetada, kuna on juba harjunud selle kõigega, kui keha normaalseisundiga / Vaheta aga kehad sellega, kes on energiast tulvil, heas vormis ja tugev, ning sa tunned ennast supermanina)

Kindlasti soovitaksin lisada vähemalt, üks kord nädalas kavasse jõusaal. Äärmisel juhul osta koju paar reguleeritavat hantlit ja pisike kang. Sest jõutreeningut on tugeva ja vormis keha jaoks vaja. Siinkohal pean silmas läbi ja lõhki tugevat keha. See, et kaalud 45kg ja oled kleenuke iga nurga alt ei tähenda, et vormis oled... pigem tähendab, et oled alatoitunud ning enamik inimesi peab sind veidi "totuks", et oma keha niimoodi piinad.

Naiste mõttemaailma on teinekord väga raske muuta kuna vähemalt mulle tundub, et olete kõige altimad erinevatest meedia-allikatest igasugu tobedaid kombeid külge võtma ning lähete uskumatutesse kaugustesse, et täita seda "ühiskonna normi" iluduse suhtes, mida erinevad allikad kirjeldavad. Kleenuke, madala kaaluga modell...

Igastähes mõtle veidi kõige üle... ning siis telli treenerilt toitumiskava, pea läbirääkimisi ja siis ka treeningkava. Poole aasta pärast oled uus inimene ning imestad enda üle, kuidas sa küll üldse kunagi nii "valesti" said suhtuda kõigesse. :(

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu puhul on see 48kg mille poole sihid, ilmselgelt liiga väike number. Jah sa võid välja näha teatud nurga alt nagu keskmine ajakirjade modell - kuid kokkuvõttes on su keha näljutatud, nõrk ning kaalumuutustele ülimalt vastuvõtlik. Ehk piisab korra eksimisest ning kilod tulevad kohe selga.

48kg mille poole sihin ei ole kuna tahan saavutada 'modelli' välimust. Sihin selle kaalu poole, kuna tean, et see on alati minu kaal olnud. Sihin rahulolu poole. Selle kaalu juures tunnen end eelkõige ise terve ja enesekindlana! Kõige tähtsam on ise end enda kehas hästi tunda, mitte teistele meeldida. Vastupidi, ehk tõesti meeldin inimestele rohkem, kui mul kilosi rohkem, aga NR.1 kohal on siiski, et mina ise end enda kehas - oma templis hästi tunnen. Kahjuks oma hetkese 57kg juures ei tunne ma end hästi, kuna tean, et see pole minu õige kehakaal. Selleasemel, et alustada ekstreem dieete, ma parem muudan oma toitumist (rohkem tervislik!) ja teen trenni, et keha oleks sale, kuid vormis. Sest nagu eelnevalt mainisin, eks talvega on rasva ja üleliigset 'liha' kõvasti juurde tulnud :) , aga eks see mu enda süü, kuna lasin end liiga laisaks. Kindlasti nüüd soovin enda elustiili muuta :(

Toitumise koha pealt sööd täiesti õigeid asju, kuid sellegipoolest pead palju muutma.

Ma tean, kindlasti ei oska ma veel täiesti 100% õieti toituda. Kindlasti olen õigel teel, kuid kindlasti on palju muudatusi veel vaja teha. Kindlasti mida pean muutma on toitukorrad. Toituda tihedamini ja väiksemad portsud. Eks kõike tuleb teha step by step :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu puhul on see 48kg mille poole sihid, ilmselgelt liiga väike number. Jah sa võid välja näha teatud nurga alt nagu keskmine ajakirjade modell - kuid kokkuvõttes on su keha näljutatud, nõrk ning kaalumuutustele ülimalt vastuvõtlik. Ehk piisab korra eksimisest ning kilod tulevad kohe selga.

48kg mille poole sihin ei ole kuna tahan saavutada 'modelli' välimust. Sihin selle kaalu poole, kuna tean, et see on alati minu kaal olnud. Sihin rahulolu poole. Selle kaalu juures tunnen end eelkõige ise terve ja enesekindlana! Kõige tähtsam on ise end enda kehas hästi tunda, mitte teistele meeldida. Vastupidi, ehk tõesti meeldin inimestele rohkem, kui mul kilosi rohkem, aga NR.1 kohal on siiski, et mina ise end enda kehas - oma templis hästi tunnen. Kahjuks oma hetkese 57kg juures ei tunne ma end hästi, kuna tean, et see pole minu õige kehakaal. Selleasemel, et alustada ekstreem dieete, ma parem muudan oma toitumist (rohkem tervislik!) ja teen trenni, et keha oleks sale, kuid vormis. Sest nagu eelnevalt mainisin, eks talvega on rasva ja üleliigset 'liha' kõvasti juurde tulnud :) , aga eks see mu enda süü, kuna lasin end liiga laisaks. Kindlasti nüüd soovin enda elustiili muuta :)

Toitumise koha pealt sööd täiesti õigeid asju, kuid sellegipoolest pead palju muutma.

Ma tean, kindlasti ei oska ma veel täiesti 100% õieti toituda. Kindlasti olen õigel teel, kuid kindlasti on palju muudatusi veel vaja teha. Kindlasti mida pean muutma on toitukorrad. Toituda tihedamini ja väiksemad portsud. Eks kõike tuleb teha step by step :)

Enese rahul-olu on aga otseloomulikult kõige tähtsam. Kuid ikkagist pean mainima, et sul asjad veidi paigast ära. Igal inimesel on tõesti tavaliselt sisse harjunud normaalkaal mille muutmiseks on vaja veidi vaeva näha. Keha on harjunud selles kaalus olema ning tunneb ennast seal hästi.

Kuid oleks väär arvata, et see nii peabki olema.

Kui muudad oma keha rasvakoguste ja lihaste vahekordi siis muutub ka sinu see "normaalkaal". Keha hakkab ennast hästi tundma ka kõrgema kaalu juures.

Praegu sa lihtsalt põikpäiselt ronid tagasi selle kaalu juures, kus end kõige mugavamalt tundsid, uurimata põhjuseid, miks see kaal sulle nii sobiv oli. Oli arvatavasti sellepärast, et veetsid selle kaalu juures mitu aastat ning sinu lihasmassi puhul (Mis pea olematu) keha kõrgemaid kaale hästi ei talunudki, kuna lihasmass väsis rohkem selle liigutamisega...

Ehk usu mind. Sa ei pea mitte selle 48kg poole püüdlema kui mingi unistuste kaalu juurde, kus kõik hädad haihtuvad. Ma tean, et seda on raske selgeks teha, aga nii see on. :(

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mida ma siis õhtuti süüa tohin? Täna õhtul tegin omale salat+mozzarella+mais+natuke tuunikala ja segasin balsaami äädikaga. Alles nüüd sain aru, et tervislik, aga mitte hea õhtuks. Liiga palju süsivesikuid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mida ma siis õhtuti süüa tohin? Täna õhtul tegin omale salat+mozzarella+mais+natuke tuunikala ja segasin balsaami äädikaga. Alles nüüd sain aru, et tervislik, aga mitte hea õhtuks. Liiga palju süsivesikuid!

Võib-olla ma saan millestki valesti aru, aga ainukene suurem kogus süsivesikuid tuleb selles salatis maisist, ma julgen arvata mingi 40g max? No mina näiteks põletan hetkel rasva ja hoian lihast, vahepeal tõmban õhtuti, nagu ka praegu just, kaerahelbeputru sisse, ütleme mingi 80g süsivesikuid seal sees ja kalorsus ka ikka kõvasti rohkem, 700kcal ringis, aga rasva küll juurde ei tule <_<.

Aga õhtul näiteks on suht hea kodujuust+mingi toorsalat näiteks :(

Muudetud kasutaja Viiking poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid proovida maitsestamata kohupiima (võta julgelt rasvasem, see aeglustab imendumist). Mina tarbin näiteks mikserdatuna vähese mahlaga (mõni mõnus multinektar, viinamarjamahl vms). Ei anna palju süsivesikuid, ent muudab maitse fantastiliseks. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võid proovida maitsestamata kohupiima (võta julgelt rasvasem, see aeglustab imendumist). Mina tarbin näiteks mikserdatuna vähese mahlaga (mõni mõnus multinektar, viinamarjamahl vms). Ei anna palju süsivesikuid, ent muudab maitse fantastiliseks. <_<

Ricotta tervise kohupiim + õunamahl blenderisse on minu lemmik olnud, hetkel küll ei tee, aga enne tegin ja võtsin peale trenni :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mida ma siis õhtuti süüa tohin? Täna õhtul tegin omale salat+mozzarella+mais+natuke tuunikala ja segasin balsaami äädikaga. Alles nüüd sain aru, et tervislik, aga mitte hea õhtuks. Liiga palju süsivesikuid!

Neid on seal vähe ja annavad hea une.

Üldse on sul väga hea menüü, hommikusöök ainult puudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur aitäh <_< homsest alustan ka 13 päeva dieet i, oleks alustanud täna, kui hommikul sõin juba jogurtit. Kindlasti see dieet ehk algul aitab mu kehal rohkem põletada ja + treening peale, peaksid tulemused nähtavad olema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur aitäh <_< homsest alustan ka 13 päeva dieet i, oleks alustanud täna, kui hommikul sõin juba jogurtit. Kindlasti see dieet ehk algul aitab mu kehal rohkem põletada ja + treening peale, peaksid tulemused nähtavad olema!

Haha. Tõesti, naised, unustage see ära.

Ainus püsiv tulemus, mis te sealt saada võite, on tervisehäda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on üha enam tunne, et peaks nõudma kõikidelt siinsetelt abipalujatelt kodust aadressi, et selliste lolluste peale saaks isiklikult kohale sõita ning nüpeldada veidi mõistust pähe. :P

Kirjutasin ilgelt pika vastuse kohe teema alguses ning nüüd see neiu otsustab Risti-vastupidi minu ja teiste soovitustele tegutseda. Nagu mis asja point siis üldse on? Milleks siia foorumisse abi paluma tulla, kui totaalselt pohhui on, ning ignoreeritakse targemate vastuseid...

Tigedaks ajab juba. Võitled nagu mingite poole-arulistega, mitte täiskasvanud inimestega. <_<:(:P

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parem oleks. Kui on siis peab kiitust jagama, et suutis oma postituse nii hästi kirjutada ja meid ära petta.

Kui aga tõsi taga siis ma lähen küll kellegile kallale <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkese seisuga mu menüü on nagu eelnevalt kirjutasin;

-Hommikuti ma ei söö, kuna esimene asi mis teen on trenn.

-Söön 2h peale trenni; Liha grillil koos värske salatiga

-Õhtuti söön alati kas liha või kala + grill juurviljad. Või lihtsalt ühe suure kausi salatit (salat, tuunikala, mozzarella mais, kurk.. vahel lisan ka sibulat ja tomateid)

Täna hommikul ma küll sõin yogurtit, kuna nii mulle soovitati, et kindlasti mitte hommikune eine vahele jätta. Vahel , kui tuleb nälg peale lõunat enne õhtusööki, näksin... Tavaliselt kas salatit või ube. Jah, tundub ju eksole kõik tervislik toit? Aga mu kaal seisab!

Trenni teen igapäev, söön ilusti, kuid kaal lihtsalt seisab. Vastupidi, täna hommikul tõusin ja mul oli siuke tunne, et ma olen lausa kg juures! Kuid see ehk normaalne, kuna muskel tihedast trennist pingul. Mõtlesin, siis abiks võtta mingi dieedi, et keha põletaks mõne aja vähe kiiremalt. Sest kuskil ma ju eksin? See dieet oleks pigem, kui 'puhastus' mu kehale, et kõik mürkained 100% kehast väljuks, oleks ideaalne hakata korralikult toituma (nagu hetkel) + trenn puhtale kehale. Hetkel mu keha blokib, ma ei tea miks, aga kuskil mingi blokk on, kuna kaal seisab ja mulle ei tundu see eriti normaalne.

Nagu mis asja point siis üldse on? Milleks siia foorumisse abi paluma tulla, kui totaalselt pohhui on, ning ignoreeritakse targemate vastuseid...

Just! Kirjutasingi, kuna küsisin nõu inimestelt kes kindlasti targemad, kui mina. Öelda mulle siin, et mul totaalselt pohhui või et ma siin poole aruga on ka veits üleliia! See, et oled siin kindlasti targem, kui mina ja tead 10x rohkem , kui mina - ei anna Sulle mingit õigust mind nii 'rünnata' seda enam, et räägid totaalselt võõra inimesega!

Tagasi teemasse...

See, et ma hakkasin täna dieete uurima, on selle tulemusel, et olen teinud trenni igapäev, söönud ilusti, kuid EI tulemusi! Mõtlesin, et kui teen kehale puhastuse peale, et ehk keha mürkidest ja mitte vajalikest asjadest FREE ja, et siis pidev trenn ja hästi toitumine mõjub paremini. Hetkel tõesti tunne, et teen kõike, aga ei mingeid tulemusi. Hommikul tõusta ja tunda end veel raskemana pole just kõige meeldivad, kui peaksin just tõusma kergemana. Võibolla minul kerged 'luulud' ja võibolla isegi normaalne, et hetkel nii? Ma ei tea lihtsalt kus mida ma valesti teen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×