Jump to content
Pullu

Tuharalihas

Recommended Posts

Selline probleem, et keha on muidu täitsa sale ja vormis. Aga tagumik on selline suur ja paks..

Küsimus siis selline, et kuidas ma saaksin ka tagumiku oma kehaga samasse vormi.

Nädalas 1-2 korda teen ka jalgade treeningut, mis sisaldab kükke, väljaasteid, jalapressi, säärelihaste ja reiete harjutused.

Loodan targemate abile ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida pead silmas toitumise all? Olen kuulnud et saia söömine need tagumiku suureks. Aga mida veel?

Kas on toite, mida ei tohiks süüa?

Asjad päris nii ei käi, et sai teeb tagumiku paksuks ja burger kõhu paksuks jne.

Toitumise all peetakse silmas ikka kogu menüüd, mitte, et saia ei söö ja ongi kõik OK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline probleem, et keha on muidu täitsa sale ja vormis. Aga tagumik on selline suur ja paks..

Küsimus siis selline, et kuidas ma saaksin ka tagumiku oma kehaga samasse vormi.

Nädalas 1-2 korda teen ka jalgade treeningut, mis sisaldab kükke, väljaasteid, jalapressi, säärelihaste ja reiete harjutused.

Loodan targemate abile ;)

Kui keha on vormis, kuidas siis saab tagumik paks olla?

Mina ei ole küll ühtegi liiga suurt tagumikku näinud...kui inimene ise vormis on.

Millised on ümbermõõdud: rind, vöökoht, puus. Ideaalseks loetakse naistel 30 cm list vahet (90-60-90...on küll vast väheke väike, kuid arvestame suuremate variantidega...)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et progesteroon või östrogeen võivad rasva sinnakanti ajada näiteks. Naistel esineb naljakat rasvajaotust rohkem. Kortisool tekitab ka imelikku rasvajaotust. See mehhanism on kindlasti keerulisem kui ühe-kahe hormooni tase, aga mingi selline seos nendega ikka on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud vastajatele!

Kahjuks siin väga palju targemaks ei saanud, mõtlen just soovituste osas.

Igatahes hakkan rohkem nüüd keskenduma jooksmisele ja ujumisele, ehk saan oma pepu vormi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama mure siingi.... Muidu on vorm üsna hea aga Tagumik on na vedelavõitu ja samamoodi reite ülaosa seestpoolt. Tõelisele spordivõõrale oleks iga nõuanne või harjutuste soovitus tuharatale, reite sise- tagaosale teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida pead silmas toitumise all? Olen kuulnud et saia söömine need tagumiku suureks. Aga mida veel?

Kas on toite, mida ei tohiks süüa?

Eiei. Saiakannide söömine pidi hoopis tüdrukutel rinnad kasvama panema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HARJUTUSTEPANK

Tuharale on väga hea teha erinevaid väljaasteid, reite sisekülgedele mõjub väga hästi harkkükk raskus käes. See viimane üks mu lemmik. Kõike saab muidugi ka ilma raskuseta teha.

post-25435-0-90577300-1333104937.png

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmmm Seda on hea kuulda.. siin enne küsimuse esitamist oma lihaste liikumist uurides jõudsin ma samuti selle harkkükini. Aitäh vastuse eest. Sain kindlustunnet juurde ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HARJUTUSTEPANK

Tuharale on väga hea teha erinevaid väljaasteid, reite sisekülgedele mõjub väga hästi harkkükk raskus käes. See viimane üks mu lemmik. Kõike saab muidugi ka ilma raskuseta teha.

post-25435-0-90577300-1333104937.png

Usaldage Liis-Kristiini. Oma silm on tunnistajaks, et ta raudselt teab, mis on parim tuharale. :D

Kogemuste põhjal ütleksin ise ka jah, et harkkükk, väljaastaed ja tavaline kükk ikka väga tõhusad tuharale - midagi väga uut polegi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline probleem, et keha on muidu täitsa sale ja vormis. Aga tagumik on selline suur ja paks..

Küsimus siis selline, et kuidas ma saaksin ka tagumiku oma kehaga samasse vormi.

Nädalas 1-2 korda teen ka jalgade treeningut, mis sisaldab kükke, väljaasteid, jalapressi, säärelihaste ja reiete harjutused.

Loodan targemate abile :)

Vootele, sina vä?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan samuil hea nõuande eest :)

Ütleme nii, et ilusate väikeste pepsidega noored tüdrukud võivad neid harjutusi teha ( nagu ka pildi pealt näha ) aga Sina vajaksid kindlasti tugevat lihastreeningut ( juhul, kui loodus sulle seda geeni andnud ei ole ) :)

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usaldage Liis-Kristiini. Oma silm on tunnistajaks, et ta raudselt teab, mis on parim tuharale. :D

Kogemuste põhjal ütleksin ise ka jah, et harkkükk, väljaastaed ja tavaline kükk ikka väga tõhusad tuharale - midagi väga uut polegi. :)

Kusjuures lisaks tuharale hakkab harkküki ajal tööle ka suurepäraselt reite sisekülg ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×