Jump to content
pound 4 pound

Millist kontsentraate soovitaksite?

Recommended Posts

Tegelen poksiga ja käin jõusaalis. Millist kontsentraati soovitaksite? Mulle oleks oluline lihaste arenemine ja jõuvõimekus, reljeefsus ja taastumine. Siin portaalis on erinevaid tooteid: amino happed, proteiin, kreatiin. Millist neist toodetest peaksin kasutama? Nt. glutamiin pidi tähtis olema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Axer, whey lemonis pole kirjatatud infos palju seal valku on. Kuidas oleks Whey2 (800g) - Evolution, seal on palju puhast vadakut? Millistest toitudest saab kollageenset proteiini liigeste jaoks?

Muudetud kasutaja pound 4 pound poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui NO1 segada kokku mingi spordijoogiga nt. arcticuga , siis on tulemuseks ülimagus ja halvasti allaminev jook. Soovitaksin ikka puhta veega igast pulbreid sisse ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õiged vennad joovad ikka toime, mitte maitse pärast. Ma kugistaks seda vägilase saasta segatuna siirupiga ka kõrist alla kui kasvataks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tellin Whey2 Evolution. Kas see on hea? 100g kohta 90g vadakut peaks normaalne olema?

Ka ise olen tarbinud Evolutioni sarja tooteid. Ja kas on hea?! Jah on. Plussiks tuleb muidugi veel tema shokolaadi maitse (pole kunagi aru saanud et muud maitsed asja paremaks teeks) ja ülikiire segunemine vedelikuga, kusjuures paljukirutud vahtu peaaaegu ei teki.

Muudetud kasutaja joker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Whey 2 miinus on tema kõrge hind : 800g maksab 455 eek. Võrdluseks tuua Muscletech Nitro tech mille 1,8 KG purk maksab 989eek ja mis sisaldab 97% vadakvalgu isolaati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Axer, whey lemonis pole kirjatatud infos palju seal valku on. Kuidas oleks Whey2 (800g) - Evolution, seal on palju puhast vadakut? Millistest toitudest saab kollageenset proteiini liigeste jaoks?

Liigest jaoks osta eraldi liigeste toitu, väga hea on Ultragel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh makaveli, aga ega ma nii punni ka ei lähe seda kasutades? taastab see hästi?

Taastab väga hästi - kasutan ise ka :)

Kuid üldjuhul määrab hinnaklass kvaliteedi mitte niivõrd tootja.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

cell-tech on küsitav aga nitro pole mitte muffigi kallis. 1,8 kg jagada kahega teeb 900g hinnaks mingi alla 500 eegi. siinsamas amazones on miljon proteiini mis on kallimad. ja lugedes koostist siis seal on servingus juba mingi 5 või 10(ei mäleta) g kreatiini ja mingied alfahappeid jne. et asi on minuarust väga kõva ja hind on lausa imekspandavalt odav. ma ei saa aru kuyidas nad seda nii odavalt oldwse muua saavad. usa on ikka väga kaugel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×