Jump to content
Cronus

Kui palju magate päevas?

Recommended Posts

Eks me kõik teame, et korralik trenn, õige toitumine ja korralik puhkus tagavad tulemused. Samuti seda, et trenniinimene peaks mõne tunni rohkem magama kui tavaline inimene. Aga kui õhtul filmid lõppevad telekast natuke enne 12 ja hommikul peab tööleminekuks tõusma kell 6.45, siis ei jää ju magamiseks palju üle 7 tunni aega.

Siit ka küsimus, et palju te tavaliselt päevas magate ja kas tunnete end ka puhanult sellise unega?

Ise olen tööpäevadel maganud ca 7-7,5 h ja sellega ma välja ei puhka. Puudujäägid korvan nädalavahetustel pikemalt magades. Trenni teen 4 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina lähen kõige hiljem magama 23.30, kuid täpne aeg oleneb sellest kui väsinud ma parajasti olen. Ärkan pool 7 hommikul niiet mul tuleb ka kuskil 7 tunni ringis uneaega. Ja otse loomulikult jääb sellest väheks. Hetkel alustasin vitamiinikuuri ka, et mitte väga väsinuna end tunda. Trennikordade arv peaks tulema ka kuskil 4 treeningu ringis nädalas( aeroobika ja jõusaal) aga täpne treeningplaan on hetkel koostamisel, kuna ajalised võimalused on tööl ja koolis käimise tõttu suht limiteeritud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Umbes 12 ajal lähen magama (vaatan telekat või filme arvutist või teen mingeid majapidamistöid,mis tegemata), 7.20 üles, kl 9-ks tööle, 18.00 töölt ära, trenni, trennist 9-9.30 ajal koju.

Trenni teen 6 korda nädalas (kokku 8 trenni)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aa, no eks ma ikka väsinud ole ka, reedeti peab tihti end sundima, et trenni jõuda. Tegelen tantsimisega ja käin kõvasti jõusaalis ka.

Nädalavahetuseks olen oma plaani sisse viinud joogatunni, et saaks lõdvestuda ja korralikult kogu keha läbi venitada. Aitab küll! Magan nädalavahetuseti ka päeval paar tunnikest peale hommikust trenni, aga mitte iga kord.

Praegu ongi mul selline uimasuse periood-ka päeval haigutan kogu aeg, tahaks kuskil magada sooja teki all..Eks vist ilm ka soosib sellist uimasust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni teen 5-6 korda nädalas jõusaalis + kehalise tunnid ja korvpall ka vahest. Magada jõuan umb. 9-7 tundi argipäevadel ja nädalavahetusel magan miinimum 10 tundi. Neljapäev on selline , et lihtsalt kustud ära kella 22-23 vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle meeldib päeval magada. õnneks on mul vahetustega töö, nii et pooled päevad on vabad ja saabki paariks tunniks silma kinni lastud. peale magamist on õhtul palju parem trenni teha.

aga öine uni tuleb enamasti 7- 8 tundi täis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu paraku ma magan täpselt nii, kuidas jumal juhatab... sama ka trennis käiguga, nii on suvel vähemalt.

...aga talviti on asjad tõesti nii, et ööpäevas tuleb paratamtult leppida 7-8h tudumisega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kõva 6h venitab vast ära isegi. seega tuleb kõik nädalavahetustel maksimaalselt teha, kui ainult võimalust selleks on...

ning trenni ka teen üle Eesti keskmise. hommikud algavad pool-unes. lõunasöögi ajaks on aju juba enam-vähem ülesse ärganud, sest tühi kõht lihtsalt sunnib lahendust leidma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mnjah, hea kui 6- 7 tundigi nädalas keskmiselt ära tuleb..kõigub nii siia sinna. Õhtuti enne 24:00..i tavaliselt magama ei saa..ninni nänni ikka vaadata telkust ning ega und ei tulegi varem. Leidub vahetusi mil kell 6:00 juba tööl hommikul smirna olema peab. Vabadel päevadel eriti midagi tasa teha ka ei ole, und ei jätku tihti rohkem. u 3-4 trenni nädalas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Magan öösel keskmiselt 8-9 tundi, mille jooksul puhkan välja. Heade treeningtulemuste saavutamiseks peaksin vist ka päeval paar tunnikest magamiseks leidma, kahjuks on see aga praegu võimatu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd kooliajaga pidin oma magamisharjumust kõvasti muutma. Üritan magama minna kuskil kell 10:00-10:30, siis kell 7 ärgates enam vähem välja puhanud. Kuid peale kooli olen ikka tohutult väsinud. Mõnikord tukun ka päeval.

Praktiseerisin - kuskil 10 tundi pean magama, et end hommikul täitsa värskena tunda ning hästi ülesse saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, mingi jama, viimasel ajal kohe üldse ei taha hommikuti tõusta (ja õhtul magan teleka ees kuskil poole 2-ni, enne kui voodisse ronin, sest filmi ajal lihtsalt jään tukkuma). Trennid ka kuidagi loiud (ületreenitust nagu pole, ei tunne küll vähemalt, ennegi nii palju trenni tehtud). Peab vist nädalavahetuse magamisel pühendama..Aga noh, ega see ju ka paha pole!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

öösel 6-7, (vahel reede ja laup 9-10)

päeval 2-4 (vahel ei maga päeval)

pidevalt olen väsinud

aga välja puhkan ainult siis kui saan kokku 14h - vat siis on hea tunne.. :unsure:

aga seda saab ainult kord äärmisel juhul 2 nädalas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

7-8h öösel. Siis olen loengus ka inimene. Päeval kui veab siis 1-2h aga seda harva

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Öösel magan kuskil 8-9 tundi, ning ma olen üks neist õnnelikest kes päeval ka ühe tunnise uinaku saab endale lubada ja nädala vahetus on lausa pidupäev selles suhtes siis tuleb ikka 12-13 ära. Jõutrenni teen 5x nädalas ning korra vähemalt mängin saali jalgpalli vahest 2x.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt öösel 7-8 tundi, vahest ka vähem ja kui sellest on nädala sees väheks jäänud, siis nädalavahetusel kindlasti rohkem ... organism annab kohe tunda kui uneaeg piisav pole olnud :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×